یکشنبه 2 مهر 1402
درعرصه فضای مجازی باید میدان بازی را عوض کنیم و این نیازمند یک مجاهدت عالمانه است

فضای مجازی عرصه نقش آفرینی عالمانه مجاهدانه است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از فضای مجازی به عنوان یک مسیر جدی در رسیدن به تمدن نوین اسلامی، نام برد که نیازمند سازماندهی و کار شبکه ای است.
1

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور؛ محمدحسین کفعمی، ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور در نشست فصلی مدیران رسانه و فضای مجازی سراسر کشور گفت: فضای مجازی، ابزار و تفنن و فوق برنامه نیست؛ بلکه فضای مجازی، یک محیط زندگی است. محیط زندگی، یعنی جایی که افراد یک جامعه در آن، روابط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... را شکل می‌دهند؛ جایی که افراد جامعه و به‌خصوص نسل جدید، در آن تربیت می‌شوند.
کفعمی ضمن تاکید بر اینکه فضای مجازی زیست بوم جدید است، افزود: اکنون دنیای مجازی و واقعی، چنان در هم تنیده شده که تفکیک آنها از یکدیگر امکان‌پذیر نیست.
وی هدف از شکل گیری مرکز رسانه و فضای مجازی در سازمان بسیج دانشجویی را جبهه سازی و کادر سازی عنوان کرد و افزود: ما در عرصه فضای مجازی باید میدان بازی را عوض کنیم و این نیازمند یک تلاش و مجاهدت عالمانه است.
کفعمی با اشاره به جمله شهید بهشتی در خصوص دانشجو که فرموده بودند « دانشجو موذن جامعه است. اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود.» تاکید کرد؛ اگر بخواهیم رسالت موذن بودن دانشجو را به نتیجه برسانیم باید خیلی جدی تر و با برنامه وارد فضای مجازی شویم.
ریاست سازمان بسیج دانشجویی افزود: بهترین جمعیتی که میتواند در فضای مجازی کنشگری نماید قشر جوان و دانشجو است، چرا که در آن فضا زیست می کند و با علاقه فعالیت دارد
کفعمی در پایان گفت: یکی از جدی ترین مسیرها و موارد مهم رسیدن به تمدن نوین اسلامی، فضای مجازیست که نیازمند سازماندهی و کار شبکه ای میباشد.
انتهای پیام

شناسه خبر: 809 | تاریخ انتشار: سه شنبه 20 تیر 1402 - 17:17 | بازدید: 95 | تعداد دیدگاه : | ارسال توسط : ataghipor
دیدگاه ها
!
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.