نامه اعتراضی بسیج دانشجویی شهرستان جلفا به استاندار آذربایجان شرقی پیرامون فعالیت های فرماندار هادیشهر/متاسفانه فرمانداری هادیشهر در یک اقدام غیرحرفه ای امورات محوله منطقه تحت مدیریتی خود را تعطیل نموده است. ما منتقد وضعیت فعالیتها در منطقه آزاد ارس هستیم که خود جای بحث دارد. این منطقه را بایستی با منطقه ای با شرایط مشابه مقایسه نمود و طبیعی است که هیچ شهرستانی توان رقابت با یک منطقه آزاد را با هزار کارمند و هزاران میلیارد اعتبار ندارد.

نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در رابطه با شفافیت رای خود نسبت به اعتبارنامه اقای تاجگردون منشتر شد
برای اذهان عمومی سوالاتی را ایجاد کرده است که این سوالات تنها با شفاف شدن آراء و نظرات نمایندگان به این اعتبارنامه، رفع خواهد شد
از آنجایی که این مسئله مدت زیادی است که مجلس و افکار عمومی جامعه را درگیر خود کرده است، و حرف های ضد و نقیض در این زمینه وجود دارد. مردم حق دارند که نسبت به این مسئله محرم شمرده شده و آرای نمایندگان منتخب خود را بدانند.
در نامه سرگشاده به رئیس اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی مطرح شد؛
مطالبه دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند از مسئولین استانی: در حال حاضر کمترین انتظاری که از نهادهای مسئول می‌توان داشت، نظارت بر اجرای کامل قانون کار در حق کارگران می‌باشد
علاوه بر عدم رعایت قانون کار موارد زیادی نیز مزید بر علت شده و فشار وارده را چندین برابر کرده و از جمله‌ی این مسائل می‌توان به: عدم نظارت مسئولین مربوطه بر روند اجرای قوانین، نبود امنیت شغلی و...اشاره کرد.
مسئول اردوی جهادی بسیج دانشجویی شهرستان تبریز اعلام کرد
توزیع 50 بسته غذایی در میان مناطق محروم روستاهای ورزقان
رسول وکالتی: با توجه به شناسایی که در ایام اردوهای جهادی از خانواده های محروم روستاهای ورزقان انجام گرفته بود، این خانواده ها محل اصلی توزیع ارزاق شدند.
طی مراسمی در ناحیه بسیج دانشجویی استان انجام گرفت
جانشین جدید فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی معارفه شد
در حکمی که از سوی فرمانده سپاه عاشورا ابلاغ گردید، آقای "نوید ناصر" بعنوان جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی منصوب گردید.
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به رییس صدا و سیما
آیا استدلال آیینه جامعه بودن دلیلی متقن برای ترسیم این حجم از بد اخلاقی و بی حرمتی در روابط خانواده ای است که یک دهه به علت شوخی های معمولی و پیام دارشان محبوب بودند و الان خارج از معمول شده اند؟!
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز
شعارزدگی آفت مهم ساختاری در نظام اداری/ نظام بانکداری عامل نارضایتی عمومی
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز شعارزدگی را آفت مهم ساختاری در نظام اداری ذکر کرد و گفت: نظام بانکداری کنونی با آرمان‌ها و افق‌های اسلامی فاصله فاحش دارد.
مسئول بسیج سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی خبر داد؛
فعالیت 1200 دانشجوی بسیجی در قالب 106 گروه جهادی در سطح استان
مسئول بسیج سازندگی ناحیه دانشجویی: فعالیت های بسیج دانشجویی از سه هفته پیش آغاز و تا به امروز بصورت شبانه روزی ادامه دارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در انتقاد از رئیس دانشگاه گفت؛
انگیزه ریاست دانشگاه از مانع تراشی های متعدد در قبال فعالیت های جهادی دانشجویان بسیجی حاضر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا برای ما مشخص نیست!
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با انتقاد از مسئولین دانشگاه گفت: جای تاسف است در زمانه ای که دانشجویان بسیجی بدون هیچ چشمداشت و منتی در به مبارزه با ویروس کرونا آمده اند، مسولی که وظیفه اصلی شان در این شرایط کمک به حل این بیماری است، همکاری لازم را انجام نمی دهند
جهاد ادامه دارد...
عملیات جهادی دانشجویان بسیجی استان آذربایجان شرقی ادامه دارد + گزارش تصویری
ذلنشجویان بسیجی از یک هفته مانده به سال جدید به صورت میدانی وارد فاز عملیاتی شدند و بصورت روزانه به سمپاشی و ضدعفونی کردن محلات می پردازند. همچنین کارگاه های تولید ماسک بسیج دانشجویی در حال حاضر بصورت روزانه 5000 عدد ماسک در سطح استان تولید می کنند، این فعالیت ها همچنان ادامه دارد...
پاتک گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی به کرونا/ «سین سلامت» هدیه بچه‌های بسیج دانشجویی به مردم
یک اطلاع رسانی در گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی کافی بود تا دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه‌های تبریز را دور هم جمع کرده و برای یک کار جهادی آنها را در مسجد اشرف الانبیاء دورهم گرد آورد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار