فعالیت‌های جهادی میدان عملی راهیان نور است
سردار شکارچی اقدامات فعالان جهادگر را استمرار فرهنگ به جامانده از شهدا عنوان کرد.
1

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ سردار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از چهارمین جشنواره ملی جهادگران به خبرنگار ما اظهار داشت: ما شاهد رشد و شکوفایی خوبی در مجموعه بسیج دانشجویی هستیم.انگیزه، روحیه، دانش، دلسوزی، ابتکار عمل و خلاقیت از ویژگی‌های این نهاد جوان پایه است.

  وی با ابراز تاسف در خصوص نبود شناخت کافی نسبت ظرفیت‌های موجود بسیج دانشجویی در ادامه اضافه کرد: به موجب این ضعف شناختی دستگاه‌های کشور نسبت به این نهادها حتی نتوانسته‌اند بهره کافی را از این ظرفیت ببرند. از کسانی که به ویژه در بسیج  دانشجویی به شیوه جهادی و رایگان در حوزه‌هایی همچون پزشکی، دندان پزشکی، دام پزشکی، کشاورزی و عرصه‌های گوناکون به مردم و کشور خدمت رسانی می‌کنند.

سردار شکارچی توفیقات صورت گرفته در گروه‌های جهادی مردم پایه را موجب خرسندی دانست و افزود: امید است وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مسئول با بازدید ازاین جشنواره بتوانند از این گروه‌ها حمایت ویژه کنند.

وی بنیان گذار فرهنگ جهادی شهدا عنوان و تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته گروه‌های جهادی استمرار فرهنگ به جامانده از شهدا است. راهیان نورهم به این معناست که ما مسیری که شهدا با توفیقاتشان توانستند کشور و انقلاب را حفظ و توسعه دهند، گام برداریم.

سخنگوی ستاد کل نیروی‌های مسلح در پایان اظهار کرد:  امروز جهاد سازندگی و بسیج در همان مسیر شهدا در تلاش برای  رشد، شکوفایی و اقتدار کشور هستند. در واقع میدان عملی راهیان نورهمین فعالیت‌های گروه‌های جهادی است.