سردار زهرایی:جریان جهادی کشور، قدرت نرم نظام است
آیین آغاز به کار پنجمین جشنواره ملی جهادگران با حضور سردار محمد زهرایی، رئیس بسیج سازندگی، وحید خاوئی، مدیرعامل بنیاد علوی، هادی قاسمی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی و اسماعیل عجم مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
1

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، آیین آغاز به کار پنجمین جشنواره ملی جهادگران روز یکشنبه ۲۱ آبانماه با حضور سردار محمد زهرایی، رئیس بسیج سازندگی، وحید خاوئی، مدیرعامل بنیاد علوی، هادی قاسمی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی و اسماعیل عجم مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

سردار زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی در این مراسم گفت: نظام اسلامی با مدل رفتاری پایه‌گذار انقلاب، مقام معظم رهبری و به پشتوانه مکتب عاشورایی و علوی جوانانش به این مرحله رسیده است که جریان جهادی کشور مانند توان هسته‌ای به عامل بازدارندگی کشور تبدیل شده است.

در ادامه، سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در نشست رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره ملی جهادگران بیان کردند:

یکی از آثار انقلاب تربیت جوان مومن مانند حججی ها و دانشگرها بود. جهادگران، گل این دسته هستند. نظام به این نیروی ولایی و بصیر می بالد. خلق کردن این نیرو از دست هر کسی برنمی آید. این را کشورهای دیگر ندارند. جریان جهادی کشور، قدرت نرم نظام است


وی افزود: خلق کردن چنین نیرویی کار هر کشوری نیست. این برای کشور یک مولفه قدرت است.

 

وحید خاوئی، مدیرعامل بنیاد علوی، بیان کرد: امروز در کشور به وحدت و ایجاد روابط بین گروه‌های کشور نیاز داریم. ابزار هنر، رسانه و ادبیات برای این اتحاد، لازم است. آنچه باعث شد در زمان دفاع مقدس، اتحاد میان مردم تشکیل شده و پایدار بماند، فعالیت‌های رسانه‌ای مانند روایت فتح بود.