اثبات کارآمدی نظام نیاز امروز انقلاب است رئیس سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری کشور در جمع دانشجویان بسیجی حاضر در خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان به تبیین رسالت های دانشجوی بسیجی از منظر امام راحل پرداخت.

به بهانه حرکت بانوی زنجانی در مقابل کشف حجاب چند دختر
گزارش یک ایثار
به احتمال زیاد این اواخر خبر منتشره در فضای مجازی درباره ی بانوی زنجانی و آن چند دختری را که درون اتومبیل کشف حجاب کرده بودند شنیده باشید.... بعضی مسائل شاید در ظاهر هیچ ارتباطی به هم نداشته باشند اما در واقعیت ماهیت یکسانی دارند؛
دهمین دوره خط امام (ره) از قاب دوربین (1)
دوره خط امام (ره) خواهران بسیجی استان زنجان به روایت تصویر
دکتر قدیانی در جمع دانشجویان بسیجی حاضر در دوره خط امام (ره)
اثبات کارآمدی نظام نیاز امروز انقلاب است
رئیس سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری کشور در جمع دانشجویان بسیجی حاضر در خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان به تبیین رسالت های دانشجوی بسیجی از منظر امام راحل پرداخت.
آغاز دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان
دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان عصر دیروز با حضور 80 نفر از دانشجویان بسیجی خواهر دانشگاه های استان زنجان در اردوگاه شهید باکری آغاز شد.
جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) و مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان از اردوهای جهادی دانشجویان بازدید کردند
بازدید جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی
سرهنگ طهماسبی جانشین فرماندهی سپاه انصارالمهدی با حضور در روستاهای کم برخوردار شهرستان ماهنشان از نزدیک در جریان روند اجرایی اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه های زنجان قرار گرفت.
مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان:
دوره خط امام برای دانشجویان زنجانی برگزار می‌شود
مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری دوره خط امام در استان‌ خبر داد و گفت: این دوره به صوت 10 روزه و طی دو نوبت به صورت ویژه برای خواهران و برادران برگزار می‌شود.
با اعزام اولین گروه از دانشجویان بسیجی دانشگاه های زنجان صورت گرفت
آغاز اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی در استان زنجان
مدیر سازندگی و کارآمدسازی بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: با اعزام نخستین گروه از دانشجویان بسیجی دانشگاه های زنجان، اردوهای جهادی دانشجویی به مناطق محروم این استان آغاز شد.
اخبار بیشتر