استکبارستیزی مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی نماینده مردم تهران در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در سایه این نه گفتن‌ها به دشمن پیشرفت کرده‌ایم و اگر جایی پسرفت وجود دارد به جایی مربوط است که مسؤولان و عناصر به این امیدوارند که دیگران بیایند و کار ما را انجام دهند، گفت: هیچ کس با اعتماد به نظام سلطه پیشرفت نکرده است.

حجت الاسلام والمسلمین رسایی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد زنجان
استکبارستیزی مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی
نماینده مردم تهران در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در سایه این نه گفتن‌ها به دشمن پیشرفت کرده‌ایم و اگر جایی پسرفت وجود دارد به جایی مربوط است که مسؤولان و عناصر به این امیدوارند که دیگران بیایند و کار ما را انجام دهند، گفت: هیچ کس با اعتماد به نظام سلطه پیشرفت نکرده است.
عسگرخانی در جمع دانشجویان زنجانی:
آمریکا با تمام قوای خود به دنبال تغییر و خدشه در نظام اسلامی است/ حمله نظامی به هیچ وجه علیه ایران امکان پذیر نیست
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: آمریکا تمام قوای نظامی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خود را برای مهار و تغییر نظام و به طور کلی مبارزه تمام عیار با دشمنان خود به کار می‌برد.
مهدی یوسفی
انقلاب دوم
گذر زمان باز هم ساعت شنی خود را به یکی از حساس ترین برهه های تاریخی که به فرموده امام امت این روز را '' انقلاب دوم '' نام نهاد، رساند. انقلابی که پرچمداری آن بر عهده دانشجویانِ پیرو راستین خط امام بود نه شاعران شعر سرایی که بلندگو های دشمن را بر دست گرفته اند...
حامد صالحی
روز ملی مبارزه با استکبار
13 آبان، سالروز یادآوری حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن شیطان بزرگ ، مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقشی بنیادی داشته است.
محمدرضا قربانی
تسخیر لانه جاسوسی
تقویم را که ورق میزنیم، 13آبان را آبستن اتفاقات مهمی میابیم، روز تبعید حضرت امام، روز دانش آموز، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانه جاسوسی، تسخیری که به فرموده ی امام، انقلاب دوم بود
دانشگاه‌های زنجان میزبان ویژه برنامه‌های 13 آبان
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: به مناسبت 13 آبان روز ملی استکبارستیزی دانشگاه‌های استان زنجان میزبان برنامه‌های مختلف سخنرانی و تریبون آزاد خواهند بود.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان در ارتباط با سیاست های خصمانه ایالات متحده آمریکا
آمریکا باردیگر با سیاست های خبیثانه خود در تحریم شرکت ها و بانک های ایرانی آشکار ساخت که نه تنها هدفش کلیت نظام، بلکه مردم در اقشار مختلف (کارگر-کارمند-عام مردم) میباشند.
مهدی رفیعی
اقتصاد ایران آسیب دید اما همه آن ارتباطی با آمریکا ندارد
در این اوضاع نابسامان اقتصادی هر جمع چند نفره ای را که می بینید به احتمال زیاد محتوای سخنان آنان وضعیت اقتصادی کشور ،معیشت مردم و تحلیل و تفسیر های از این دست است.به راستی آیا همه ی این مسائل نشئت گرفته از سیاست های استکبار زمانه (آمریکا)است یا مسائل داخلی پشت آن است و باعث شعله ورتر شدن آن میشود؟
کاکاوند
غفلت از یک تجربه؟
دولت مردان آمریکا بدانند که با رجزخوانی و جنگ روانی راه به جایی نخواهند برد و نتیجه این گستاخی ها، یکپارچگی و اتحاد ملت ایران در مقابل زیاده خواهی غربی ها خواهد بود.
قربانی
مردم بفهمیم،باز هم بازی خوردیم
هرکس در این شرایط اگر ذره ای عقل سیاسی اقتصادی داشته باشد خواهد فهمید که این بالا پایین رفتن های الاکلنگ گونه ی قیمت دلار نه به خاطر روابط خارجی بلکه به خاطر جاه طلبی های مشتی مافیای ارز داخلیست که حسابشان با اقدام برای نابودی ایران شارژ میشود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار