برگزاری جشن هفته وحدت با حضور دانشجویان اهل تسنن در دانشکده علوم قرآنی میبد به مناسبت هفته وحدت و با حضور مولوی طاهر و دانشجویان اهل تسنن جشنی در خوابگاه برداران دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

برگزاری جشن هفته وحدت با حضور دانشجویان اهل تسنن در دانشکده علوم قرآنی میبد
به مناسبت هفته وحدت و با حضور مولوی طاهر و دانشجویان اهل تسنن جشنی در خوابگاه برداران دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.
نامه ی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد به ریاست محترم جمهوری
دکتر روحانی در تاریخ ۱۹ آبان ماه میهمان مردم استان یزد بود که به همین منظور بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نامه ای به رئیس جمهور و رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان کشور تهیه و تنطیم کرد.
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد به رییس جمهور در آستانه سفر به استان یزد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از رئیس‌جمهور جهت حضور در دانشگاه و شنیدن نظرات جامعه دانشگاهی استان یزد دعوت به عمل آورد.
آغاز فاز اول طرح تخصصی مهر و ماه برای ۱۰۰‌۰‌ نفر از دانش‌آموزان مستعد در حاشیه شهرهای استان یزد
با آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) مراسم افتتاحیه فاز اول طرح تخصصی مهر و ماه در مدرسه رسولیان منطقه حسن آباد در حاشیه شهر یزد برگزار شد.
فرمانده پایگاه شهید آوینی دانشگاه آزاد یزد
برگزاری تریبون آزاد پس از یک سال در دانشگاه آزاد اسلامی یزد
به همت بسیجیان پایگاه شهید آوینی حوزه حضرت امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد پس از یک سال تریبون آزاد دوباره به محیط دانشگاه بازگشت.
حال و هوای غرفه بسیج دانشجویی در راهپیمایی 13 آبان یزد
در پایان مراسم که هرکسی به خانه و یا مدرسه خود بازمی‌گشت صدای همهمه و فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» توجهم را جلب کرد و عده‌ای در حال پاکوبیدن روی تابوت نمادین استکبار بودند...
قرائت قطعنامه سراسری و پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان توسط مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد
مراسم ویژه یوم الله ۱۳ آبان در یزد با قرائت قطعنامه سراسری و پایانی توسط مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد و تأیید متن آن با تکبیر شرکت کنندگان در راهپیمایی پایان یافت.
در روز استکبارستیزی ؛
تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های استان یزد به مناسبت ۱۳ آبان بیانیه مشترک صادر کردند
دانشجویان و اعضای تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های استان یزد به مناسبت ۱۳ آبان و روز اسکتبارستیزی، بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار