دست آورد نگاه امیدوارانه دولت‌مردان به غرب، نابودی صنعت هسته‌ای و پایمال شدن عزت ملی بود/ لزوم تغییر در سیاست های اجرایی کشور جهت حل معضلات اقتصادی حمید رسایی بابیان اینکه دست آورد نگاه امیدوارانه دولت‌مردان به غرب و اعتماد آن‌ها به آمریکایی ها نابودی صنعت هسته‌ای و پایمال شدن عزت ملی بود، افزود: برخلاف وعده‌های برخی مسئولین تحریم‌ها به قوت خود باقی ماند و حتی افزایش یافت.

حمید رسایی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد:
دست آورد نگاه امیدوارانه دولت‌مردان به غرب، نابودی صنعت هسته‌ای و پایمال شدن عزت ملی بود/ لزوم تغییر در سیاست های اجرایی کشور جهت حل معضلات اقتصادی
حمید رسایی بابیان اینکه دست آورد نگاه امیدوارانه دولت‌مردان به غرب و اعتماد آن‌ها به آمریکایی ها نابودی صنعت هسته‌ای و پایمال شدن عزت ملی بود، افزود: برخلاف وعده‌های برخی مسئولین تحریم‌ها به قوت خود باقی ماند و حتی افزایش یافت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت در دیدار با دانشجویان بسیجی مطرح کرد:
دانشجویان به دنبال تحقق مطالبات رهبری در دانشگاه‌ها باشند/ دشمن از تقویت روحیه انقلابی در جوانان هراس دارد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت با تأکید بر اینکه دانشجویان باید به دنبال تحقق مطالبات رهبری در دانشگاه‌ها باشند، افزود: دانشگاه تراز انقلاب اسلامی، دانشگاهی است که کادر کارآمد و متعهد برای آینده کشور در آن تربیت شود.
فعال دانشجویی دانشگاه علم وهنر یزد بیان کرد:
مناظرات و کرسی‌های آزاداندیشی زمینه رشد علمی و اجتماعی دانشجویان را فراهم می‌کند
فعال دانشجویی با اشاره به اینکه مناظرات و محفل‌های آزاداندیشی دانشگاهی زمینه رشد علمی و اجتماعی دانشجویان را فراهم می‌کند، بر لزوم توجه بیشتر به ایجاد فضای گفتمان آزاد و هدفمند در دانشگاه‌های استان تأکید کرد.
مسئول گروه جهادی شهید محمدخانی بسیج دانشجویی یزد خبر داد
ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی به کودکان بی‌سرپرست توسط جهادگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
مسئول گروه جهادی شهید محمدخانی از ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی به کودکان بی‌سرپرست در قالب طرح جهادی هدیه لبخند خبر داد و افزود: اجرای این طرح توسط جهادگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تداوم خواهد داشت.
مسئول دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی استان یزد خبر داد
دوره آموزشی «تربیت داستان نویس» در یزد برگزار می شود
مسئول دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری دوره آموزشی و مهارتی داستان‌نویسی در قالب سلسله دوره‌های تداوم جشنواره ادبی هنری رویش خبر داد.
اصغر نقی زاده در کنگره شهدای دانشجو معلم استان یزد:
دهه هفتادی‌ها در انقلابی گری از نسل‌های گذشته پیشی گرفته‌اند/ امنیت امروز ایران اسلامی ساده به دست نیامده است
بازیگر فیلم‌های دفاع مقدس با اشاره به جان‌فشانی‌های و رشادت‌های دهه هفتادی‌ها در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) گفت: دهه هفتادی‌ها در انقلابی گری از نسل‌های گذشته پیشی گرفته‌اند.
راوی دفاع مقدس در کنگره شهدای دانشجو معلم استان یزد بیان کرد
جوانان باید خود را برای خرمشهرهای پیشرو آماده کنند/ اخلاص در مسیر حق، عنایات خداوند و ذلت دشمنان را به همراه دارد
راوی دفاع مقدس بابیان اینکه جوانان ما باید خود را برای خرمشهرهای پیشرو آماده کنند، به تشریح ویژگی‌های متفاوت فتح خرمشهر و اهمیت آن پرداخت.
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد در جمع دانشجویان جهادگر مطرح کرد
لزوم حمایت و پشتیبانی بیشتر دولتمردان از اردوهای جهادی/ دانشجویان جهادگر برای احیای سبک زندگی ایرانی -اسلامی تلاش کنند
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد بر لزوم حمایت و پشتیبانی بیشتر دولتمردان و دستگاه‌های مسئول از حرکت‌های خودجوش جهادی در مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور تأکید کرد.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
یادداشت
آخرین اخبار