بیش از ۳۰ تشکل دانشجویی به اتفاقات اخیر شورای شهر یزد اعتراض کردند جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای پیرامون وقایع اخیر شورای شهر یزد نوشتند: شفافیت امری است علمی و تخصصی که با افشاگری‌های سیاسی‌کارانه متفاوت است.

با صدور بیانیه‌ای؛
بیش از ۳۰ تشکل دانشجویی به اتفاقات اخیر شورای شهر یزد اعتراض کردند
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای پیرامون وقایع اخیر شورای شهر یزد نوشتند: شفافیت امری است علمی و تخصصی که با افشاگری‌های سیاسی‌کارانه متفاوت است.
جنبش آمریکایی ها علیه بی عدالتی بدون رهبر به نتیجه نمی رسد
ژورنالیست و فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آتش زدن پرچم آمریکا در این کشور مؤید عدم دل‌بستگی مردم به کشورشان است و این ظرفیت اکتیو شده معترضانه، چون رهبر ندارد نمی‌تواند نتیجه داشته باشد مگر اینکه بتوانند خلاء ها را پر کنند.
مسئول جدید بسیج دانشجویی پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان استان یزد منصوب شد
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان استان یزد با حضور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد.
پیوند ازدواج دانشجوی بسیجی در جوار شهدای گمنام شهرک عاصی زاده یزد
پیوند مبارک طلبه بسیجی آقای جعفری خرمی و سرکار خانم موحدی فرد دانشجوی بسیجی در جوار شهدای گمنام شهرک شهید عاصی زاده یزد برگزار شد.
دبیر شورای تبیین مواضع کشور:
کانال ارتباطی مجلس با مردم برای بیان اعتراضات ضعیف است
مقصود درودی دریک گفتگوی زنده مجازی با اشاره به اینکه در مجلس هیچ کانالی برای اینکه مردم اعتراض خود را بیان کنند وجود ندارد، گفت: متأسفانه شاهد این هستیم که وزیری در مجلس استیضاح می‌شود؛ اما در وزارتخانه دیگری بدون توجه به سابقه قبلی‌اش به‌کارگیری می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد:
اولویت کمیسیون آموزش مجلس مطالبات رهبری باشد
علی خیراندیش بیان کرد: کمیسیون آموزش مجلس باید اولویت خود را بر مبنای مطالبات و بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با قشر دانشگاهیان و فرهنگیان قرار دهد.
آئین تکریم و معارفه بسیج دانشجویی شهرستان میبد برگزار شد
در مراسمی از خدمات مصطفی گلمحمدی تقدیر بعمل آمد و مسئول جدید بسیج دانشجویی شهرستان میبد معرفی گردید.
در راستای دغدغه های دانشجویان فرهنگیان؛
دانشجومعلمان یزدی با منتخب مجلس یازدهم به گفتگو نشستند
جمعی از دانشجو معلمان مطالبه‌گر پردیس‌های استانی دانشگاه فرهنگیان یزد با محمدرضا دشتی، منتخب مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرده و به گفتگو نشستند.
همدلی دانشجویان انقلابی یزد برای کمک مؤمنانه به نیازمندان
دانشجویان یزدی نیز با حضور در رزمایش کمک مومنانه به یاری نیازمندان شتافتند و صحنه های زیبایی از مواسات و همدلی خلق کردند.
تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگوی زنده اینستاگرامی‌؛
اسرائیل پروژه سنی و شیعه صهیونیسمی را کلید زده است
تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی هدف اصلی اسرائیل را سلطه بر جهان دانست و گفت: صهیونیست ها پس از آن که نتوانستند اسلام را از بین ببرند، تصمیم گرفتند اسلام صهیونیسمی، سنی و شیعه صهیونیسمی درست کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار