تشکر مجدد رهبر انقلاب از کادر پزشکی و توصیه به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ایی امروز پس از کاشت نهال میوه از کادر درمانی مجدد تشکر کردند و چند توصیه از جمله خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه را برای عموم ملت داشتند.

تحقیق دانشجویان میکروب پزشکی و بیولوژی روی کوید ۱۹/ کرونا؛ ویروسی ساده یا جنگ‌افزاری طراحی شده؟
دانشجویان بسیجی رشته میکروب پزشکی و بیولوژی گروه علمی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد، احتمال بیوتروریسمی بودن ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داه و به نتایج قابل توجهی نیز دست یافته‌اند.
دیدار سخنگوی قوه قضاییه با رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور
دکتر اسماعیلی: اقدام گروه‌های جهادی و استفاده از متخصصین خلاق و جوان کشور به جهت تحقیقات و پژوهش‌ها و اینکه یک محصول علمی برای مهار و مقابله با بیماری کرونا و رفع نیازمندی‌های جامعه ارائه شده، کار بسیار خوب و شایسته‌ای است.
تولید روزانه 5 هزار ماسک به دست دانشجویان در لانه جاسوسی سابق آمریکا
روزانه 5 هزار ماسک به دست دانشجویان بسیجی در لانه جاسوسی سابق آمریکا تولید و به همراه مواد ضدعفونی کننده به صورت رایگان در میان مردم مناطق محروم توزیع می شود.
۲۲ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور:
آقای رئیسی! به ماجرای ارتباط سلبریتی‌ها با مجری «من و تو» رسیدگی کنید
بسیج دانشجویی ۲۲ دانشگاه کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند به صورت ویژه به موضوع ارتباط برخی از سلبریتی‌ها با مجری شبکه «من و تو» رسیدگی کند.
قلب مسلمانان جهان از کشتار مسلمانان در هند جریحه دار است
پیام رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای در حساب توئیتر پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی در محکومیت کشتار مسلمانان مظلوم هند.
تشکر مجدد رهبر انقلاب از کادر پزشکی و توصیه به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه
رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ایی امروز پس از کاشت نهال میوه از کادر درمانی مجدد تشکر کردند و چند توصیه از جمله خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه را برای عموم ملت داشتند.
قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی
مسئول اجرایی قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی گفت: دبیرخانه استانی مبارزه با کرونا در تمامی استان ها شکل گرفته است و در چند حوزه از جمله جذب نیروی تخصصی سلامت، جذب نیروهای عمومی در حوزه آموزش بهداشت، تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده ارائه مشاوره تلفنی به مردم در حال فعالیت هستند.
نباید از رفتاری که مسلمانان هند میشود غافل شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: این روزها بسیاری از کشورها درگیر کرونا هستند و این امر مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده اما در کنار همه این مشکلات و درگیری‌ها نباید از رفتاری که با مسلمانان هند می شود؛ غافل شد.
بیانیه دفتر بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد درباره حملات متجاوزانه دولت ترکیه
دفتر بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد درباره حملات متجاوزانه دولت ترکیه اعلام موضع کرد
تجمع دانشجویان در اعتراض به اقدامات دولت هند در کشتار بیرحمانه مسلمانان مظلوم
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران بزرگ در اعتراض به اقدامات دولت هند علیه مسلمانان در مقابل سفارت این کشور تجمع کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار