فرزندان خمینی اراده کرده اند تا به فضل الهی در بیت المقدس نماز بخوانند اینان جنود خدا و مجاری تحقق اراده‌ی حق در سیاره‌ی زمین هستند و بار دیگر، زمان در انتظار واقعه‌ای عظیم است. آنها خود را به پناه حق می‌سپارند و پای در عرصه‌ای می‌گذارند که عرصه‌ی تحقق بزرگ‌ترین واقعه‌ی تاریخ است

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران:
فرزندان خمینی اراده کرده اند تا به فضل الهی در بیت المقدس نماز بخوانند
اینان جنود خدا و مجاری تحقق اراده‌ی حق در سیاره‌ی زمین هستند و بار دیگر، زمان در انتظار واقعه‌ای عظیم است. آنها خود را به پناه حق می‌سپارند و پای در عرصه‌ای می‌گذارند که عرصه‌ی تحقق بزرگ‌ترین واقعه‌ی تاریخ است
یادداشت/اسماعیل حشمتی:
سیلی محکم مردم ایران به صورت های خام اندیشان غربی
بررسی عمق شعارها و کالبد شکافی این حماسه که از مطالبات معظم له میباشد نباید مورد فراموشی قرار گیرد . چرا که این حماسه تجدید بیعتی چند باره با اسلام ، رهبری و آرمانهای انقلاب بود
دبیر هیئت اندیشه ورز:
احیا هیئت اندیشه ورز روسای دانشگاه های استان تهران
بسیج دانشجویی در راستای هم فکری و هم افزایی در حوزه های فرهنگی و علمی، پژوهشی و تشکلی با هدف کمک به حل مسائل کشور اقدام به احیا و راه اندازی مجدد اتاق فکر با محوریت روسای دانشگاه های استان نموده است.
رتبه دوم استان تهران در رویداد ملی محیا
محیا بزرگترین رویداد ملی ویژه فعالان جهادی در مناطق حاشیه نشین است. این دوره 20 تا 22 آذرماه در اردوگاه سیدالشهدا برگزار شد.
روابط عمومی بسیج دانشجویی استان تهران:
برگزاری نشست ماهانه مسئولین و جانشینان حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران
در این نشست مسئولین معاونت های مأموریتی ناحیه نیز حضور داشتند که به تشریح و توضیح مأموریت های پیش روی معاونت خود پرداختند.
جلسه هم اندیشی مسئولین نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های استان تهران
همزمان با ایام گرامیداشت شهدای ۱۶ آذر و روزدانشجو، جلسه هم اندیشی مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان تهران برگزار شد.
در گفت و گوی اجتماعی مطرح شد:
آرمان گرایی مبتنی بر واقع گرایی مهم ترین کارکرد بسیج است
محمدحسین دهقانی اظهار داشت: امام راحل با پیش بینی آینده خوب انقلاب و شناخت ظرفیت های جوانان آن زمان، فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را دادند و ما نیز معتقدیم هنوز ظرفیت های بالقوه بسیج بالفعل نشده است.
روابط عمومی بسیج دانشجویی استان تهران:
صفحه اینستاگرام بسیج دانشجویی استان تهران از دسترس خارج شد
اینستاگرام با ارسال پیامی با تروریستی خواندن سپاه پاسداران، صفحه بسیج دانشجویی استان تهران را به طور کامل از دسترس خارج نمود
دعوت بسیج دانشجویی استان تهران از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی علیه اغتشاشات
مسئول بسیج دانشجویی استان تهران طی پیامی از عموم دانشگاهیان و مردم برای حضور در راهپیمایی فردا علیه اغتشاشات دعوت کرد.
ماموریت‌های بسیج دانشجویی برای حل مسائل کشور/ مطالبات دانشجویان بسیجی از مسئولان
مسئول بسیج دانشجویی استان تهران ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: آنچه بسیج دانشجویی را از سایر اقشار بسیج متمایز می‌کند ابعاد چندگانه، عمق بالا و جغرافیای گسترده ماموریت‌های آن برای کمک به حل چالش‌ها و مسائل کشور است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار