برگزاری جلسه نقد و بررسی اردوهای جهادی دانشگاه های استان تهران صبح امروز 3 مهرماه 1397 با حضور مسئولین گروه های جهادی دانشگاه های استان تهران جلسه نقد وبررسی اردو های جهادی برگزار شد.

روابط عمومی بسیج دانشجویی استان تهران:
برگزاری جلسه نقد و بررسی اردوهای جهادی دانشگاه های استان تهران
صبح امروز 3 مهرماه 1397 با حضور مسئولین گروه های جهادی دانشگاه های استان تهران جلسه نقد وبررسی اردو های جهادی برگزار شد.
پیام مسئول بسیج دانشجویی استان تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی
اسماعیل حشمتی فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در آغاز سال تحصیلی به بیان اهداف بسیج دانشجویی در این سال پرداخت.
اسماعیل حشمتی:
به امریکا و ایادی مزدور منطقه ای و اذناب داخلیشان اعلام میداریم که منتظر انتقام سخت ملت ایران باشید.
اسماعیل حشمتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران گفت: به امریکا و ایادی مزدور منطقه ای وا ذناب داخلیشان اعلام میداریم که منتظر انتقام سخت ملت ایران باشید.
خط چشم/ماهنامه قرارگاه محتوای شهید وزوایی
گروه مطالعات زنان قرارگاه شهید وزوایی ماهنامه جدید خود را با نام خط چشم منتشر کردند
حضور پیکر پاک شهید گمنام در هیئت ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران
در شب منتسب به شهید جوان کربلا، حضرت علی اکبر(ع) هیئت بسیج دانشجویی استان تهران میزبان یک شهید گمنام بود.
الیاسی در گفتگو با بسیج دانشجویی:
به مردم زلزله زده امید می‌دهم که گروه جهادی نامیرا تا پایان این بحران در کنار مردم می ماند
مهم ترین حضور گروه جهادی نامیرا مربوط می‌شود به بازه نوروز۱۳۹۷ که در این بازه ساخت یک باب منزل به سبک (ای سی اف ) در دستور کار این گروه قرار گرفته بود، که به لطف خدا در تاریخ بیست فروردین ماه تحویل داده شد.
بازدید مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران از مناطق برگزاری اردو های جهادی
مسئول بسیج دانشجویی استان تهران در سفری که به مناطق برگزاری اردو های جهادی داشتند ضمن تقدیر از زحمات خالصانه جهادگران، به گفتگو با مردمان آن مناطق درباره مشکلات و معضلات آنها پرداختند.
جواد فایضی:
تشکیل ستاد هماهنگی بسیج سه‌گانه در دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس
به گزارش بسیج دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس، تبیین برنامه‌های فرهنگی، تشکیل جلسات اخلاق اداری، برپایی جلسات تحلیل مسائل سیاسی و اجتماعی در دستور کار جلسات آتی حوزه‌های سه‌گانه این ستاد قرار خواهد گرفت. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران در جلسه صبح امروز این ستاد تاکید کرد.
مسعود اعتمادی :
آغاز اعزام گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان تهران
امسال در بازه زمانی تابستان 97، 14گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم استان های: تهران، خراسان شمالی، کرمانشاه، زنجان و لرستان اعزام خواهند شد.
اسماعیل حشمتی در نشست اصحاب رسانه:
هر زمانی یک کشور با زبان قدرت در مقابل آمریکا و سیاست های خصمانه او می ایستد آمریکا کوتاه می آید
دشمن همیشه منتظر فرصت بوده است تا از این فرصت پیش آمده استفاده یا سوء استفاده کند و منابع ملی ما را به غارت ببرد آمریکا به مصدق چراغ سبز نشان می دهد که شما باشید ، اما زیر قولش می زند مصدق با این کودتا برکنار می شود توجه داشته باشید ؛ اگر قرار بود مشکل با آمریکا حل شود چرا برجام را پاره کردند و دوبا
اخبار بیشتر

آخرین اخبار