جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود شهرکی‌پور گفت: جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارائه راهکار برای حل مسائل و مشکلات استان برگزار می‌شود.

مسئول علمی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود
شهرکی‌پور گفت: جشنواره علمی بسیج دانشجویی استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارائه راهکار برای حل مسائل و مشکلات استان برگزار می‌شود.
کیخا در تریبون نماز جمعه زاهدان تآکید کرد؛
برخی افراد، شخصیت ضدآمریکایی امام را خدشه‌دار و عَلَم دوستی با آمریکا را حمل می‌کنند/ مسئولان پاسخ دهند که هزینه سوخت مرزنشینان مظلوم استان کجا و چگونه خرج شده است
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه امروز عده ای تلاش می کنند تا با خاطره سازی و عبارات غیر واقعی، اثبات کنند که امام یک شخصیت ضد آمریکایی نبود گفت: ایشان در وصیت‌نامه خود تنها آمریکا را تروریست بالذات دولتی می نامند اما عده ای می خواهند این رویکرد امام را تطهیر کنند.
فاضل خبر داد؛
برگزاری نشست عمومی رئیس دانشگاه دریانوردی چابهار با دانشجویان به همت بسیج دانشجویی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی چابهار گفت: بنا به درخواست های متعدد دانشجویان، باردیگر برای رساندن صدای حقیقی دانشجویان دانشگاه دریانوردی چابهار به گوش مسئولین وارد مسائل صنفی می‌شویم.
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
کربلا تا میرجاوه پهناور شده است/ آتش عشق حسین با سانسور رسانه‌های غربی خاموش شدنی نیست
کیخا با تأکید بر اینکه رسانه های دنیا نیز تلاش می کنند تا از اربعین چشم بپوشند ابراز داشت: با وجود این سانسور، شعاع اربعین هر روز بیشتر می شود؛ حسین هر روز این آتش را در دل مسلمان و غیر مسلمان ایجاد می کند که سبب شده هر انسان آزاده ای در اربعین حضور پیدا کند.
گزارش تصویری؛
خدمت دانشجویان سیستان و بلوچستان به زوار پاکستانی در مرز میرجاوه/ اینجا کسی جا نمانده...
دانشجویان ولایت‌مدار دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان که از کاروان 400 نفری زیارت عتبات عالیات در ایام اربعین بازمانده‌اند از پا ننشسته‌اند و خدمت به زائران حضرت ارباب را پیشه خود کرده‌اند.
گزارش تصویری؛
دانشجویان سیستان و بلوچستان پا به مسیر عشق گذاشتند
بیش از 400 دانشجوی خواهر و برادر دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به زیارت عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی اعزام شدند.
تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای تأکید کردند؛
وزارت نیرو به ابهامات جمع‌آوری دکل چاه آب ژرف سیستان پاسخ قانع‌کننده دهد/ مردم سیستان چشم‌انتظارند
تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان در خصوص پروژه چاه های ژرف خطاب به وزارت نیرو بیانیه صادر کردند.
مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
مغناطیس اربعین 400 دانشجوی سیستان و بلوچستان را به کربلا می‌کشاند/ خدمت دانشجویان به زائران پاکستانی
جهانزاده گفت: به حمد الهی و با عنایت خاص امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی استان در مسیر اربعین قدم گذاشته و در ابعاد مختلف اعزام، اسکان، تسهیل، ایاب و ذهاب و خدمت به زائران ورود کرده است.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
مشکلات کشور با نگاه جهادی و انقلابی مسئولین حل می‌شود/ سیستان نیاز به توجه بیشتر مسئولان دارد
عمرانی گفت: امیدواریم مشکلات کشور با نگاه های جهادی و انقلابی مسئولین حل بشود و نگاه ها از همین دل مردم باشد نه نگاه های غربگرا.
تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان تأکید کردند؛
حل مشکلات مردم، مطالبه‌گری علمی، پیوند جریان‌های دانشجویی و رسانه‌ای، معرفی پتانسیل‌های استان و دوری از سیاست‌بازی و سیاست‌زدگی
نشست صمیمانه نمایندگان تشکل‌های دانشجویی و رسانه‌های سیستان و بلوچستان با موضوع «مطالبه‌گری مسائل استان» به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار