طرح «حاج محب» با رویکرد هدفمندی جذب دانشجویان سیستان و بلوچستان در حال اجرا است/ فعالیت‌های خوب بسیج دانشجویی در مرحله ابتدایی طرح خزائی گفت: طرح «حاج محب» در دانشگاه‌های استان با رویکرد هدفمندی جذب دانشجویان به بسیج دانشجویی به اجرا درآمده است.

مسئول راهبردی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
طرح «حاج محب» با رویکرد هدفمندی جذب دانشجویان سیستان و بلوچستان در حال اجرا است/ فعالیت‌های خوب بسیج دانشجویی در مرحله ابتدایی طرح
خزائی گفت: طرح «حاج محب» در دانشگاه‌های استان با رویکرد هدفمندی جذب دانشجویان به بسیج دانشجویی به اجرا درآمده است.
مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
هفته دفاع مقدس، فرصت ایجاد پیوند میان نسل آن دوران با نسل جدید انقلاب است/ دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان به یاد شهدا عطراگین می‌شود
جهان‌زاده گفت: آغاز سال تحصیلی جدید و مقارنت آن با هفته دفاع مقدس را باید به فال نیک گرفت زیرا سنگ بنای اولیه سال تحصیلی با یاد شهدا گذاشته می شود.
سالاری خبر داد؛
رشد کمی و کیفی اردوهای جهادی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در تابستان 97/ حضور پررنگ جهادگران دانشجو در رزمایش «سپاهیان حضرت محمد رسول‌ا...(ص) 2»
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: با انجام همزمان پروژه های سنگین تلاش شد تا مردم استان، طعم خدمت عاشقانه و بی‌منت جهادگران بسیج دانشجویی را بچشند.
برپایی هیئت بیت‌العباس(ع) در حسینیه شهدای دانشجوی زاهدان
هیئت بیت‌العباس(ع) از شب اول محرم‌الحرام به مدت 12 شب در حسینیه شهدای دانشجوی زاهدان در حال برگزاری است.
به همت جهادگران گروه جهادی «شهید جنگی‌زهی» دانشگاه پیام نور راسک؛
مرمت و بازسازی شش سرویس بهداشتی در مدارس شهر راسک پایان یافت
به همت جهادگران گروه جهادی «شهید جنگی‌زهی» دانشگاه پیام نور راسک، شش سرویس بهداشتی در مدارس شهر راسک مرمت و بازسازی شد.
کیخا در یادواره «شهدای تنگه احد» طرح ولایت کشوری مطرح کرد؛
فتنه‌های آخرالزمان چهره نفاق را روشن می‌کنند/ شهدای ترور؛ سند حقانیت انقلاب اسلامی/ شیعیانِ ایران برای اهل سنت و اهل سنت آن برای شیعیان جان می‌دهند
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان شهدای ترور را سند حقانیت انقلاب اسلامی دانست و گفت: دشمن شما آنقدر نامرد است که برای رسیدن به اهداف خود از هر حربه‌ای استفاده می‌کند.
خدمت بی‌منت؛
پایان اردوی جهادی گروه «شهید لکزایی» بسیج دانشجویی شهرستان زابل با محوریت خدمت‌رسانی فرهنگی و درمانی
اردوی جهادی گروه «شهید لکزایی» دفتر بسیج دانشجویی شهرستان زابل با محوریت خدمت‌رسانی فرهنگی و درمانی به پایان رسید.
گزارش تصویری؛
بازدید مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از اردوی جهادی گروه «منتظران ظهور» دانشگاه پیام نور زاهدان
علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان از اردوی جهادی گروه «منتظران ظهور» دانشگاه پیام نور زاهدان بازدید کرد.
ضمن تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام گلشاهی؛
حجت الاسلام منتظری‌کُردی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان شد
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان و نیز مسئول بسیج دانشجویی استان در حسینیه شهدای دانشجو برگزار شد.
دهمرده در تریبون نماز جمعه زهک:
مبادا مظلوم‌نمایی و بر نیزه کردن نیازمندی‌ها توسط برخی مسئولان خدشه‌ای بر خیمه علی وارد کند/ چرا دستگاه دیپلماسی قدرت گرفتن حق‌آبه هامون از افغانستان را ندارد؟
نماینده قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان زهک گفت: دریاچه هامون خشک شده است و ماحصل آن با بادهای 120 روزه، ریزگردها و طوفان های شنی است که امان ساکنانش را بریده است.
اخبار بیشتر

ویژه ها
آخرین اخبار