بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود خواستار شفافیت عملکرد کمیسیون تحقیق مجلس در رسیدگی به صلاحیت اعتبار نامه نماینده مردم شریف گچساران شد بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود طی نامه ای به رییس کمیسیون تحقیق مجلس خواستار شفافیت عملکرد کمیسیون تحقیق در رسیدگی به صلاحیت اعتبار نامه نماینده مردم شریف گچساران شد.

تقدیر بسیج دانشجویی شاهرود از زحمات دانشگاه فنی و حرفه ای دختران در راستای مقابله با کرونا
مراسم تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان دانشکده فنی دختران شاهرود پیرامون کارگاه‌های جهادی تولید ماسک و البسه پزشکی به همت بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود برگزار شد.
طی نامه ای
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود خواستار شفافیت عملکرد کمیسیون تحقیق مجلس در رسیدگی به صلاحیت اعتبار نامه نماینده مردم شریف گچساران شد
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود طی نامه ای به رییس کمیسیون تحقیق مجلس خواستار شفافیت عملکرد کمیسیون تحقیق در رسیدگی به صلاحیت اعتبار نامه نماینده مردم شریف گچساران شد.
فرماندار گرمسار تاکید کرد:
از ظرفیت بسیج دانشجویی برای شناسایی مشکلات اساسی شهرستان گرمسار و رفع آن‌ها بهره‌گیری می‌شود
فرماندار گرمسار با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بسیج دانشجویی برای شناسایی مشکلات اساسی این شهرستان، گفت: ارائه راهکارهای مفید و کارشناسی در دستور کار این نهاد قرار گیرد.
یادداشت دانشجویی/محمدحسین کلامی:
فرضیات و مطالبات در رابطه با قاضی منصوری
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:
جشنواره فرهنگی هنری ققنوس محلی برای شناسایی و تقویت دانشجویان هنرمند است
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: در جشنواره ققنوس دانشجویان هنرمند شناسایی میشوند و در صورت نیاز اقداماتی برای تقویت این هنرمندان پیش بینی شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان:
درب استانداری سمنان شاهد صدای اعتراض تولید کنندگانی است که گلایه آن ها عدم کمک به تولیدشان است
بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان: آن چیزی که لازمه ی جهش تولید است حضور عملیاتی مسئولین استانی و کشوری برای حل مشکلات تولیدکنندگان است.حال آنکه مشاهده می کنیم درب استانداری سمنان شاهد صدای اعتراض تولید کنندگانی است که گلایه آن ها عدم کمک به تولیدشان است.
طی نامه ای:
شورای اسلامی شهر سمنان به در خواست بسیج دانشجویی در رابطه با نامگذاری معابر شهر سمنان به نام مدافعان سلامت پاسخ داد
شورای اسلامی شهر سمنان در نامه ای به در خواست بسیج دانشجویی در رابطه با نامگذاری معابر شهر سمنان به نام مدافعان سلامت پاسخ داد
یادداشت دانشجویی/زهرا تدین:
رویای شیرین عدالت و برابری با سفید پوستان، هیچ‌گاه برای رنگین‌ پوستان آمریکا محقق نشد
کسی فکرش را نمی‌کرد که دوران تلخ و سخت برده‌داری و تبعیض نژادی تمام نشود و فقط شکل و شمایل و ظاهرش عوض شود رویای شیرین عدالت و برابری با سفید پوستان، هیچ‌گاه برای رنگین‌ پوستان آمریکا محقق نشد و تغییر قانون، تنها اثبات وجود این نابرابری‌ها را سخت‌تر کرد
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:
دوره های خط امام و طرح ولایت محلی برای رشد و کادر سازی است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: تمام تلاش ما بر این است تا این دوره ها به بهترین نحو ممکن برگزار شود و این دوره ها امسال با شیوه های مختلف و متفاوت اجرا خواهد شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:
مسئله محوری و مطالبه گری در ذات اردوهای جهادی بسیج دانشجویی است
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان: با توجه به شرایط موجود امسال اردوهای جهادی مسئله محور و مطالبه گر نیز در سطح استان برگزار میگردد.
اخبار بیشتر

یادداشت
یادداشت دانشجویی/محمدحسین کلامی:

فرضیات و مطالبات در رابطه با قاضی منصوری

یادداشت دانشجویی/ امیرحسین عربی‌نژاد:

برکناری وزیر صمت یک عزل بی برنامه و صرفا تبلیغاتی است

یادداشت/ محمد مهدی زنده دلی:

گزارش دیوان محاسبات به زبان ساده

آخرین اخبار