اطلاعیه
مراسم تجلیل از جهادگران زنجیره تولید قرارگاه شهید قاسمی قم
همزمان با آغاز دهه کرامت و در روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، مراسم تجلیل از جهادگران زنجیره تولید قرارگاه شهید دکتر محمد حسن قاسمی در قم برگزار خواهد شد
دیدار منتخب اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر قدیر
مسولان و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با رییس دانشگاه دیدار و گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا ارائه دادند.
دانشجو معلمان بسیجی در خط مقدم آموزش دانش آموزان مناطق کم برخوردار قم
دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قم پردیس حضرت معصومه (س) دوره کارورزی خود را در قالب اردوهای جهادی با حضور در مناطق کم برخوردار قم گذراندند.
گزارش تصویری
بازدید فرمانده سپاه پاسداران قم از قرارگاه شهید قاسمی
بازدید فرمانده و معاون هماهنگ کنند سپاه استان قم از خط برش کارگاه تولید ماسک در قرارگاه شهید دکتر قاسمی
مسئول بسیج دانشجویی استان قم خبر داد:
افزایش تولید ماسک قرارگاه شهید قاسمی به 30 هزار در روز رسید
مسئول بسیج دانشجویی استان قم: در روزهای اخیر با توجه به پیوستن تعداد چشمگیری از دانشجویان بسیجی، جهادگران گرامی و مادران آنان به زنجیره تولید در قرارگاه دانشجویی شهید دکتر قاسمی، ظرفیت تولید ماسک سه لایه افزایش پیدا کرده است.
فیلم
گزارش صداوسیما از تهیه و توزیع 1000 بسته معیشتی قرارگاه شهید قاسمی قم
تهیه و توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک های مؤمنانه در طرحی موزائیکی با عنوان "لبیک یا خامنه ای" شامگاه جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ در صحن اصلی مسجد مقدس جمکران برگزار گردید.
بیانیه
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده فنی قم
بسیج دانشجویی دانشکده فنی قم به مناسبت اتفاقات و تظاهرات اخیر آمریکا و محکوم کردن نژاد خشونت پلیس آمریکا نسبت به سیاه پوستان بیانیه ای را صادر کرد
اخبار بیشتر

آخرین اخبار