دومین اجلاسیه چهل شهید دانشجوی استان قزوین برگزار شد دومین اجلاسیه چهل شهید دانشجوی استان قزوین با حضور خانواده معظم شهدا و امام جمعه موقت اهواز در سالن اجتماعات شهدای گمنام دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین:
برای رفع تحریم‌ها به سمت خودکفایی گام برداریم
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: اگر قرار باشد اروپایی‌ها هم به تعهدات خود عمل نکنند با توجه به تحریم‌هایی که در کشور وجود دارد باید به سمت خودکفایی و پیشرفت در زمینه‌های مختلف گام برداریم.
مسئول عقیدتی و سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
صدور انقلاب اسلامی، نقش اصلی جهادگران است
اینکه صرفا در یک روستایی برویم و فقط کار عَمَلِگی کنیم و نتوانیم در صدور انقلاب اسلامی در روستاها نقش اصلی خود را ایفا کنیم کار ما اثر چندانی نخواهد داشت.
در نشست بصیرتی مطرح شد؛
کسی که نتواند خود را اصلاح کند نمی‌تواند جزء یاران امام زمان(عج) باشد
نشست اخلاقی و بصیرتی مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین صبح امروز در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین مطرح شد؛
اهداف و برنامه‌های خود را در راستای مهدویت قرار دهیم/بسیج دانشجویی سنگردار شهدا در دانشگاه‌هاست
جلسه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عصر دیروز با حضور مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، مسئولین معاونت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان و مسئولان خواهر و برادر حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.
در آیین رونمایی حرم شهدای گمنام دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین عنوان شد؛
مدافعان حقیقی کسانی هستند که تا پای جان از کشورشان دفاع کردند/ در عمل رهرو راه شهدا باشیم نه با زبان
صبح امروز مراسم آیین افتتاح حرم شهدای گمنام همزمان با چهارمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی؛
جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود+پوستر
همزمان با فرا رسیدن پانزده شعبان سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله العظم(عج) جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین:
برگزاری راهیان‌نور در ترویج و تحکیم ارزش‌ها ضروری است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در شرایطی که دشمن سعی دارد ارزش ها واقعی را از یادها خارج کند وجود برنامه‌های موثری چون راهیان نور برای تحکیم این ارزشها در آحاد مردم و به ویژه جوانان ضروری و لازم است.
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین:
راهیان‌نور تهاجم‌های فرهنگی دشمنان را نقش برآب می‌کند/ مسئولان به جای افزودن تشریفات و تجملات برای حل مشکلات مردم اقدام کنند
مسئول نماینده ولی فقیه دانشگاه‌های آزاد اسلامی قزوین گفت: مسئولان باید روحیه انقلابی داشته و آن‌ را حفظ کنند و از شهدا که جلوی گلوله دشمن نترسیدند و تسلیم نشدند درس بگیرند ودر دفاع ازارزش‌ها و استقامت در برابر استکبار، پایدار و به فکر اضافه کردن تشریفات و اشرافی‌گری نباشند و وقت‌شان را در خدمت‌رسانی به مردم صرف کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین‌زهرا:
پیروی از "ولایت" رمز موفقیت دوران هشت سال دفاع مقدس بود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین‌زهرا گفت: رمز پیروزی جوانان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس پیروی از ولایت بود و نگاهشان به نگاه فرماندهی بود تا ببینند چه پیامی از فرماندهی می رسد و یک انضباط اجتماعی در اطاعت از ولایت فقیه و رهبری وجود داشت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا:
راهیان‌نور بهترین مانور فرهنگی در مقابل هجمه‌های دشمن است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین‌زهرا راهیان‌نور را یکی از مهمترین فعالیت‌های فرهنگی در مقابل هجمه‌های دشمن دانست و گفت: دشمن در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی، تربیتی واعتقادی از نقاط مختلف و با بودجه‌های کلان کار می کند.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
یادداشت
آخرین اخبار