راه قدس از کربلا می گذرد زمانی که امام راحل فرمود جنگ ما فتح بیت المقدس را به دنبال خواهد داشت و رزمندگان پشت پیراهن هایشان نوشتند "کربلا کربلا ما داریم میاییم" کسی گمان نمی کرد کمتر از ربع قرن ، مرز قلب های دو ملتی که به ظاهر با یکدیگر اختلاف داشتند امروز این چنین در تولی و تبری همدل و همزبان شوند.

یادداشت/ اسحاق روستا
راه قدس از کربلا می گذرد
زمانی که امام راحل فرمود جنگ ما فتح بیت المقدس را به دنبال خواهد داشت و رزمندگان پشت پیراهن هایشان نوشتند "کربلا کربلا ما داریم میاییم" کسی گمان نمی کرد کمتر از ربع قرن ، مرز قلب های دو ملتی که به ظاهر با یکدیگر اختلاف داشتند امروز این چنین در تولی و تبری همدل و همزبان شوند.
پاسخ رئیس کل دادگستری قزوین به مطالبه دانشجویان
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: تکلیف دستگاه قضایی استان این بوده که پرونده هفت‌سنگان را در مسیر قانونی خود قرار دهد و هم‌اکنون پرونده در دادگاه کارکنان دولت در مرحله رسیدگی قرار دارد.
برخی‌ها در استان به‌دنبال بسته شدن پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان هستند
مسؤول قرارگاه مطالبه‌گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی قزوین گفت: علی‌رغم وجود مستندات فراوان، متاسفانه برخی‌ها در استان به‌دنبال بسته شدن پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان هستند.
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی صورت گرفت:
راه اندازی دبیرخانه امور اجتماعی بسیج دانشجویی قزوین
در نامه‌ای به مسئولان استان قزوین؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین خواستار رسیدگی به عدم افزایش حقوق دانشجو معلمان شد
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین طی نامه‌ای به مسئولان استان قزوین، خواستار رسیدگی به عدم افزایش حقوق دانشجو معلمان شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین؛
عدم توجه به خواسته‌های دانشجو معلمان عواقب خوبی نخواهد داشت
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: اخیرا دولت با عدم افزایش حقوق دانشجو معلمان باعث نامید کردن هزاران دانشجو معلم شد عدم توجه به خواسته‌های دانشجو معلمان عواقب خوبی نخواهد داشت.
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
اقامه عدل الهی، هدف بزرگ امر به معروف و نهی از منکر است
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، در اولین دوره امر به معروف و نهی از منکر که در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد با اشاره جایگاه واقعی امر به معروف ونهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر در همه شئون زندگی و جامعه ورود دارد و فقط در حوزه مسائل فردی نیست.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار