خدمات‌رسانی 31 هزار جهادگر به محرومان در ایام نوروز/ افزایش 10 درصدی گروه‌های جهادی دانشجویی مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی گفت: امسال حدود 31 هزار جهادگر در قالب 1600 گروه جهادی در ایام نوروز به مردم مناطق محروم خدمات رسانی خواهند کرد.

جهادگران دانشگاه آزاد کرمان خبر دادند:
توهین مقامات دولتی به جهادگران/ «بقالی باز کرده اید؟؟»
برای در اختیار گذاشتن یک مدرسه برای اسکان گفته اند که باید مقداری برای آن مدرسه هزینه کنیم که ما هزینه ای را قبول کردیم ک برای کمک به مدرسه متقبل شویم و گفتیم که بیشتر از این برای ما مقدور نیست اما متاسفانه آن ها که پیشنهاد هزینه بیشتری داشتند خطاب به گروه جهادی گفتند که " مگر بقالی باز کرده اید؟؟"
ریاحی:
جازموریان منطقه هدف گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان در ایام نوروز ۹۸ است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان: اردوی جهادی نوروز ۹۸ از تاریخ ۴ فروردین سال آیتده تا ۱۱ فروردین به تعداد ۷۰ نفر در منطقه جازموریان برگزار می شود.
گزارش تصویری؛
اردوی گروه جهادی شهید امین دانشگاه علوم پزشکی سمنان
اردوی دو روزه برادران گروه جهادی شهید امین دانشگاه علوم پزشکی سمنان در محله های اسلامی شهرستان سمنان برگزار شد.
به همت گروه جهادی شهید ثقفی:
فراخوان اردوهای جهادی به همراه برگزاری کلاس های توانمند سازی جهادگران
در راستای طرح 6500 خدمت جهادی، گروه جهادی شهید ثقفی به منظور ارتقای کیفیت اردوها کلاس های توانمند سازی تخصصی و عمومی ویژه جهادگران برگزار می کند.
در راستای 6500 خدمت جهادی در استان
روستای اژدر آباد کرمان، مقصد جدید گروه شهید تیکدری نژاد
دهقان: روز 26 بهمن ماه سال جاری اعضای تیم عمرانی این گروه با حضور در روستای اژدر آباد در حاشیه شهر کرمان به خدمت رسانی مشغول شدند.
جلسه قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شاهرود برگزار گردید.
جلسه قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود با حضور مسئولین حوزه و پایگاه های بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شاهرود در محل دفتر بسیج دانشجویی این شهرستان برگزار گردید.
گزارش تصویری؛
بازدید مسئول بسیج دانشجویی کرمان از اردوهای جهادی جیرفت
به مناسبت دهه فجر انقلاب ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی کرمان، به همراه جمعی از مسئولان شهرستان های جیرفت و قلعه گنج از اردوی جهادی گروه شهید همت دانشگاه جیرفت در بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج بازدید کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار