نیازمند قرائت‌ جدیدی از حرکت‌های جهادی هستیم رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: برداشت جدیدی از حرکت‌های جهادی می‌تواند از زمینه‌های توسعه گفتمان جهادی و ایجاد زمینه برای جلب تعداد بیشتری از دانشجویان و اقشار مختلف جامعه به سمت حرکت‌های جهادی باشد.

به روایت تصویر؛
بازسازی خانه نیازمندی در حاشیه شهر کرمان
به همت گروه جهادی شهید تیکدری نژاد پروژه بازسازی منزل مسکونی یک خانواده فقیر و بی سرپرست واقع در شهرک الله آباد کرمان صورت گرفت.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی ممسنی:
اردوی جهادی عرصه ی خودسازی دانشجو است
گروه جهادی بسیج دانشجویی سلمان فارسی دانشگاه آزاد ممسنی به همراه تیم سلامت دانشکده پیراپزشکی ممسنی برای خدمت رسانی به منطقه دشمن زیاری این شهرستان اعزام شدند.
آغاز طرح مهر و ماه جهت ایجاد انگیزه و حمایت از دانش آموزان مستعد محلات حاشیه نشین
آغاز اجرای طرح مهر و ماه توسط جمعیت دانشجویی امام حسن علیه السلام در شهریور ماه سال جاری، با هدف ایجاد انگیزه و حمایت از دانش آموزان مستعد محلات حاشیه نشین سراسر کشور کلید خورد.
با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد
جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان یزد برگزار شد
روسا و نمایندگان دانشگاه های سراسر استان یزد ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی در دانشگاه‌ها ، در جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان یزد به بررسی مسائل پیش روی این حوزه پرداختند.
اردوی جهادی گروه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در منطقه محمدآباد شهرستان بهاباد
اردوی جهادی گروه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در محمدآباد از مناطق محروم شهرستان بهاباد استان یزد برگزار شد.
در اردوی جهادی؛
آجر به آجر خودسازی/ خدا در همین نزدیکی است
اینجا هر چه نگاه می‌کنی کار است و خدمت بی مزد و منت برای خلق، همان که انسان را به خدا نزدیک‌تر و آسمان را بیشتر به زمین می دوزد، جوانانی که آمده اند تا به گفته خودشان بسازند و ساخته شوند، جایی که نه گوشی آنتن دهی دارد و نه اینترنتی هست.
گزارش جهاد؛
آفریز؛ هدف دانشجویان جهادگر قائنی / بازسازی خانه‌های محرومان در اولویت
دانشجویان جهادگر قائن بر آباد کردن روستا‌های دهستان آفریز تمرکز کرده اند و می‌خواهند طی چند سال اردوی جهادی مشکلات این روستا‌های محروم را حل کنند.
در دهه اول محرم صورت گرفت؛
فعالیت ۲۵ دانشجوی جهادگر دانشگاه بیرجند در مناطق محروم
تعداد ۲۵ دانشجوی جهادگر دانشگاه بیرجند دهه اول محرم را در خدمت رسانی به محرمان در روستاهای شهرستان قاین سپری کردند و در کنار اهالی این روستاها به عزاداری سیدالشهدا(علیه السلام) پرداختند.
گزارش تصویری گروه جهادی:
دانشجویان جهادگر لامردی در علامرودشت
دانشجویان دانشگاه آزاد شهرستان لامرد به مناطق محروم این شهرستان خدمت رسانی کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار