هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در یزد با بیان اینکه آموزش از مهم‌ترین اقداماتی است که این ستاد دنبال می‌کند، اظهار داشت: هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است.

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛ برگزاری آنلاین مسابقه «به توان کتاب» در 12 مرحله/ تمدید مهلت ثبت نام مرحله اول تا 30 فروردین ماه
مرادی با اشاره به برگزاری آنلاین مسابقه «به توان کتاب» در 12 مرحله، گفت: ثبت نام مرحله اول تا 30 فروردین ماه و با کتاب «انسان 250 ساله» خواهد بود.
تقدیر از خانواده های مجاهد بسیج دانشجویی استان قزوین
به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان از خانواده های برادران و خواهران مجاهد بسیج دانشجویی استان قزوین تقدیر بعمل آمد.
اقدامات بسیج نواحی اصفهان در مبارزه با کرونا/ مولودی خوانی سیار و نورافشانی در شب میلاد منجی بشریت
سرهنگ رضایی، با اشاره به کشف 400 هزار جفت دستکش و 5 هزار لیتر مواد ضدعفونی، توزیع 250 هزار بسته بهداشتی و 24 هزار بسته معیشتی و ثبت نام یک میلیون و پانصد هزار نفر در سامانه غربالگری، گفت: 313 مسجد در اصفهان برای نورافشانی و پخش بانگ «لبیک یا مهدی» مشخص شده اند.
افزایش ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی به دلیل قرنطینه خانگی
مدیر رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان یزد از طراحی برنامه‌هایی برای هدفمند کردن حضور دانشجویان در فضای مجازی خبر داد و گفت: بعد از قرنطینه خانگی ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی از ۳ به ۱۲ ساعت در روز رسیده است.
به همت بسیج دانشجویی استان کرمان؛
مسابقه طراحی پوستر از مدافعان حرم تا مدافعان سلامت
ناصر بهروز، مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: بسیج دانشجویی استان کرمان، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی پوستر دانشجویی با موضوع از مدافعان حرم تا مدافعان سلامت؛ از ویروس داعش تا ویروس کرونا کرده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری برگزار میکند؛
مسابقه هفته مهدویت
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز با همکاری هیئت سفینه النجاه "مسابقه هفته مهدویت" برگزار میکند.
قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی هرمزگان:
برگزاری مسابقه کتاب خوانی در روز های قرنطینه خانگی
قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان هرمزگان، تصمیم به برگزاری مسابقه کتاب خوانی کتاب "کارویژه جریان دانشجویی در چهل سالگی انقلاب"، گرفته است.
هدیه پاسداران به دانشجویان بسیجی
همزمان با روز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام، پاسداران ناحیه بسیج دانشجویی با تهیه کیک، ضمن تبریک روز جوان، از زحمات دانشجویان بسیجی حاضر در قرارگاه دانشجویی شهید دکتر قاسمی قدردانی نمودند.
فراخوان مسابقه دلنوشته دلتنگ راهیان نور
به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین مسابقه دلنوشته دلتنگ راهیان نور برگزار می شود.
تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از پرسنل مرکز کرونای استان
امید است مسئولان ما چه در سطح کشوری و چه در استان کهگیلویه و بویراحمد تمهیدات لازم برای قدردانی از کادر درمان و جهادگرانی که در جبهه پشتیبانی در مقابل بیماری کرونا تلاش می‌کنند و خانواده‌هایشان که دائم چشم‌انتظارشان و نگران فرزندان، پدران و مادران خود هستند، بیندیشند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار