ریشه تمامی مشکلات در سوء‌مدیریت مسئولان و عدم اعتماد به داخل است/ 16 سوال دانشجویان بسیجی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) ضمن انتقاد از نسبت دادن مشکلات اقتصادی به تحریم‌‌ها، اعلام کرد: ریشه تمامی مشکلات کشور در سوء مدیریت مسئولان، عدم اعتماد به داخل، و خودباختگی نسبت به زورگویان غربی است.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام‌صادق(ع) خطاب به یوسف العثیمین:
نقض حقوق انسانی در یمن به سخره گرفتن قراردادهای بین‌المللی است/ سکوت تاسف‌بار سازمان همکاری‌های اسلامی
بسیج دانشجویی دانشگاه امام‌صادق(ع) خطاب به دبیرکل سازمان همکاری‌های کشورهای اسلامی نوشت: نقض بی سابقه و آشکار حقوق انسانی در یمن عملا چیزی نیست جز به سخره گرفتن قراردادهای بین المللی و حاکمیت ملت‌ها و حاکمیت قانون.
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی در نامه‌ای به معاون سیاسی استاندار نوشتند:
پیامک‌های ارسالی به نمایندگان مجلس حاصل شنیدن زنگ خطر بود
پیامک‌های ارسالی به نمایندگان حاصل صدای زنگ خطری بود که از مجلس به گوش رسید؛ تنها کسانی از آنها هراسان می‌شوند که از صراط مستقیم منحرف شده باشند.
از هفته آینده صورت می‌گیرد
آغاز بیست و دومین دوره "طرح ولایت بسیج دانشجویی"
بیست و دومین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی با حضور ۹۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی سراسر کشور طی چهل و پنج روز برگزار می‌شود.
دانشفر
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی جهادگران بسیج دانشجویی
مسئول روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی جهادگران تا پایان خردادماه تمدید شد.
عضو فعال بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما
مرزهای امن ما تا نزدیک فلسطین ادامه پیدا می کند/مرز جنگ فرهنگی امروز به خانه های ما رسیده است
فعال بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما گفت: مرزهای امن ما تا نزدیک فلسطین اشغالی ادامه پیدا میکند. در عرصه نظامی اجازه تجاوز و تعدی به هیچ یک از دشمنان این ملت داده نشده اما متاسفانه باید اعتراف کنیم که
سلیمی در میزگرد « تبیین تعبیر آتش به اختیار»
«آتش به اختیار» یعنی جوانان با تکیه بر دانش، تقوا و انگیزه اهداف انقلاب را پیاده‌ کنند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: «آتش به اختیار» یعنی اینکه جوانان با تکیه بر دانش و تقوا و انگیزه انقلابی دلخوش به این نهاد و فلان ارگان نباشند و خودشان علمدار پیاده سازی انقلاب شوند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار