چون شورای نگهبان جلوی نفوذ را می گیرد به آن حمله می‌کنند رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه حمله به شورای نگهبان از سر استیصال است، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده راهی برای نفوذ به دستگاه‌های کشور ندارد برای همین به تخریب نهادهایی می پردازد که جلوی نفوذ را می‌گیرند.

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اقلید:
هر کس در برابر ظلم و ستم سکوت کند، بویی از انسانیت نبرده است
ما، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اقلید فارس، از کلیه‌ی سازمان‌ها و نهادهای میهن عزیزمان ایران خواستاریم که در برابر قتل عام مسلمانان هند سکوت نکنند و به هر طریقی که می‌توانند این ستم را محکوم کنند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان؛
مسلمانان هند، علمداران حق طلبی اند/ باطل،درخت بی ریشه ای است که از اثبات و قرار محروم است
حجت الاسلام حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان مظلوم هند به دست عوامل استکبار گفت:یکی از آرزوهای دیرینه بشر برچیده شدن بساط ظلم و ستم گری و حکم فرمایی صلح و آرامش و عدالت جهانی است که انشاءالله بزودی با ظهور منجی عالم بشریت محقق خواهد شد.
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی:
جوانان انتظار تدبیر از مسئولان قوای سه‌گانه دارند/ سوء مدیریت‌ها سبب شده گروه‌های جهادی مانند ابتدای دفاع مقدس لنگ تجهیزات اولیه باشند
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: سوء مدیریت‌ها سبب شده گروه‌های جهادی مانند ابتدای دفاع مقدس لنگ تجهیزات اولیه باشند.
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم به سران قوا
نامه دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و آغاز حمله بیولوژیکی به سران قوا
نامه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مسئولان استان:
پشت پرده تزریق هئیت مدیره جدید توسط سازمان اقتصادی کوثر برای تغییر روند روبه رشد کارخانه آرد یاسوج چیست
متاسفانه و در کمال ناباوری سود دهی و روال مطلوب کارخانه به مذاق مدیران سازمان اقتصادی کوثر خوش نیامده و با تغییر مدیرعامل کارخانه و اضافه شدن افرادی به هیئت مدیره که سوء سابقه ی آنها مشخص است ,مسیر ورشکستی کارخانه را هموار کرده اند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:
آقای جنتی! طرح ننگین «خرید خدمات آموزشی» را از لایحه بودجه سال ۹۹ حذف کنید
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای نگهبان اعلام کرد: از شورای نگهبان خواهشمندیم نسبت به حذف طرح ننیگن خرید خدمات آموزشی از لایحه بودجه سال ۹۹ اقدام کنند.
نامه سرگشاده مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به وزیر آموزش و پرورش
مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به وزیر آموزش و پرورش پیرامون مصوبات اخیر افزایش حقوق معلمان نامه‌ای را نوشت.
درودی: شطرنج باز ماهر در تشکل دانشجویی کیست؟ / دهقان: مسئله محوری مرز بین صعود و سقوط
میزگرد «بررسی رویکرد جنبش دانشجویی نسبت به موضوع مسئله محوری» با حضور مقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور و علی دهقان دبیر دفتر تحکیم وحدت برگزار شد.
آقای لاریجانی! ویروس ناکارآمدی شما موجب شد از هیچ تلاشی برای مقابله با رفع آسیب‌های بودجه دریغ نکنید
ویروس ناکارآمدی شما و برخی همراهانتان است که موجب شد از ابتدای بحث و بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق تا بازگشت لایحه بودجه به این کمیسیون پس از رای منفی نمایندگان، از هیچ تلاشی برای مقابله با حرکت‌های اصلاحی برای رفع آسیب‌های بودجه دریغ نکنید.
آقای رئیسی! به ماجرای ارتباط سلبریتی‌ها با مجری «من و تو» رسیدگی کنید
بسیج دانشجویی ۲۲ دانشگاه کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند به صورت ویژه به موضوع ارتباط برخی از سلبریتی‌ها با مجری شبکه «من و تو» رسیدگی کند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار