کمک به زنجیره ارزش تولید در روستا توسط جهادگران/ در سال‌جاری ۳۲ گروه جهادی به مناطق مختلف اعزام شدند مسئول سازندگی بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: کمک به زنجیره ارزش تولید در روستا در بخش‌های مختلف، راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده از جمله کارگاه‌های حوله‌بافی و پرورش مرغ بومی از جمله فعالیت‌های بخش اقتصاد مقاومتی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی است.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
کمک به زنجیره ارزش تولید در روستا توسط جهادگران/ در سال‌جاری ۳۲ گروه جهادی به مناطق مختلف اعزام شدند
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: کمک به زنجیره ارزش تولید در روستا در بخش‌های مختلف، راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده از جمله کارگاه‌های حوله‌بافی و پرورش مرغ بومی از جمله فعالیت‌های بخش اقتصاد مقاومتی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی است.
در اردوی جهادی؛
آجر به آجر خودسازی/ خدا در همین نزدیکی است
اینجا هر چه نگاه می‌کنی کار است و خدمت بی مزد و منت برای خلق، همان که انسان را به خدا نزدیک‌تر و آسمان را بیشتر به زمین می دوزد، جوانانی که آمده اند تا به گفته خودشان بسازند و ساخته شوند، جایی که نه گوشی آنتن دهی دارد و نه اینترنتی هست.
مسئول ستاد اربعین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
ثبت نام دانشجویان خراسان جنوبی برای پیاده‌روی اربعین آغاز شد
مسئول ستاد اربعین ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام دانشجویان این استان برای پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: کاروان‌های دانشجویی از ۱۲ یا ۱۳ مهر اعزام می‌شوند.
گزارش جهاد؛
آفریز؛ هدف دانشجویان جهادگر قائنی / بازسازی خانه‌های محرومان در اولویت
دانشجویان جهادگر قائن بر آباد کردن روستا‌های دهستان آفریز تمرکز کرده اند و می‌خواهند طی چند سال اردوی جهادی مشکلات این روستا‌های محروم را حل کنند.
در دهه اول محرم صورت گرفت؛
فعالیت ۲۵ دانشجوی جهادگر دانشگاه بیرجند در مناطق محروم
تعداد ۲۵ دانشجوی جهادگر دانشگاه بیرجند دهه اول محرم را در خدمت رسانی به محرمان در روستاهای شهرستان قاین سپری کردند و در کنار اهالی این روستاها به عزاداری سیدالشهدا(علیه السلام) پرداختند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند خبر داد:
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه بیرجند از ۱۲ تا ۲۲ شهریور برگزار می‌شود.
محمودی زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند از برگزاری دوره دوم اردو‌های جهادی از ۱۱ یا ۱۲ شهریور خبر داد و گفت: ۲۰ دانشجوی دختر و ۴۰ دانشجوی پسر در حوزه‌های عمرانی و فرهنگی خدمت رسانی می‌کنند.
با پیگیری گروه جهادی شهید همت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
آرزوی بچه‌های روستای گز برآورده می‌شود
بچه های روستای گز از توابع شهرستان سربیشه سال هاست که به دلیل عدم وجود زمین مناسب برای بازی، کیلومترها راه را با وانت طی می کنند تا به سالن ورزشی روستای پایین‌تر برسند.
ببینید؛
روایتی کوتاه از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور فردوس
همزمان با پایان اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه پیام نور فردوس روایتی کوتاه از این اردو پخش شد.
طی نامه ای:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند منع تصویب طرح افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش رشته های علوم پزشکی را خواستار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند طی نامه ای به مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی خواستار منع تصویب طرح دوفوریتی مبنی بر افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش رشته های علوم پزشکی شد.
گزارش تصویری؛
بازدید مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان فردوس
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی چند روز از گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان فردوس بازدید کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار