آغاز افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی در کردستان/ افتتاح مرکز جامع بهداشت روستای پایگلان به نمایندگی از 4 هزار و 500 پروژه کشوری فردا رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای آغاز افتتاح 4500 پروژه محرومیت زدایی بسیج به کردستان سفر می کند و به صورت نمادین از پروژه مرکز جامع بهداشت روستای پایگلان سروآباد پرده برمی دارد.

انتصاب هوشنگ سیفی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی ابلاغی هوشنگ سیفی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه منصوب کرد.
ارتقای مرتبه علمی پنج نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه کردستان
در سومین (۹۸/۴/۱۹) و چهارمین (۹۸/۴/۲۹) جلسه های هیأت ممیزه دانشگاه کردستان، یک نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه به مرتبه استادی و پنج نفر به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافتند.
آغاز افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی در کردستان/ افتتاح مرکز جامع بهداشت روستای پایگلان به نمایندگی از 4 هزار و 500 پروژه کشوری
فردا رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای آغاز افتتاح 4500 پروژه محرومیت زدایی بسیج به کردستان سفر می کند و به صورت نمادین از پروژه مرکز جامع بهداشت روستای پایگلان سروآباد پرده برمی دارد.
انتصاب دکتر بهزاد محسن پور به عنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی ابلاغی دکتر بهزاد محسن پور را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب کرد.
ارتقای ۱۸مرتبه ای دانشگاه کردستان در نظام رتبه بندی بین المللی بین دانشگاه های ایرانی
دانشگاه کردستان ارتقای ۱۸مرتبه ای در نظام رتبه بندی بین المللی بین دانشگاه های ایرانی را کسب کرد.
چالش‌های همخانگی و ازدواج سفید در دانشگاه کردستان بررسی شد
همایش منطقه‌ای آسیب‌ها و چالش‌های همخانگی و ازدواج سفید با حضور اساتید و صاحبنظران گروه جامعه شناسی و روانشناسی در تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد.
خواندن این گزارش برای تمام ادارات الزامی است؛
دختران خیابان پاسداران!
پیامبر اسلام (ص) میفرماید: خانه ای که در آن دخترانی وجود داشته باشد هر روز دوازده برکت از آسمان بر آن خانه نازل می شود، اما دخترانی در همین شهر هستند که برای کسب این برکت به قیمت لطافت و پاکی روحشان، نان آور خانواده هایشان شده اند.
برای حمایت از ایده های دانش بنیان محدودیتی نداریم
رحمت صادقی در اختتامیه رویداد نوآورانه اشتغالزایی با عنوان «ئاو» در سالن شیبانی دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان اظهار داشت: ارتباط بین صنعت و دانشگاه از دیرباز مطرح بوده و برنامه ها و طرحهایی هم اراده شده اما هیچکدام از ۲ طرف از آن راضی نبوده اند و به اهداف مدنظر نرسیده اند.
واکاوی واحد سنندج از علل فرهنگی و اجتماعی قاچاق در ایران
علل فرهنگی اجتماعی قاچاق در ایران طی نشست تخصصی ـ استانی در واحد سنندج مورد بررسی قرار گرفت
هدف از برگزاری رویدادهای نوآورانه تغییر دیدگاه دانشجویان است
فرزاد اسکندری در اختتامیه رویداد نوآورانه اشتغالزایی با عنوان «ئاو» در سالن شیبانی دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان اظهار داشت: از ابتدای استقرار مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه کردستان ۳۹ واحد در این مرکز مستقر شده‌اند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار