بیانیه بسیج دانشجویی در پی ترور شهید محسن فخری زاده بسیج دانشجویی و دانشگاههای استان کردستان با صدور بیانیه‌ای ترور محسن فخری زاده را محکوم کردند.

بیانیه بسیج دانشجویی در پی ترور شهید محسن فخری زاده
بسیج دانشجویی و دانشگاههای استان کردستان با صدور بیانیه‌ای ترور محسن فخری زاده را محکوم کردند.
پویش نذر خون توسط دانشجویان واعضای بسیج دانشجویی استان کردستان
دانشجویان دانشگاه های استان کردستان واعضای بسیج دانشجویی به مناسبت هفته بسیج و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون وپویش نذر خون و همچنین کمک به بیماران کرونایی با حضور در سازمان انتقال خون، خون خود را اهدا کردند.
برپایی ایستگاه سلامت و توزیع ماسک رایگان و بروشورهای بهداشتی
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی کردستان در گفت و گو با خبرنگار ما از توزیع ماسک رایگان و بروشور و برپایی ایستگاه سلامت توسط گروههای جهادی در نواحی منفصل شهری خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان خبر داد:
اجرای رزمایش همدلی و رزق نان با شناسایی 200 خانوار نیازمند کُردستانی
توحید رستمی مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: یکی از پوشش های انجام گرفته در بسیج دانشجویی استان کردستان رزمایش همدلی و رزق نان است که پویش جمع آوری و هدایت کمک های نذری جهت تهیه بن خرید نان برای نیازمندان است.
کمبود نیروی انسانی مهمترین دغدغه دانشگاه فرهنگیان
سجاد صدیقی مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در جمع بسیجیان دانشگاه فرهنگیان کردستان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین ارکان های کشور آموزش و پرورش است اما در این حوزه طی سال ها کم کاری شده است
جوانان ما با تعهد و ایمان در جنگ نظامی پیروز شدند
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی گفت: جوانان ما با تعهد و ایمان در جنگ نظامی پیروز شدند.
تشریح برنامه های بسیج دانشجویی در مراسم تقدیر از جهادگران خاکی دوران کرونا
مسئول ناحیه دانشجویی کردستان،گفت: بسیج دانشجویی افتخار دارد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در تکریم و بزرگداشت فرهنگ دفاع مقدس از رزمندگان و ایثار گران و همچنین یادواره هشت شهید دانشجویی استان در کنار دو هزار و هشت شهید کشوری دین خود را به‌نظام ادا کنند.
جلسه تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید تعریف دانشگاه کردستان
در آغاز جلسه جناب سرهنگ رستمی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان ضمن تبریک آغاز ماه مبارک ربیع الاول به دو رسالت و مأموریت مهم بسیج دانشجویی «تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب» و « نقش آفرینی عمومی و تخصصی» اشاره کردند.
شبکه ناظران جوانان انقلاب اسلامی در کردستان آغاز به فعالیت کرد
در هفته گذشته شبکه ناظران جوانان انقلاب اسلامی در استان کردستان آغاز به کار کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار