بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به شورای تأمین استان در پی شایعه انتصاب یکی از فتنه گران ۸۸ به مدیرکلی ارشاد اسلامی طبق اخبار قرار است یکی از عناصر و حامیان موثر فتنه و فتنه گران شهرآشوب ۸۸ در استان کهگیلویه و بویراحمد که به عینه نقش بسیار فعالی هم درسطح استان وهم در سطح پایتخت در فتنه انگیزی ها و آشوب های خیابانی داشتند ، در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتصاب گردد .

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به شورای تأمین استان در پی شایعه انتصاب یکی از فتنه گران ۸۸ به مدیرکلی ارشاد اسلامی
طبق اخبار قرار است یکی از عناصر و حامیان موثر فتنه و فتنه گران شهرآشوب ۸۸ در استان کهگیلویه و بویراحمد که به عینه نقش بسیار فعالی هم درسطح استان وهم در سطح پایتخت در فتنه انگیزی ها و آشوب های خیابانی داشتند ، در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتصاب گردد .
توئیت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج به شایعه انتصاب یکی از فتنه گران ۸۸ به مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای تأمین استان کهگیلویه و بویراحمد
چندی است که در فضای مجازی و رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد شایعه از تکاپو برای انتصاب یکی از فتنه گران سال 88 به عنوان مدیرکل اداره ارشاد اسلامی استان در صدر اخبار قرار دارد.
سرکشی مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از اردوی جهادی گروه یاران مهر + تصاویر
دکتر مهدوی مسئول بسیج دانشجویی به همراه معاونت سازندگی ناحیه دانشجویی استان کهیگلویه و بویراحمد، به روستای نسه کوه بخش لوداب محل استقرار گروه جهادی یاران مهر دانشگاه دولتی رفتند تا از نزدیک از روند کار و اقدامات جهادگران دانشجو را مشاهده کنند.
بازدید مسئول بسیج دانشجویی از دانشجویان جهادی دانشگاه دولتی یاسوج:
به بیش از 20 اداره و نهاد برای کمک به اردوی جهادی و مردم محروم روستا مراجعه کردیم اما هیچکدام حاضر به کمک نشدند/ روستایی که در زمستان اسیر سیل و در پروژه های عمرانی اسیر سیاسی کار مسئولان
به بیش از 20 اداره و سازمان برای کمک و تسهیل در روند کارمراجعه کردیم، از 4 معاونت استانداری استان کمک خواستیم اما هیچکدام کوچکترین کمکی به ما نکردند.
طی مراسمی در بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) صورت گرفت:
اهدا پرچم دست دوزی شده جهادگران دانشجوی شهرستان کهگیلویه به خادمین حرم امام رضا (ع) + گزارش تصویری
دانشجویان جهادگر برای ساخت این پرچم با توجه به تجربیات خود در اردوهای جهادی و کلاس های توانمند سازی بسیج دانشجویی با استفاده از موادی نظیر (فوم،گل یاس، منجوق و...) اقدام به دوخت و دور دوزی این پرچم کردند.
دانشجویان جهادگر گچسارانی نماینده کهگیلویه را به دیشموک فراخواندند+عکس
گروه جهادی شهید جهان نژادیان دانشگاه پیام نور مرکز گچساران که به مدت 3 سال روستای ده تل سربیشه از توابع دیشموک در شهرستان کهگیلویه را به عنوان نقطه هدف خود انتخاب کرده اند نماینده کهگیلویه را به این منطقه دعوت کردند.
تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت به استان بازگشتند
دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و تقدیم 7 شهید در راه حفاظت از امنیت مردم این مرز بوم به استان بازگشتند، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد در گچساران با تبرک پرچم حرم رضوی:
اردوهای جهادی ؛ فرصت و نعمتی برای مسئولان استان/ مرکز مشاوره جهادی توسط دانشجویان نخبه استان برای مقابله با مافیای مؤسسات آموزشی و کنکوری تشکیل خواهد شد
شکل گیری مافیای مثلثی در برخی مؤسسات آموزشی که بدون نظارت خاصی هستند، خانواده های کم بضاعت را نگران کرده است.
در نشست آسیب‌های اجتماعی طلاق و راهکارهای جلوگیری از رشد طلاق در استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
بیکاری و فقر کمترین تأثیر را در خودکشی و طلاق استان دارند/ اولین استانی هستیم که اطلس آسیب های دانش آموزی را طراحی و تدوین کردیم/ خودکشی 20 درصد و طلاق 5 درصد در استان کاهش داشته اند
استان ما اولین استانی بود که اطلسی با نام اطلس آسیب‌های دانش‌آموزی را طراحی و تدوین کرد و به الگویی در سطح کشور تبدیل شد و الآن در استان‌های دیگر نیز این اطلس اجرایی شد.
سخنان انقلابی فرمانده سپاه فتح در همایش طوایف گچساران:
اعتلاء و پیشرفت استان نیازمند همدلی عملیاتی / استخدامی‌ها بدون شایستگی موجب رنجش جامعه شده است
همایش همدلی طوایف گچساران با حضور سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در مجلس خبرگان رهبری ، کلانتری استاندار جدید استان کهگیلویه و بویراحمد، بزرگان و ریش سفیدان طوایف گچساران و جمعی از مردم برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار