شروط جسورانه آمریکا راهبرد دائمی استکبار جهانی در قبال ایران و منطقه/ مسئله مذاکرات جدید با اروپا را باید در تحولات 6 ماه گذشته منطقه جستجو کرد بزرگترین میزبانی فرهنگی و قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد همزان با ماه مبارک رمضان به میزبانی شهرستان دنا آغاز و هر شب در یکی از روستاهای این شهرستان با انجام فعالیت های قرانی، فرهنگی و برپایی نماز مغرب و عشا و اطعام ایتام و نیازمندان برپا می شود.

مهدوی مطلق در نشست بزرگترین میزبانی فرهنگی و قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد؛
شروط جسورانه آمریکا راهبرد دائمی استکبار جهانی در قبال ایران و منطقه/ مسئله مذاکرات جدید با اروپا را باید در تحولات 6 ماه گذشته منطقه جستجو کرد
بزرگترین میزبانی فرهنگی و قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد همزان با ماه مبارک رمضان به میزبانی شهرستان دنا آغاز و هر شب در یکی از روستاهای این شهرستان با انجام فعالیت های قرانی، فرهنگی و برپایی نماز مغرب و عشا و اطعام ایتام و نیازمندان برپا می شود.
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛
افتتاحیه جشنواره ورزشی شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد/تصاویر
مراسم افتتاحیه این جشنواره شب گذشته با حضور جهانگیر انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرام مهدوی مطلق مسئول بسیج دانشجویی استان، اساتید و کارکنان دانشگاه های شهر یاسوج و دانشجویان برگزار شد.
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر؛
آزادسازی خرمشهر محصول خودآگاهی و خداآگاهی رزمندگان اسلام بود/ آفت جریان دانشجویی و حزب الهی خطا و لغزش در قضاوت هاست
مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور دکتر سید عباس رضایی جانشین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد، رضایی فرمانده سپاه ناحیه چرام، مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده و با حضور جمعی از دانشجویان در کنار مرقد مطهر امام زاده بی بی رشیده برگزار شد.
واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج:
دعوت از نماینده بویراحمد و دنا در پی اعلام وعده 6500 شغل برای پتروشیمی سقاوه
ضمن تقدیر و استقبال از این خبر امیدوارکننده نماینده بویراحمد و دنا دعوت می کنیم تا با حضورشان در دانشگاه یاسوج نسبت به تشریح اشتغال آفرینی این پروژه جهت اشتغال 6500 نفر، توضیحاتی برای جامعه دانشگاهی، خصوصا دانشجویان علوم پایه که به شدت به دنبال اشتغال هستند، انجام دهند.
مراسم تودیع و معارفه مسئول پیشین و جدید بسیج دانشجویی پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان یاسوج + تصاویر
جلسه تودیع و معارف مسئول پیشین و جدید بسیج دانشجویی پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار شد.
جهاد علمی رتبه های برتر کنکور سراسری در مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد
کمتر از 40 روز دیگر تا بزرگترین رقابت علمی کشوری، کنکور سراسری باقی نمانده است و دانش آموزان در روزهای باقی مانده تمام تلاش و تمرکز خود را بر مرور دروس و یادداشت برداری های خود از مطالعات کتاب درسی و کمک درسی گذاشته اند.
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان:
برگزاری مراسم هفته عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد/ تصویر
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم را گرامی داشت.
به همت بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد؛
اسکان دانشجویان زلزله زده دانشگاه های شهر یاسوج/ اسکان بیش از 900 دانشجویی زلزله زده + تصاویر
با همت بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد دانشجویانی که خوابگاهشان در زلزله های اخیر دچار آسیب دیدگی شده بود در محوطه دانشگاه ها اسکان داده شدند
طی بیانیه ای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار ؛
معرفی شایعه سازان و سوء استفاده گران زلزله های اخیر در رسانه ملی/ دستگاه های قضایی و انتظامی با نهایت اقتدار جلوی سودجویان بایستند
بیش از ده روز است که نه بر اثر زلزله طبیعی بلکه به دلیل بازار شایعات ،ندانم کاری ها ،خلاء های مدیریتی و اطلاع رسانی ،مصاحبه های بعضا ناهماهنگ ،عدم تدابیر مناسب و عدم برخورد قاطعانه و بازدارنده با شایعه سازان و گران فروشان و در یک کلام سوء استفاده کنندگان شهر یاسوج و شهرهای گرفتار حوادث اخیر با یک زلزله روحی و روانی، حالت غیر عادی به خود گرفته است و شهروندان یاسوجی و حومه در یک اضطراب غیرواقعی به س
اخبار بیشتر

پربازدید ها
آخرین اخبار