در نشست خبری با خبرنگاران مطرح شد:
تشریح اقدامات بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در روزهای کرونایی/ تولید 30 هزار ماسک توسط دانشجویان جهادی برای مردم استان
اقدامات بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در روزهای کرونایی تشریح شد.
همت دانشجویان بسیجی برای ضدعفونی بزرگترین زندان استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
با توجه به دغدغه بالای جامعه نسبت محیط زندان، مراکز ندامتگاهی و نگرانی هایی که خانواده آنان داشتند، دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی با حضور در زندان مرکزی یاسوج اقدام به ضدعفونی کامل این زندان کردند که با استقبال زندانیان و کادر این مرکز روبه رو شد.
فعالیت های گروه جهادی شهید طیب بسیج دانشجویی شهرستان کهگیلویه:
از راه اندازی کارگاه تولید ماسک در دهستان محروم جاورده تا توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین مردم محروم+ تصاویر
بیش از ۳۰۰۰ ماسک توسط حرکت خودجوش مردمی در کارگاه تولید ماسک و اقلام بهداشتی در دهستان جاورده برای مردم بخش چاروسا تولید شد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با صدور نامه‌ای مطرح کرد
شورای تأمین بحث نظارت بر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه در مبارزه با ویروس کرونا را فراموش نکند
صراحتاً از شما اعضای محترم شورای تأمین استان درخواست می‌کنیم که بحث نظارت بر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه در مبارزه با این ویروس فراموش نشود و نظارت بر مناطق محروم و دور افتاده‌ی استان کهگیلویه و بویراحمد جدی‌تر گرفته شود.
فراخوان ثبت نام جهادگران برای کار در کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد
بسیج دانشجویی استان برای برطرف کردن بخشی از این نیاز اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهر یاسوج با توان تولیدی روزانه 1000 ماسک کرده است، از همین رو قصد دارد جهت برطرف کردن نیازهای مردمی توان تولیدی خود را تا روزانه 3 تا 4 هزار ماسک بالا ببرد.
به همت بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
راه اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا در استان/ اضافه شدن تولید 1 هزار ماسک در روز به توان تولیدی استان توسط دانشجویان جهادگر
جانشین بسیج دانشجویی استان گفت: 4 کارگروه در بسیج دانشجویی با محوریت دانشجویان در سراسر استان با عملکرد های مخلتلف در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است که راه اندازی کارگاه تولید ماسک یکی از این کارگروه هاست که در این راستا عمل می کند.
نامه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مسئولان استان:
پشت پرده تزریق هئیت مدیره جدید توسط سازمان اقتصادی کوثر برای تغییر روند روبه رشد کارخانه آرد یاسوج چیست
متاسفانه و در کمال ناباوری سود دهی و روال مطلوب کارخانه به مذاق مدیران سازمان اقتصادی کوثر خوش نیامده و با تغییر مدیرعامل کارخانه و اضافه شدن افرادی به هیئت مدیره که سوء سابقه ی آنها مشخص است ,مسیر ورشکستی کارخانه را هموار کرده اند.
تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از پرسنل مرکز کرونای استان
امید است مسئولان ما چه در سطح کشوری و چه در استان کهگیلویه و بویراحمد تمهیدات لازم برای قدردانی از کادر درمان و جهادگرانی که در جبهه پشتیبانی در مقابل بیماری کرونا تلاش می‌کنند و خانواده‌هایشان که دائم چشم‌انتظارشان و نگران فرزندان، پدران و مادران خود هستند، بیندیشند.
فراخوان تشکیل تیم های جهادی آموزش بهداشت و پایش سلامت بسیج دانشجویی برای مقابله با بیماری کرونا
در زمینه جلوگیری از شیوع همه جانبه ویروس در بین مردم، آگاه سازی و امید بخشی عموم مردم ، بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی استان درصدد تشکیل تیم های پزشکی هستند تا در صورت نیاز به این مناطق اعزام و اقدامات لازم جهت آموزش بهداشت و پایش سلامت را انجام دهند.
اعلام امادگی گروه های جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به علوم پزشکی استان در مقابله با ویروس کرونا
گروه های جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه آموزش ها و مهارت افزایی لازم جهت مقابله و پیشگیری از این ویروس برای همکاری با مجموعه علوم پزشکی استان اعلام امادگی کردند
اخبار بیشتر

آخرین اخبار