دعوت از معاون عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری برای حضور در دانشگاه یاسوج دعوت دانشجویان دانشگاه دولتی یاسوج از عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار و محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان در خصوص اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده استان.

بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج :
دعوت از معاون عمرانی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری برای حضور در دانشگاه یاسوج
دعوت دانشجویان دانشگاه دولتی یاسوج از عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار و محمدی‌تبار مدیرکل مدیریت بحران استان در خصوص اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده استان.
مطالبات دانشجویان و اساتید لنده ای از فرماندار جدید؛
دانشجویانی که با دانش آموزان دبستانی هم شیفت هستند/تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نورمهمترین مطالبه دانشجویان از فرماندار
جمعی از اساتید و دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در نشستی صمیمی با فرماندار جدید این شهرستان دیدار و مطالبات و انتظارات خود را بیان کردند.
به همت دانشجویان جهادگر گچسارانی
برپایی بازارچه خیریه "موج مهربانی" دانشجویان گچساران در ماه رمضان/سیل یاری و مهربانی را پایانی نیست+تصاویر
هنوزهم سیل کمک های مردم گچساران به سوی مناطق سیل زده کشورمان ادامه دارد ،گرچه سیلاب دربرخی مناطق فروکش کرده اما "موج مهربانی" همچنان جریان دارد تا مرهمی بر دل هموطنان سیل زده مان باشد و آنها خود را تنها و بدون تکیه گاه احساس نکنند.
یادداشت/عاطفه شیردل
جناب آقای وزیر آیا بناست درس شهید فهمیده از کتب درسی حذف و به جایش ترانه های ساسی مانکن آموزش داده شود؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی از اجرای بی سروصدای سند۲۰۳۰ گفتند و ما امروز آن را با چشمان خود دیدیم،عجیب آن است همان هایی که مدام از وضع پریشان آموزش و مرورش سخن می رانند و مرثیه می خوانند برای عقب افتادگی های آموزشی کشور، همان ها مدرسه را به محلی برای تربیت افراد بی خیال و بی بندو بار تبدیل کرده اند.
برخورد با دانشجو درست نیست /باید با مسئول مسبب برخورد شود /کسی حق دخالت در دانشگاه و نشر در بیرون ندارد
سید امید مظلوم دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد پیش از خطبه های نماز جمعه نسبت به اتفاقات دانشگاه یاسوج و جوسازی عده ای سودجو واکنش نشان داد.
واکنش ها نسبت به رقص مختلط در دانشگاه یاسوج:
غیرت بسیج دانشجویی در نکوهش اتفاقات زشتی که در استان رخ داده است قابل تقدیر است
در خلال برگزاری جشن اقوام در دانشگاه یاسوج تعدادی دختر و پسر به‌صورت مختلط شروع به رقص با دستمال (دستمال‌بازی محلی) کردند که این موضوع واکنش‌های زیادی را به‌همراه داشت.
پاسخ مسئول بسیج دانشگاه یاسوج به اظهارات «نماینده بویراحمد و دنا»؛ علت نگرانی‌تان روشن است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج در ادامه گفت:معمولاً وقتی ایشان نگران چیزی می‌شوند در دانشگاه یاسوج از دوحالت خارج نیست: یا از هم طایفه‌ای‌ها در دانشگاه تعدادشان کم شده است و مورد سؤال قرار گرفته‌اند و یا به انتخابات نزدیک می‌شویم و رئیس دانشگاه همراهی نمی‌کند.
واکنش نماینده ولی فقیه استان کهگیلویه و بویراحمد به اتفاقات دانشگاه یاسوج / رقص دختران و پسران در بعضی مجامع فرهنگی شنیع و زشت است
آیت الله ملک حسینی بیان کرد: این شرم آور است و خدا نخواهد بخشید و قطعاً مردم بیدار و مردم متدین و انسانهای غیور در برابر اینگونه حرکت‌ها خواهند ایستاد. انشالله مسئولان سعی کنند که چنین اموری تکرار نشود.
طی نامه ای از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج به ریاست این دانشگاه
حریم مقدس دانشگاه، آلوده به رقاصی نشود/چرا بجای ایجاد جنبش نرم افزاری در دانشگاه، کمک کردید این فضا مسموم شود؟
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج طی نامه‌ای خطاب به دکتر احمد عریان رئیس دانشگاه یاسوج آورده است: خداوند متعال از هر سرپرستی نسبت به آنچه سرپرستی‌اش را به او واگذار کرده است، بازخواست می‌کند؛ خواه از آن به خوبی سرپرستی(نگهداری) کرده باشد، یا تباهش کرده باشد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار