بیم ها و امیدها جمهوری اسلامی در سال جاری/ مهمترین بیم نگاه بدبینانه به صحنه و دیدن نیمه خالی لیوان است صفار هرندی: الان به عینه شاهد آن هستیم حتی اصلاح طلبان که خوشحال و شاد از رأی اوری لیست خود در تهران بودند، الان پشیمانند و اعتراف می کنند، چطور می شود کسانی که باید برای ملت و جامعه قانون گذاری کنند با مسائل روز اینقدر بیگانه باشند و شأن مجلس و نماینده ملت بودن را تا این حد پایین بیاورند.

محمد حسین صفار هرندی در جمع دانشجویان خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد:
بیم ها و امیدها جمهوری اسلامی در سال جاری/ مهمترین بیم نگاه بدبینانه به صحنه و دیدن نیمه خالی لیوان است
صفار هرندی: الان به عینه شاهد آن هستیم حتی اصلاح طلبان که خوشحال و شاد از رأی اوری لیست خود در تهران بودند، الان پشیمانند و اعتراف می کنند، چطور می شود کسانی که باید برای ملت و جامعه قانون گذاری کنند با مسائل روز اینقدر بیگانه باشند و شأن مجلس و نماینده ملت بودن را تا این حد پایین بیاورند.
دکترهدایت خواه در جمع دانشجویان یازدهمین دوره خط امام استانی:
بی توجهی به سبک زندگی و سبک همسرگزینی باعث به وجود آمدن مشکلات متعدد برای جوانان و خانواده ها شده است
دکتر هدایتخواه گفت: طبق پژوهش های انجام شده مسائل شغلی و هزینه های اولیه یا ثانویه زندگی کمترین تأثیر را در آسیب شناسی ازدواج جوانان داشته و دارند، لذا جوانان ما فریب توقعات بی جا و هزینه های غیر ضروری را نخورند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام استانی مطرح کرد:
چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟ /بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود
مهدوی بابیان اینکه متأسفانه بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود گفت: آن‌هایی با یک داستان دروغین آبی، این‌همه توئیت و پست گذاشتند و نطق کردند،اولاً چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟
به همت بسیج دانشجویی و بسیج جامع پزشکی استان صورت گرفت:
ویزیت و ارائه رایگان دارو به بیش از 120 بیمار توسط گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/ حضور دکتر رضایی جانشین سابق بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در اردوی جهادی پزشکی دانشجویی تنگ آلک لوداب
روستاهای تنگ الک به دلیل عدم برخورداری از راه ارتباطی مناسب که حتی زیر سازی نیز نشده است و وسایل نقلیه عادی قادر به ایاب ذهاب در این مسیر نیستن و برای ایاب و ذهاب حتما باید از ماشین ها شاسی بلند و دارای کمک دنده استفاده کنند.
برگزاری اردوی جهادی نخبگان کشور در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد
رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی جهادی فرهنگی آموزشی نخبگان کشور در مناطق محروم این استان برگزار شد.
توزیع بسته‌های غذایی در مناطق صعب العبور دیشموک توسط گروه جهادی شهید جهان نژادیان گچساران
گروه جهادی شهید جهان نژادیان گچساران در یک اقدامی خیرخواهانه به نیازمندان منطقه صعب‌العبور و کوهستانی پاپره از توابع شهردیشموک کمک کردند
به همت بسیج دانشجویی شهرستان کهگیلویه برگزار شد:
جشن بزرگ عید غدیر در دهدشت+تصاویر
جشن بزرگ عید غدیر خم در مسجد توحید دهدشت برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان یاسوج :
اختصاص بیشترین رتبه‌های برتر کنکور به تهرانی‌ها نتیجه ساختار ناعادلانه آموزشی در کشور است
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: اختصاص بیشترین رتبه‌های برتر کنکور به دانش آموزان تهرانی نتیجه ساختار ناعادلانه آموزشی در کشور است.
مظلوم ترین روستای شهرستان گچساران محروم از توجه مسئولان/ برنامه ویژه گروه جهادی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد گچساران برای روستا + تصاویر
گروه جهادی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با وجود گرمای طاقت فرسای این شهرستان که در کمترین حالت روز 42 درجه و گاهاً تا بالای 51 درجه نیز می رود راهی روستای آبریگون از توابع شهرستان گچساران شده است تا در آنجا مشغول خدمت رسانی شوند.
اخبار بیشتر

ویژه ها
آخرین اخبار