مطالبه‌گری دقیق از مسئولان در امتداد وظایف بسیج دانشجویی است دبیرشورای تبیین مواضع بسیح دانشجویی کرمانشاه گفت: مطالبه‌گری دقیق از مسئولان شهرستانی و استانی در امتداد وظایف بسیج دانشجویی در قبال استان کرمانشاه و مردم این استان و شهرستان بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه:
فتح خرمشهر نمادی ماندگار از پیروزی فرهنگ ایثار و مقاومت است
مسئول نمایندگی ولی فقیه با حضور در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه ای از یاد نرفتنی است؛ چرا که مردم این شهر در حالی به مبارزه با دشمن پرداختند که از پیش برای این تهاجم و تجاوز آمادگی نداشتند.
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه ؛
تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی به کارکنان زلزله زده پیام نور پرداخت می شود
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه از پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی به کارکنان و هیئت علمی زلزله زده پیام نور استان خبر داد.
در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای کرمانشاه مطرح شد؛
تشکیل کارگروه های تخصصی در راستای پیگیری و تحقق شعار سال و مسائل و مشکلات بومی استان کرمانشاه
سومین نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه در سال جاری با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی و جانشین بسیج دانشجویی استان و اعضاء شورا (متشکل از مسئولین و فعالین بسیج دانشگاههای سراسر استان) در راستای پیگیری مسائل و مشکلات بومی استان برگزار شد.
مسئول بسیج اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه؛
تأسیس اندیشکده اقلیم و آمایش سازمان بسیج اساتید کشور یکی از مأموریت های جدید سازمان بسیج اساتید است
مسئول بسیج اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: تأسیس اندیشکده اقلیم و آمایش سازمان بسیج اساتید کشور یکی از مأموریت های جدید سازمان بسیج اساتید است.
اردوی جهادی یک ‌روزه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۷ برگزار شد
اردوی جهادی یک ‌روزه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۷ در منطقه گیلان‌غرب در روستای الله‌مرادگلین و انجار رود برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه:
"زیست فناور برگاب" اولین شرکت دانش بنیان دانشگاهی در استان کرمانشاه است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: "زیست فناور برگاب" اولین شرکت دانش بنیان دانشگاهی در استان کرمانشاه و نیز در منطقه غرب کشور است.
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:
6 خرداد‌ماه جاری کنگره شهدای دانشجو شهرستان اسلام‌آباد غرب برگزار می شود
مسؤول بسیج دانشجویی واحد دانشگاه آزاد اسلامی اسلام‌آباد غرب گفت: 6 خرداد‌ماه جاری کنگره شهدای دانشجو شهرستان اسلام‌آباد غرب برگزار می شود.
یادداشت/
فرصت که دهی زدست ...
ماهِ رمضان ماهى است که قرآنی نازل شد که راهنمای مردم و نشانه‏هاى هدایت و جدا کننده حق از باطل است. ماه رمضان از راه رسیده و مؤمنین چون کودکانی که پس از مدتها مادر خود را دیده اند، به سویش دویدند و در آغوشش آرام گرفتند.
ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای تغییر زندگی است
کارشناس عقیدتی و سیاسی سپاه تیپ نبی اکرم ( ص ) در جلسه اعضای شورای پایگاه بسیج سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه با تأکید بر اینکه ماه رمضان بهترین فرصت برای خودسازی است، به نقش اراده و همت در این راه اشاره کرد و گفت: اگر این اراده را نداشته باشیم و از سر عادت و بنابه عرف روزه بگیریم و از یکی و دو وعده غذایی‌مان صرف نظر کنیم طبیعی است که چنین روزه گرفتنی اثری بر ما نمی‌گذارد.
رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر:
۲۰ اثر در جشنواره نوای نوروز به مرحله نهایی راه یافت
رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر گفت: ۲۰ اثر در جشنواره نوای نوروز که در کرمانشاه برگزار شد، به مرحله نهایی راه یافت.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
یادداشت
یادداشت مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛

عملکرد ضعیف دولت و مجلس در راستای استقلال کشور نیست

آخرین اخبار