درخواست دانشجویان بسیجی از دستگاه قضا/ مانع پایمال شدن پالایشگاه کرمانشاه شوید بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در راستای انجام اقدامی جدی برای رسیدگی به فساد صورت گرفته در خصوصی‌سازی پالایشگاه کرمانشاه، نامه‌ای به رئیس کل دادگستری استان ارسال کرد.

درخواست دانشجویان بسیجی از دستگاه قضا/ مانع پایمال شدن پالایشگاه کرمانشاه شوید
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در راستای انجام اقدامی جدی برای رسیدگی به فساد صورت گرفته در خصوصی‌سازی پالایشگاه کرمانشاه، نامه‌ای به رئیس کل دادگستری استان ارسال کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی؛
مراسم بزرگداشت سیزده آبان در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: مراسم بزرگداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی، فردا، ۱۳ آبان‌ماه با سخنرانی مهدی تلوری در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
در نامه‌های جداگانه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه از مسئولان دانشگاه برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویان دعوت کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در نامه‌های جداگانه‌ از مسئولان دانشگاه برای شنیدن و پاسخگویی به مطالبات دانشجویان دعوت به کرد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن 13 آبان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی"، بر این موضوع که یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبارستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست، تأکید کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه:
نهاد‌های نظارتی به موضوع تصویب لوایح استعماری FATF ورود کنند
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: نهاد‌های نظارتی اقدامات سریع و صریح و قاطعی را نسبت به اقدام خلاف قانون صورت گرفته توسط دولت مبنی بر تصویب لوایح استعماری FATF انجام دهند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی؛
کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به پیاده روی اربعین اعزام شدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کاروان‌های پیاده‌روی دانشجویی خواهر و برادر دانشگاه رازی کرمانشاه در روز‌های ۱۷ و ۲۰ مهرماه به اربعین حسینی اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه
کاروان پیاده‌روی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه راهی اربعین حسینی شدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه گفت: کاروان پیاده‌روی دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه به اربعین اعزام شدند و تاریخ بازگشت این کاروان ۲۴ همین‌ماه تعیین شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛
دولت به‌جای تاسیس وزارت بازرگانی به فکر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی باشد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: لازم است طرح تأسیس وزارت بازرگانی در مجلس از دستور کار خارج شود و به جای آن، دولت به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی بپردازد.
جزئیات طرح «هر زائر یک سفیر» از سوی بسیج دانشگاه آزاد کرمانشاه / محصولی فرهنگی در قالب هدیه به زائر ایرانی تحویل داده می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: در طرح هر زائر یک سفیر، محصولی فرهنگی تبلیغی را در قالب هدیه به زائر ایرانی تحویل می‌دهیم تا از طرف همه مردم ایران، آن را به زوار و موکب‌داران عراقی تقدیم کند.
یادداشت/ محمدرضا آقایی
کام کارگران را تلخ نکنیم
در چند سال اخیر هر چند ماه یکبار خبری از گوشه و کنار کشور شنیده می‌شود، کارگرانی به دلیل چند ماه حقوق معوق خود دست به اعتراض زده‌اند، یا اینکه کارخانه‌ای به دلیل عدم توان تامین مواد اولیه تعطیل شده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار