آتش به‌اختیار گروه‌ جهادی وصال ‌صحنه؛ ورود به محرومیت‌زدایی در مناطق زلزله‌زده مسئول گروه جهادی وصال شهرستان صحنه گفت: این گروه جهادی با ۵۰ نفر عضو فعال از مهندسان کشاورزی، اکیپ پزشکی و مهندسی عمران با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم روستایی و شهری شهرستان صحنه فعالیت خود را آغاز کرده است.

آتش به‌اختیار گروه‌ جهادی وصال ‌صحنه؛ ورود به محرومیت‌زدایی در مناطق زلزله‌زده
مسئول گروه جهادی وصال شهرستان صحنه گفت: این گروه جهادی با ۵۰ نفر عضو فعال از مهندسان کشاورزی، اکیپ پزشکی و مهندسی عمران با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم روستایی و شهری شهرستان صحنه فعالیت خود را آغاز کرده است.
قرارگاه شهیداحمدی روشن کرمانشاه:
جزئیات حمایت‌های جهاد کشاورزی کرمانشاه از بخش دامپروری استان شفاف‌سازی شود
قرارگاه شهیداحمدی روشن کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خواستار شفاف‌سازی در زمینه حمایت‌های صورت گرفته این مجموعه از بخش دامپروری کرمانشاه شد.
برگزاری «دوره خبرنگاری» با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد
دوره مقدماتی خبرنگاری و سواد رسانه‌ای با همکاری خبرگزاری فارس و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد. این دوره با حضور بیش از 45 نفر از دانشجویان و علاقه مندان به خبرنگاری طی سه روز برگزار گردید.
جهادگران خواهر دانشگاه آزاد کرمانشاه به اهالی روستای ده پهن خدمت‌رسانی می‌کنند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: اردوی جهادی خواهران بسیج دانشجویی واحد کرمانشاه از دوم شهریورماه تا ۳۱ همین‌ماه در روستای ده پهن برگزار می‌شود.
مطالبه دانشجویان بسیجی به ثمر نشست/ پذیرش مسکن امید در دفتر استاندار کرمانشاه
در نامه‌ای که دانشجویان بسیجی کرمانشاهی در قالب مطالبه‌گری خطاب به معاون هماهنگی امور عمرانی استان در خصوص علل تعلل اجرای طرح ساخت مسکن امید نوشتند، بالاخره به اتاق کار استاندار رسید.
قرارگاه شهیداحمدی روشن کرمانشاه:
بیکاری و رنج معیشت، مسئله اصلی کرمانشاه است / لزوم شفاف‌سازی مسئولان استانی در زمینه حمایت از بخش دامپروری
قرارگاه شهیداحمدی روشن استان کرمانشاه در بیانیه‌ای خطاب به مسئولان استانی اعلام کرد: آیا از تعداد واحد‌های دامپروری تعطیل و نیمه تعطیل کرمانشاه و میزان بیکاری ناشی از آن اطلاع دارید؟
قرارگاه شهیداحمدی روشن بسیج دانشجویی استان کرمانشاه؛
در حمایت از تولیدکنندگان پیگیر مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بخش دامپروری استان است
قرارگاه شهیداحمدی روشن بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برخود وظیفه می داند در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولیدکنندگان پیگیر مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بخش دامپروری استان باشد.
دبیر خواهر قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه؛
نقش جهادگر بعنوان شناسایی ریشه مشکلات و پیگیری برای حل آنها در کارگاه مطرح شد
دبیر خواهر قرارگاه شهید احمدی روشن گفت: در کارگاه ویژه دانشجویان خواهردانشگاه رازی استان کرمانشاه نقش جهادگر بعنوان شناسایی ریشه مشکلات و پیگیری برای حل آنها مطرح شد.
"پوشش‌های نامتعارف" در غیاب عرضه پوشش ایرانی در استان کرمانشاه رواج پیدا کرده است
پوشش بانوان در کرمانشاه در غیاب عرضه پوشش‌های ایرانی - اسلامی و گرانی لباس سنتی منطقه غرب کشور گرفتار بازار مکاره پوشش‌های نامتعارف و بی‌هویت شده است.
قرارگاه شهید احمدی روشن کرمانشاه:
علل تعلل در اجرای طرح ساخت مسکن «امید»برای مردم استان کرمانشاه باید بیان شود
قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اعلام کرد: علل تعلل در اجرای طرح ساخت مسکن «امید» را برای مردم استان بیان کنید.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار