صدا و سیما حلال مشکلات کشور بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در دیدار با مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان: ما بدنبال ایجاد ارتباط صدا و سیما با نخبگان و دانشجویان هستیم تا بتوانیم ضمن ایجاد حلقه ی مفقوده ارتباط مردم و دانشگاه با مسئولان، برای مشکلات شهر و استان راهکار عملیاتی ارائه دهیم.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:
صدا و سیما حلال مشکلات کشور
بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در دیدار با مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان: ما بدنبال ایجاد ارتباط صدا و سیما با نخبگان و دانشجویان هستیم تا بتوانیم ضمن ایجاد حلقه ی مفقوده ارتباط مردم و دانشگاه با مسئولان، برای مشکلات شهر و استان راهکار عملیاتی ارائه دهیم.
مسئول گروه جهادی شهید حسین بادپا:
ساخت همزمان 3 مدرسه در مناطق محروم
سعادت امیری مسئول گروه جهادی شهید حسین بادپا: ساخت همزمان 3 مدرسه از افتخارات این گروه جهادی است، تمامی این مدارس در مرحله‌ی نازک کاری قرار دارند و با یاری خداوند در اردوهای بعدی تکمیل خواهند شد.
مسئول گروه جهادی عمار از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان:
استقرار تیم پزشکی و دندان پزشکی در 6 روستا
محسن جبالبارزی مسئول گروه جهادی عمار، استقرار تیم پزشکی و دندان پزشکی در 6 روستا را از نقاط برجسته‌ی کار گروه دانست و گفت: علاوه بر تیم پزشکی، تیم‌های فرهنگی نیز در این روستاها به برپایی کلاس‌های احکام، قرآن و برگزاری جام ورزشی مبادرت کردند.
مسئول گروه جهادی شهید طیاری:
خدمت رسانی گروه جهادی شهید طیاری در مناطق محروم شهرستان فاریاب
عبدالله سالاری مسئول گروه جهادی شهید طیاری: اردوی جهادی شهریور 97 در مناطق محروم شهرستان فاریاب و با حضور ۲۵ نفر از جهادگران در عرصه‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی برگزار گردید.
مسئول گروه جهادی شهید شهسواری:
اردوهای جهادی، احیاگر سبک زندگی اسلامی
معین وحدت مسئول گروه جهادی شهید شهسواری: اردوهای جهادی احیاگر سبک زندگی اسلامی هستند و باید در جهت تفکر ناب اسلامی و به قصد تمدن سازی برگزار شوند.
مسئول گروه جهادی ریحانه النبی:
امید بخشی ازجمله اهداف اصلی در اردوهای جهادی
مسئول گروه جهادی ریحانه النبی: محوریت فعالیت‌های این گروه فرهنگی و با هدف ارتقای روحیه مردم بود که در این راستا بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و بر مبنای اصول روانشناسی برنامه های فرهنگی، هنری و علمی برگزار گردید.
مسئول گروه جهادی شهید حاج یونس زنگی آبادی:
گروه های جهادی آماده همکاری با دولت
رضا دادستان مسئول گروه جهادی شهید حاج یونس زنگی آبادی: گروه جهادی شهید یونس زنگی آبادی آماده همکاری با ادارات هست تا بتوانند باری از دوش مردم بردارد. گروه جهادی هرجا احساس کند که می تواند باری از دوش مردم بردارد بدون فوت وقت به آن کار ورود می کند.
مسئول گروه جهادی ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور منوجان:
استقبال بی نظیر از کلاس‌های فرهنگی در مناطق محروم
محمد زارعی مسئول گروه جهادی ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور منوجان: در بخش فرهنگی برای گروه‌های سنی مختلف کلاس‌های احکام و قرآن برگزار شد که با استقبال بی نظیر اهالی روبرو شد بطوری که در هر کدام از کلاس‌ها حداقل 25 نفر حضور داشتند و در مجموع حدود 150 نفر از این کلاس‌ها بهره بردند.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر:
گروه های جهادی پل ارتباطی مردم و مسئولان
پهلوان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر: گروه های جهادی با شناسایی مشکلات مردم، به پل ارتباطی با مسئولان تبدیل شده اند و ان شاالله با همیاری مسئولان اقدامات موثری برای رفع این مشکلات انجام شود.
حسن پور:
در سبک زندگی باید به دنبال خودسازی باشید
خانم حسن پور، همسر شهید ضابط: در سبک زندگی باید به دنبال خودسازی باشید و قبل از آن ویژگی های ازدواج مناسب را بشناسید و در این مسیر به عنوان مادران آینده، تحقق بخش سخن رهبر انقلاب در خصوص فرزند آوری باشید تا انشاءالله نسل انقلابی را تربیت نمایید.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار