فعالیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در در غم فراغ سردار دلها بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.

یادداشت دانشجویی/ فائزه عیدی
ترور سردار اقدامی برنامه ریزی شده یا اتفاقی؟
فائزه عیدی دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد کاووس است. دی در این یادداشت در مورد شیوه و زمان ترور سردار سلیمانی نگاشته است. اینکه این ترور از قبل برنامه ریزی شده بود یا اینکه فقط یک برنامه اتفاقی است از جلمه مباحث این یادداشت مختصر است.
در پی اقدام منزجرانه آمریکا در ترور سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
سیلی از بیانیه های بسیج دانشجویی استان گلستان در محکومیت اقدام آمریکا
بسیج دانشجویی هم قدم با اساتید، روسا و مسئولین دانشگاه و دیگر آحاد مردم غیور ایران صاحبان بغضی فروخورده بودند که با انتشار بیانه های متعدد بعض خود را به فریاد بر سر استکبار تبدیل کردند.
اقدام تحسین برانگیز دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان گرگان
در سربرگ امتحانات ما بنوسید: من یک معلم هستم، سلیمانی ها تربیت خواهم کرد
دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان گرگان در اقدامی تحسین برانگیز خواستار درج یک شعار بر روی برگه های امتحانی خود پس از شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی شدند.
دلنوشته بسیجی گلستانی؛
کاش به جای شهادتت مبارک مینوشتن خوش آمدی به شهر ما!
آن روز که بنرها و عکسهای خندانت را در شهر دیدم با خود میگفتم کاش این بنرها و عکسها خبراز امدنت به شهر ما بدهد!
گزارش تصویری
فعالیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در در غم فراغ سردار دلها
بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان
مراسم راهپیمایی و گرامیداشت سردار دلها در دانشگاه گلستان برگزار شد
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان و با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه مراسم بزرگداشت و دسته روی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دانشگاه گلستان برگزار شد.
یادداشت دانشجویی/ فائزه عیدی
رهبر انقلاب در نوک پیکان خبرسازی رویترز
خبرگزاری رویترز با استفاده از تکنیک «دروغ بزرگ» اعلام کرده ۱۵۰۰ نفر در این اعتراضات کشته شدند و فورا پیوست کرده این کشتار هم به دستور رهبر جمهوری اسلامی بوده است! هدف این خبرگزاری چیست؟
یادداشت دانشجویی/ محمد شاهکویی
جعبه پاندورا قاضی اعظمی
در پرونده «تصرف اراضی جنگلی توسط چهل و پنج تن از قضات در گلستان» مستقل از تمام افتضاحات قانونی که درگیرش هستیم، یک برگه اظهارنامه خیلی توجه من را جلب کرد؛ برگه تحقیق از نقی.
در آستانه 9 دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
تشریح برنامه های شاخص 9 دی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان
همزمان با نزدیک شدن نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی در دانشگاه های استان گلستان برگزار می‌شود. از کرسی آزاد اندیشی تا همایش بزرگداشت این روز از برنامه های شاخص بسیج دانشجویی این استان می باشد.
در راستای تصویب لایحه کلیات بودجه 99
مخالفت جدی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان با بودجه سال 99
قرارگاه دانشجویی شهید احمدی روشن و بسیج دانشجویی 7 دانشگاه منتخب استان، به دلیل عدم توجه به راهبرد اقتصاد مقاومتی و خام فروشی نفت و فرار از راهکارهای مالیاتی، خواستار اصلاح ساختار لایحه بودجه سال 99 شدند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار