تمدن غرب همان علم منهای ایمان است اما تمدن اسلامی تمدن علم آمیخته با ایمان است/خودباختگی،فرسودگی،پشیمانی و... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سربلندی ایران در گرو مبارزه با آمریکاست و پشیمانی، خود باختگی، فرسودگی و ... مربوط به یک عده از افراد غرب زده است و تمدن غرب همان ایمان منهای علم است اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.

دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار «1»؛
حیاتی زاده: هدف اصلی تحریم های اقتصادی، فشار بر ملت و جداکردن ملت از نظام است
مسئول تحلیل و بررسی دفتر بسیج دانشجویی لامرد گفت: تحریم اقتصادی در ظاهر برای فشار بر نظام اما در باطن برای فشار بر ملت است چراکه می‌دانند پشتوانه این نظام ملت هستند پس با فشار اقتصادی بر ملت سعی در تضعیف و جدا کردن این پشتوانه دارند.
به همت بسیج دانشجویی مرودشت
دانشجویان بسیجی با برپایی ایستگاه صلواتی از عاشقان امام رضا پذیرایی کردند
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، ولادت با سعادت امام رضا ع و خیرمقدم به خادمین حرم رضوی، دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و دفتر بسیج دانشجویی مرودشت در تپه شهدای این شهر ایستگاه صلواتی برپا کردند.
به مناسبت روز شورای نگهبان قانون اساسی
جلسه خصوصی پرسش و پاسخ با رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان کازرون برگزار می شود
به مناسبت روز شورای نگهبان قانون اساسی، جلسه خصوصی پرسش و پاسخ با رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در شهرستان کازرون با حضور دانشجویان بسیجی برگزار می شود.
گزارش تصویری
خدمت رسانی دانشجویان بسیجی اقلید در روستای کافتر
بیش از 40 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های اقلید در قالب اردوی جهادی با حضور ده روزه خود در روستای کافتر اقلید به خدمت رسانی به مردم محروم و محرومیت زدایی پرداختند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید خبر داد:
آغاز خدمت رسانی دانشجویان بسیجی اقلید به مناطق محروم شهرستان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید بیان داشت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان اقلید به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و در راستای محرومیت زدایی فعالیت های جهادی خود را آغاز کردند.
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد:
آغاز اعزام دانشجویان بسیجی فارس به مناطق عملیاتی غرب کشور از 14 مردادماه سال جاری
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس گفت: اعزام دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس به اردوی راهیان نور غرب کشور از تاریخ 14 مردادماه 97 آغاز و تا 15 شهریورماه 97 ادامه دارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون؛
در اردوهای جهادی می‌توان به تربیت نیروی در طراز انقلاب اسلامی دست یافت/کسی که لذت خدمت و کار را بچشد از کار خسته نمی شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد کازرون گفت: کسی که لذت خدمت و کار را بچشد از کار خسته نمی شود، اردوی جهادی یکی از تجربه های شیرین و ماندگار در تمام طول زندگی یک فرد می‌تواند باشد.
گزارش تصویری؛
برگزاری"میز خدمت" با حضور مسئولان شهرستان کازرون در مناطق محروم بالاده
رنامه میز خدمت با حضور مسئولان شهرستان در تل‌ابیض و جدول‌ترکی بالاده برگزار شد.
به همت بسیج دانشجویی شهرستان نی‌ریز؛
همایش تحلیل و بررسی پیام تاریخی امام به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 در نی‌ریز برگزار می شود
به همت بسیج دانشجویی شهرستان نی‌ریز همایشی با موضوع تحلیل و بررسی پیام تاریخی حضرت امام به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 در سالن اداره تبلیغات اسلامی نی‌ریز برگزار می‌شود.
اخبار بیشتر

پربازدید ها
آخرین اخبار