آرایش جنگی دولتمردان متناسب با جنگ اقتصادی نیست / ضرورت تفکیک ریاست ۲ شورای عالی کشور از ریاست جمهوری امروز با نگاه کلان نسبت به معضلات نظام در می‌یابیم عمده آن‌ها ناشی از عدم انطباق قوانین و مصوبات با سیاست‌های کلی نظام است. نمونه‌های مختلفی نظیر قانون مدیریت خدمات کشوری، CFT و پالرمو نشان از عدم تطبیق قوانین مصوب مجلس با سیاست‌های کلی نظام دارد.

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت؛
گلباران قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده شهدای عملیات بیت المقدس در لامرد/تصاویر
دانشجویان بسیجی لامرد همچنین با خانواده معظم شهید مصطفی بهمنی از شهدای عملیات بیت المقدس دیدار کردند.
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛
قبور مطهر شهدای ممسنی گلباران و عطر افشانی شد/تصاویر
به همت بسیج دانشجویی و در سالروز مقاومت و ایثار قبور شهدای ممسنی گلباران و عطر افشانی شد.
باحضور جوانان شاعر؛
عصر شعر مقاومت و ایثار در دانشگاه آزاد ممسنی برگزار شد/تصاویر
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر به همت بسیج دانشجویی و اساتید و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی عصر شعر مقاومت و ایثار برگزار شد.
جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم:
اتحاد و مقاومت جوانان و نیروهای مردمی اصلی ترین عامل پیروزی در خرمشهر بود
جانشین خواهر دانشگاه پیام نور رستم گفت: معنویت در جبهه ها حرف اول را میزد چرا که با دست خالی، و با آن همه ابزار و مهمات و تجهیزات دشمن و با وجود خیانت خائنان از داخل، پیروز ی امری غیرممکن بود.
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی لامرد:
همچنان باید متحد بمانیم تا بتوانیم از خرمشهرهای پیش رو دفاع کنیم
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی لامرد گفت: بی شک معنویت در راسخ ساختن مردان بی ادعا در مقابله با دشمن متجاوز یکی از عوامل مهم این پیروزی بوده است.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد:
دانشجویان و نخبگان افسران نبرد در خرمشهرهای پیش رو هستند
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی لامرد گفت: حضرت آقا به درستی از نبرد های پیشرو خبر دادند، نبرد هایی که شاید نظامی نباشد اما برای عبور از آنان حماسه ای همچون آزاد سازی خرمشهر می خواهد. نبردی که افسران آن را دانشجویان و قشر نخبگانی کشور تشکیل می دهد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید:
رزمندگان ما خرمشهر را با مقاومت و بدون مذاکره پس گرفتند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقلید گفت: معنویت در روحیه رزمندگان تاثیر بسزایی داشت به نحوی که بیشترین و بالاترین برتری ما بر دشمن از همین معنویت سرچشمه می‌گرفت.
نماینده هیئت های مذهبی دانشجویی دانشگاههای کازرون در نشست صمیمی با امام جمعه:
برپایی هیأت یکی از کارهای تشکیلاتی و انقلابی در محیط دانشگاه است/ تقویت هیئت های مذهبی دانشجویی بسیاری از آسیب های دانشگاه و خوابگاه را برطرف می کند/ لزوم ارتباط بیش از پیش طلاب با دانشجویان
ما در هیئت های مذهبی دانشجویی به دنبال توجه و عملی نمودن منویات مقام معظم رهبری در خصوص خود سازی با توجه به معنویت و قرآن و عترت و ایجاد بستری مناسب جهت هدایت دل های پاک جوانان دانشجو به سمت سرچشمه زلال معارف الهی و سیره اهل بیت (ع) هستیم.
نماینده گروه های جهادی دانشجویی در نسست صمیمی با امام جمعه کازرون:
اردوهای جهادی بهترین بستر برای نهادینه کردن اصل «ما می توانیم» است/ پشنهاد راه اندازی هر اداره یک گروه جهادی در شهرستان
نماینده گروه های جهادی دانشجویی در نسست صمیمی با امام جمعه کازرون گفت: ناگفته پیدا است راه حل مشکلات بزرگ کشور چیزی جز اتکا به توان داخل، اعتماد به نیروهای جوان و بومی نیست و نباید به دنبال رفع محرومیت و حل مشکلات از طریق نسخه های ترجمه شده غربی بود.
نماینده بسیج دانشجویی در دیدار تشکل های دانشجویی با امام جمعه کازرون:
در گام دوم انقلاب به «حسن باقری ها» نیازداریم/ آیا میانگین سنّ افراد مشغول در دفتر امام جمعه حاکی از جوان گرایی است؟/ اهدای نمادین کتاب «قرارگاه فرهنگی» به امام جمعه
نماینده بسیج دانشجویی در نشست صمیمانه تشکل‌های دانشجویی دانشگاههای کازرون با امام جمعه این شهر به صورت نمادین کتاب «قرارگاه فرهنگی» که شرح کاملی از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص « پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» است را به وی تقدیم کرد.
اخبار بیشتر

یادداشت
یادداشت/امین اردشیری

خیری ندیدیم از این اختیارها...

یادداشت/معصومه احمدی

معلمی رسالتی سنگین و الهی...

یادداشت/اسما مسیح پور

تخریبچی جنگ نرم

یادداشت/امین اردشیری

قوه قضائیه ی تراز گام دوم انقلاب

یادداشت/امین اردشیری

فراخوان انقلاب سوم

آخرین اخبار