printlogo


بازدید اساتید بسیجی از قرارگاه شهید قاسمی
بازدید اساتید بسیجی از قرارگاه شهید قاسمی
کد خبر: 82645 تاریخ: 1399/2/14 09:38
جمعی از اساتید بسیجی استان از کارگاه های تولیدی ماسک، دستکش قرارگاه دانشویی شهید دکتر قاسمی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی اکبر شفیعی مسئول بسیج اساتید قم ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران بسیج دانشجویی گفت: این تلاش‌های امروز جوانان در خط مبارزه با ویروس منحوس کرونا یادآور صحنه ها‌ی رشادت و ایثار و فداکاری مردم بالاخص جوانان در صدر انقلاب و دوران ۸ سال دفاع مقدس در پشت جبهه‌ها است که بر اساس نیاز لباس رزمندگان را تولید و یا تعمیر می‌کردند.


وی همچنین افزود: ویروس کرونا ببر کاغذی غرب را به جالش کشاند و خیلی از کشور‌های به اصطلاح پیشرفته را زمین گیر کرد،اما جمهوری اسلامی ایران علی رقم تحریم‌های ظالمانه در این ابتلا با همت جوانان مومن انقلابی و مردم ولایتمدار به کمک کادر درمانی و مردم آسیب دیده از این ویروس سر بلند بیرون آمدند.


مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده، اظهارداشت: امروز جهاد شما جوانان عزیز در سال جهش تولید علاوه بر لبیک به شعار سال رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، حاصل تربیت اسلامی و پایبندی به اصول انسانی است.


شفیعی اظهار داشت: ویروس منحوس کرونا به فضل الهی ازبین خواهد رفت، اما این خدمت شما، ایثار و فداکاری‌های شما در روز‌های سخت در کنار مردم در خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

لینک مطلب: http://bso.ir/News/82645.html