printlogo


برای اولین بار در کشور
برگزاری اولین جشنواره ملی فضای مجازی مقابله با کرونا با عنوان "کرونا-ضد" در تبریز کلید خورد
برگزاری اولین جشنواره ملی فضای مجازی مقابله با کرونا با عنوان "کرونا-ضد" در تبریز کلید خورد
کد خبر: 71565 تاریخ: 1398/12/17 11:02
محمدرضا زارعی دبیر جشنواره ملی فضای مجازی "کرونا-ضد": این جشنواره در هشت محور و در قالب های مرتبط با فضای مجازی از جمله عکس نوشت، پوستر، نماهنگ ،اینفوگرافی، داستان کوتاه و... در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دبیر اجرایی جشنواره ملی فضای مجازی "کرونا-ضد" با اعلام برگزاری این همایش اعلام داشت: با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و وقت آزاد دانشجویان و همچنین نیاز مبرم به تولید محتوای ارزشمند و هدفمند جهت آگاه سازی و جریان سازی درست در فضای مجازی، با همکاری معاونت فضای مجازی بسیج دانشجویی و همچنین سارمان فضای مجازی سراج در استان آذربایجان شرقی این جشنواره برنامه ریزی شد. 

محمد رضا زارعی افزود: محورهای اصلی این جشنواره شامل: «امید و اقتدار، بیوتروریسم جهانی، وحدت ملی و جهانی، کرونا فرصت یا تهدید، بسیج مردمی مقابله با کرونا، کرونا و رسانه های داخلی و خارجی، پرستاران و پزشکان مدافعان سلامت، تلاش، کار و کسب روزی با رعایت بهداشت» می باشد که علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب هایی همچون «نماهنگ، کلیپ، انیمیشن، شعر، ترانه و سرود، پوستر، کاریکاتور، اینفوگرافیک، عکس، داستان کوتاه و دلنوشته» تا تاریخ 26 اسفندماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 

وی اضافه کرد: به نفرات برتر جوایز ارزندهای تعلق خواهد گرفت.

 

 

لینک مطلب: http://bso.ir/News/71565.html