printlogo


مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین:
تشکیل قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس در قزوین / آمادگی ۲۰ گروه جهادی برای مقابله با این بیماری
تشکیل قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس در قزوین / آمادگی ۲۰ گروه جهادی برای مقابله با این بیماری
کد خبر: 71415 تاریخ: 1398/12/7 11:09
مسئول قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس قزوین گفت: این قرارگاه به منظور پیشگیری ویروس کرونا با کارگروه‌های آموزش، فرهنگی، روانشناسی، روانپزشکی، عملیات‌های میدانی با حضور ۲۱ گروه جهادی شکل گرفته است.

به گزارشمحمد بحرانی، مسئول قرارگاه پیشگیری کرونا ویروس استان قزوین در گفتگو با خبرنگارما، گفت: این قرارگاه به منظور پیشگیری ویروس کرونا با کارگروه‌های آموزش، فرهنگی، روانشناسی، روانپزشکی،عملیات‌های میدانی در جهت ضد عفونی کردن اماکن‌های عمومی و آموزش بهداشت در مناطق حاشیه نشین شهر و همچنین کارگروه رسانه در جهت پوشش اخبار‌های وفضای آموزشی کنترل بهداشت شکل گرفته است.


بحرانی مطرح کرد: در این راستا گروه مجازی جهت اطلاع رسانی در پیام رسان بله با حضور که کارگروه‌ها و مسئولین مربوطه شبکه بهداشت استان معاونت سپاه، بسیج دانشجویی شکل گرفته است که با هم اندیشی و اهداف در حوزه پیشگیری بیماری کرونا در فضای بسیج دانشجویی و گروه‌های جهادی کمک کنیم.

مسئول قرارگاه پیشگیری از کرونا ویروس استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر ۲۰ گروه جهادی پزشکی، فرهنگی، آموزشی و ... در این زمینه اعلام آمادگی کرده است.
 

وی با اشاره به شروع فعالیت کارگروه کرونا ویروس گفت: این کارگروه در حال محتوا سازی است که در چند روز آینده عملیات میدانی را آغاز می‌کند. همچنین در این راستا تفاهم نامه‌ای با شبکه بهداشت قزوین بسته شد که گروه‌های جهادی در چادر‌های این مرکز احداث می‌کند در زمینه آموزش بهداشت و پیشگری فعالیت خواهند کرد.

لینک مطلب: http://bso.ir/News/71415.html