printlogo


به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران
همایش «بانوی انقلابی» با حضور پرشور بانوان بسیجی برگزار شد
همایش «بانوی انقلابی» با حضور پرشور بانوان بسیجی برگزار شد
کد خبر: 55719 تاریخ: 1397/11/17 09:08
همایش بانوی اتقلابی به میزبانی سازمان بسیج دانشجویی کشور و بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور رئیس این سازمان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در سالن بصیرت مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /همایش بانوی انقلابی دیروز (دوشنبه ۱۵ بهمن) با حضور نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و حشمتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با هدف تبیین شاخصه های الگوی سوم زن و تجلیل از تعدادی از بانوان فرهیخته و نمونه برگزار شد.

 

---

بنابراین گزارش در این مراسم که به همت سازمان بسیج دانشجویی کشور و بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران برگزار شد، هدایت نیا، با موضوع تبیین شاخصه های الگوی سوم زن، فیاض بخش بررسی عملکرد۴۰ ساله جمهوری اسلامی در بخش زنان و خانواده  و زعفرانچی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس و وظایف زنان در جنگ اقتصادی سخنرانی کردند.

 

 

در پایان این مراسم هم از ۸ نفر از بانوان فرهیخته و فعال اجتماعی ایرانی و یکی از بانوان فعال یمنی به نیابت از بانوان مقاوم یمنی و یکی از بانوان فعال و انقلابی بحرینی به نیابت از زنان مقاوم بحرینی تجلیل و تکریم شد.

لینک مطلب: http://bso.ir/News/55719.html