printlogo


در ضیافت افطاری مسئولین و فعالان استان به میزبانی امام جمعه شهرکرد چه گذشت
عصبانیت استاندار از انتقادات دانشجویی/ امام جمعه مدیران را به صبر توصیه کرد
عصبانیت استاندار از انتقادات دانشجویی/ امام جمعه مدیران را به صبر توصیه کرد
کد خبر: 51213 تاریخ: 1397/3/13 22:11
دیدار شب گذشته نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با مسؤولان و فعالان استان یک تریبون ناخوانده از جنس دانشجویی داشت که آرامش جلسه را با نقد مسئولین بر هم ضد و موجب عصبانیت مسئولین گردید.

به گزارش خبر گزاری فارس استان چهارمحال و بختیاریشامگاه شنبه نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با مسؤولان و فعالان استان دیداری صمیمانه جهت ایجاد وحدت و انسجام داشتند و در این جلسه تعدادی از مدیران کل، نمایندگان مجلس، شخصیت‌های نظامی و امنیتی، فعالان رسانه‌ای و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی شرکت داشتند.

در ابتدای جلسه رئیس برنامه و بودجه استان گزارشی امیدوارانه از وضعیت تخصیص اعتبارات جهت ایجاد اشتغال و امور عمرانی ارائه داد.
سپس در ادامه این جلسه چهار نماینده چهارمحال و بختیاری به ارائه سخنانی در رابطه با لزوم وحدت پرداختند و انتقاداتی را نسبت به عملکرد مدیران مطرح کردند، اما متأسفانه همین اظهارات نمایندگان نشانی از وحدت‌آفرینی در فضای استان را نداشت.
جلسه تا این لحظه آن‌طور که به نظر می‌رسید خروجی مناسبی نداشت تا اینکه پس از پایان سخنان چهار نماینده فرصتی به یکی از اعضای تشکل‌های دانشجویی داده شد تا نظرات و پیشنهادات خود را در جمع مسؤولان و فعالان استان بیان کند.
دانشجوی مذکور در ابتدای جلسه با همان شور دانشجویی که انتظار می‌رفت به مسؤولان نسبت به مشکلات استان هشدار داد که این سخنان تشویق تعدادی از حضار را در پی داشت.
سخنانی که از زبان این فعال دانشجویی بیان شد در خصوص برخی از مشکلات چهارمحال و بختیاری مانند بیکاری، رکود اقتصادی، مشکل کشاورزان استان، به کارگیری مدیران غیر بومی و ... بود که چندان مورد استقبال استاندار واقع نشد.
پس از پایان سخنان این فعال دانشجویی نوبت به سخنرانی استاندار رسید که واکنش بسیار تندی به سخنان این فعال دانشجویی نشان داد و این شخص را متهم به دروغگویی کرد، سیاسی‌بازی در موضوعات مختلف را یکی از چالش‌های این استان معرفی و دانشجویان را به جدا شدن از سیاسی‌بازی دعوت کرد و خواستار واقع‌نگری شد.
حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در پایان جلسه مدیران را به سعه‌صدر دعوت کرد و در این مسئله مقام معظم رهبری را بهترین الگو برای بالا بردن ظرفیت دانست و گفت: شنیدن سخنان مردم اقتضای نظام جمهوری اسلامی است و مدیران ما باید در این راه مقام معظم رهبری را الگوی خود قرار دهند و با سعه‌صدر به صحبت‌ها و انتقادات مردم گوش دهند.

 

لینک مطلب: http://bso.ir/News/51213.html