عملیات جهادی دانشجویان بسیجی استان آذربایجان شرقی ادامه دارد + گزارش تصویری ذلنشجویان بسیجی از یک هفته مانده به سال جدید به صورت میدانی وارد فاز عملیاتی شدند و بصورت روزانه به سمپاشی و ضدعفونی کردن محلات می پردازند. همچنین کارگاه های تولید ماسک بسیج دانشجویی در حال حاضر بصورت روزانه 5000 عدد ماسک در سطح استان تولید می کنند، این فعالیت ها همچنان ادامه دارد...

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز
شعارزدگی آفت مهم ساختاری در نظام اداری/ نظام بانکداری عامل نارضایتی عمومی
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز شعارزدگی را آفت مهم ساختاری در نظام اداری ذکر کرد و گفت: نظام بانکداری کنونی با آرمان‌ها و افق‌های اسلامی فاصله فاحش دارد.
پاتک گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی به کرونا/ «سین سلامت» هدیه بچه‌های بسیج دانشجویی به مردم
یک اطلاع رسانی در گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی کافی بود تا دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه‌های تبریز را دور هم جمع کرده و برای یک کار جهادی آنها را در مسجد اشرف الانبیاء دورهم گرد آورد.
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی:
تولید ۲۵ هزار ماسک توسط دانشجویان بسیجی آذربایجان‌شرقی/ضدعفونی ۱۰۰ نقطه پرخطر تبریز توسط ۶۰۰ دانشجو
با شیوع ویروس کرونا دانشجویان بسیجی آذربایجان‌شرقی نیز در قالب گروه‌های جهادی به صحنه آمده‌اند تا در کنار مدافعان سلامت بوده و با ضدعفونی کردن معابر و تولید ماسک بتوانند نقش مهمی در جلوگیری از انتشار و شیوع کرونا ویروس داشته باشند.
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی:
بسیج دانشجویی تمام توان و ظرفیت خود را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بکار گرفته است
انگیزه خدمت شبانه روزی و ایثار دانشجویان رشته های علوم پزشکی در مقابله با ویروس کرونا یادآور فداکاری های دوران جبهه و جنگ است.
جهاد ادامه دارد...
حضور گروه های جهادی دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز در مناطق محروم شهرستان جلفا + گزارش تصویری
میلادی با اعلام این خبر افزود: دانشجویان بسیجی که خود را آماده سفر معنوی راهیان می کردند، با لغو این سفر به سمت اردوهای جهادی سرازیر شدند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار