از کل واگذاری‌ها تنها ۱۶ درصد به بخش خصوصی واقعی واگذار شده/خصوصی‌سازی را با شخصی‌سازی اشتباه گرفته اند! جمعی از دانشجویان، طلاب و اقشار مردم در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در خیابان پاستور تهران تجمع کردند.

تجمع دانشجویان بسیجی دانشگاه سهند و دیگر دانشگاهها در اعتراض به خصوصی‌سازی مقابل پاستور؛
از کل واگذاری‌ها تنها ۱۶ درصد به بخش خصوصی واقعی واگذار شده/خصوصی‌سازی را با شخصی‌سازی اشتباه گرفته اند!
جمعی از دانشجویان، طلاب و اقشار مردم در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در خیابان پاستور تهران تجمع کردند.
فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از دوره خط امام استان آذربایجان شرقی:
مقام آمریکایی مدعی بود در صورت فتح ایران، یک داعشی را حاکم خواهند کرد؛ این آرزو را به گور خواهند برد
سردار خرم در جمع دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی گفت: یکی از مسئولین آمریکا درباره ایران ادعا می کرد اگر ما ایران را فتح کنیم اینبار فکر نکنند که یک پهلوی را به آنها هدیه خواهیم کرد، اینطور نیست ، ما یک داعشی را بر آنها حاکم می کنیم که ایرانیان را به ذلیل ترین افراد تبدیل کنند و در تاریخ ثبت شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی اظهار کرد:
از خصوصی‌سازی تا تاراج بیت‌المال و هشدار درباره تفکر اشرافی‌گری بین مسوولان/آقای شهردار برای مردم کار کنید!
مسو,ول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان‌شرقی گفت: باید منفعت خصوصی‌سازی برای قشر مستضعف قابل لمس باشد همچنین نباید اجازه دهیم این واگذاری‌ها در جهت این باشد که تجمیع قدرت در اقتصاد استان صورت گیرد، چراکه این تجمیع قدرت، اثرات سویی در فعال سیاسی و فرهنگی خواهد داشت.
صفار هرندی در جمع دانشجویان دوره خط امام آذربایجان شرقی:
برخی معترضین به نظام شاهنشاهی ، قبل از انقلاب می گفتند انقلاب خوب نیست!/ جوانان باید وارد میدان شوند
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد گفت : بعضی مانند مهندس بازرگان قبل از پیروزی انقلاب می گفتند انقلاب چیز خوبی نیست، ما باید گام به گام پیش رویم، مثلا آنقدر اعتراض کنیم تا نمایندگانی به مجلس ببریم و در مجلس فراکسیون تشکیل بدهیم و شاه را وادار کنیم تا نوعی حکومت را به ما بدهد.
مهدی چمران در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی آذربایجان شرقی:
به شهید چمران گفتم آمریکا مارا تحریم کرده؛ گفت: خدا را شکر!
فعال سیاسی انقلاب با شرح روایتی از شهید چمران گفت : در زمانی که دکتر چمران وزیر دفاع بود، با مهندس آفریقایی به دفتر نخست وزیری آمد. به او گفتم آمریکا اعلام کرده که ما تحت تحریم نظامی هستیم، شهید چمران گفت الهی شکر!
رجبی دوانی در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی آذربایجان شرقی:
با اعلام ولایت دین کامل شد و کافران از نابودی دین نا امید شدند
استاد برجسته تاریخ اسلام در جمع دانشجویان دوره خط امام استانی گفت: مساله ولایت به حدی مهم است که در قرآن کریم می فرماید اگر ولایت ابلاغ نمی شد رسالت پیامبر اکرم (ص) انجام نمی گرفت.، با اعلام ولایت دین کامل شد و کافران از نابودی دین نا امید شدند.
آنچه در دیدار شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با رئیس دادگستری آذربایجان شرقی گذشت؛
مطالبه حمایت از دانشجویان در برابر اصحاب قدرت و ثروت/ ورودی بالای پرونده "مشکل شماره یک" مجموعه قضایی آذربایجان شرقی/ گلایه از فشارهای بیرونی در پرونده های فساد
اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در دیدار با رئیس دادگستری آذربایجان شرقی به بیان دیدگاه ها و انتقادات خود پرداختند، آنچه در ادامه می آید شرحی از این جلسه مطالبه گرانه می باشد.
در دیدار شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مطرح شد؛
آغاز فعالیت هسته های حل مسائل در بسیج دانشجویی/انتقادات دانشجویان از فضای دانشگاهی/رعایت بی‌طرفی و سلامت انتخابات، اصلی‌ترین دغدغه ستاد انتخابات استان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای مطالبه گرانه خود با مدیران استانی با معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی دیدار و به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت روز قدس"؛
طرح "معامله قرن" شکست خواهد خورد/ حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین»، یک خواست جهانی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فررسیدن روز قدس بیانیه ای را صادر کرده است. در این بیانیه آمده است: طرح موسوم به «معامله قرن» دستآوردی جز شکست و روسیاهی برای عاملان و حامیان آن نخواهد داشت.
در نشست خبری بسیج دانشجویی دانشگاه سهند مطرح شد؛
پاسخ متکبرانه رئیس سازمان خصوصی سازی به مطالبه دانشجویی/فرخزاد توانایی اداره ماشین سازی را نداشت
تیم مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه سهند پس از ماهها مطالعه و تلاش درباره مساله واگذاری و مشکلات مجموعه صنعتی ماشین سازی تبریز طی نشست خبری به تشریح اقدامات خود در این زمینه پرداختند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار