یادواره شهدای دانشجوی البرز در فضای مجازی برگزار می شود دکتر جعفر فلاح نژاد روز سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان البرز به ارایه برنامه های هفته بسیج پرداخت و افزود: با توجه به شرایط جامعه و شیوع ویروس کرونا قرار است تا بیشتر برنامه های هفته بسیج در بستر فضای مجازی برگزار شود.

با حضور فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد:
جلسه هم اندیشی مسئولین بسیج دانشجویی البرز
یادداشت دانشجویی
کارگران را دریابید!
این روزها که کرونا، توانسته نگاه میلیارد ها انسان را به خودش جلب کند،مزیتی دیگر هم به وجود آمده و آن این است که نگاهمان را به سمت اتفاقات و افرادی که شاید تا دیروز نسبت به آن ها غفلت کرده ایم‌، جلب کرده است.
سپاه قدردان همکاری های بی شائبه یگان های ویژه است
دکتر رفیعی بصیری ضمن تشکر و قدردانی از جناب سرهنگ "زین الدینی" فرمانده ی محترم یگان ویژه لوح سپاسی که توسط فرمانده ی محترم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز سردار "یوسف مولایی" صادر گردیده بود را به ایشان تقدیم نمود.
دانشجویان البرزی در آماده سازی و توزیع 1000 بسته مواد غذایی و بهداشتی مشارکت کردند
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی البرز گفت: دانشجویان جهادی استان در آماده سازی و توزیع ۱۰۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی در مناطق کم برخوردار استان مشارکت کردند.
در راستای تفاهم صورت گرفته بین بسیج دانشجویی و یگان ویژه
رزمایش مشترک بسیج دانشجویی و یگان ویژه ناجا استان البرز برگزار شد
چهارشنبه ٣ اردیبهشت" یگان های ویژه و جهادگران بسیج دانشجویی و پایگاه های بسیج شهری در رزمایش مدافعان سلامت شرکت کردند که در این رزمایش بالغ بر 2000 عدد ماسک تنفسی توزیع گردید و همچنین ضدعفونی کردن معابر و اتومبیل ها در منطقه رجایی شهر کرج انجام شد.
برای اولین بار همکاری بسیج و ناجا در حوزه مقابله باکرونا رقم می خورد
برگزاری نشست مشترک یگان ویژه ناجا استان البرز و ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز
پیرامون برنامه ریزی و اجرای برنامه های جهادی و خدمت رسانی در عرصه های مختلف وبرنامه ریزی و اجرای فعالیت های متعدد در جهت پیشگیری و مقابله با کرونا و همکاری در راستای اجرای طرح همدلی و کمک مومنانه
دانشجویان ناکارآمدی نظام لیبرال سرمایه داری را برای افکار عمومی دنیا تبیین کنند
نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان باید ناکارآمدی نظام لیبرال سرمایه داری را برای افکار عمومی دنیا تبیین کنند چرا که مردم دنیا آماده پذیرش حقایق هستند.
جنگ بیولوژیک؛ حربه سلطه گران برای نابودی نسل ها
تب میکروبی خوکی که موجب ترور آزادیخواهان_کوبایی شد و نامه های آلوده به سیاه_زخم در آمریکا و استفاده از عامل میکروبی در ویتنام ،توسط آمریکا و ترور دختران_خردسال_فلسطینی توسط رژیم_صهیونیستی بخش دیگری از کارنامه زرین غربی ها در ترور است.
گزارش تصویری بازدید دکتر مهدی عسگری
بازدید منتخب مردم کرج از قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی
بازدید دکتر مهدی عسگری از کارگاه تولید ماسک قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی استان البرز
اخبار بیشتر

آخرین اخبار