بازدید دانشجویان مهندسی صنایع غذایی از مجموعه شرکت های گلرنگ برگزار شد+ تصاویر بازدید علمی تخصصی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی با حضور بهزاد معبودی معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز از مجموعه شرکت های گلرنگ ( اویلا و فامیلا ) برگزار شد.

بازدید دانشجویان مهندسی صنایع غذایی از مجموعه شرکت های گلرنگ برگزار شد+ تصاویر
بازدید علمی تخصصی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی با حضور بهزاد معبودی معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز از مجموعه شرکت های گلرنگ ( اویلا و فامیلا ) برگزار شد.
وقتی رفع فقر و محرومیت روستاها و حاشیه البرز تفریح دانشجویان می‌شود+تصاویر
دانشجویان دانشگاه‌های استان البرز در فصل تابستان به دورترین نقاط محروم این استان می‌روند تا با اردوهای جهادی خود چهره فقر و محرومیت را پاک کنند؛ روستاهای اشتهارد به دلیل کمبود آب شرب و مسائل اجتماعی یکی از هدف‌های آن‌ها در تابستان است.
بازدید دانشجویان مهندسی صنایع دانشگاه آزاد کرج از مجموعه شرکت های ماریناسان برگزار شد
بازدید علمی تخصصی دانشجویان مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی کرج با حضور دکتر احمد حکیمی استاد دانشگاه و بهزاد معبودی معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز از مجموعه شرکت های گلرنگ ( ماریناسان ) روز گذشته برگزار شد.
سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی البرز؛
عملکرد ضعیف شورای شهر باعث عدم انتخاب شهردار در کلانشهر کرج شده است
از شورای اسلامی شهر کرج خواستاریم کلانشهر کرج را به حال خود رها نکنند و به دور از جناح بازی فردی انقلابی، ولایتمدار، باتقوا، مدیر و جهادگر را به عنوان شهردار کرج انتخاب نمایند تا مردم غیور کرج از خدمات شهری بی نصیب نمانند.
بیانیه؛
از مهم ترین مفاهیم فطری حیا، حجاب و عفاف است/ مسئله حجاب و عفاف یک مسئله اجتماعی و فرا جنسیتی و فراتر از یک رفتار دینی است
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر استان البرز به مناسبت روز عفاف و حجاب بیانیه ایی صادر کرد.
بهزاد معبودی؛
فضای مجازی برتمام ابعاد زندگی حال حاظر تاثیر گذاشته است
تحولات فضای مجازی از تحولات حوزه فناوری شروع شده و اکنون با پیشرفت سریع در همه ی حوزه ها بر تمام ابعاد زندگی همچون احتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و حاکمیتی تاثیر گذاشته است.
نشست تخصصی دانشجویان جهادگر ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد
نشست تخصصی دانشجویان جهادگر ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز روز گذشته در کردان کرج برگزار شد.
ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز برای انتخاب شهردار کرج بیانیه صادر کرد
با گذشت بیش از یکسال از تشکیل جلسات شورای اسلامی شهر کرج، درخصوص انتخاب شهردار به نتیجه قطعی نرسیده و گزینه پیشنهادی توسط وزارت کشور رد شده است که این مسئله خود معمایی بزرگی را ایجاد می کند.
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز
شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز خطاب به عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنعت و معدن و تجارت مجلس شورای اسلامی نامه ی سر گشاده ایی را منتشر کرد.
دکتر اسکندر امیدی نیا؛
برگزاری اردوهای جهادی هدفمند و افزایش همبستگی اجتماعی یک ثروت ملی است
استفاده از تفکرات نوآورانه، نقش دهی به دانشجویان و جلب مشارکت همگانی آنان در اردوهای جهادی، باعث افزایش نشاط جمعی و تعاملات اجتماعی خواهد شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار