دانشگاه نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی است مسئول بسیج دانشجویی کشور از دانشگاه بعنوان نهاد پیشران حرکت های انقلاب اسلامی نام برد و گفت: بسیج دانشجویی وظیفه استمرار حرکت های انقلابی در جامعه را برعهده دارد.

گزارش تصویری
غرفه بسیح دانشجویی استان اردبیل در نمایشگاه دفاع مقدس
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با غرفه ای تحت عنوان سرنوشت قطار انقلاب در نمایشگاه هفته دفاع مقدس اردبیل حضور یافته تا ضمن یاداوری سرنوشت برخی انقلابیون، به تبیین اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بین مردم بپردازد.
توسط بسیج دانشجویی استان اردبیل انجام گرفت؛
دیدار مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان و رئیس دانشگاه فرهنگیان با خانواده شهید محمد حیدری
مسئولین بسیج دانشجویی استان به همراه رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل به همراه با حضور در منزل خانواده شهید محمد حیدری یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
توسط بسیج دانشجویی اردبیل انجام گرفت
دیدار مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل و رؤسای دانشگاه های جامع علمی کاربردی و فرهنگیان با خانواده شهید یعقوب مهدیزاده
مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان و روسای دانشگاه های جامع علمی کاربردی استان و پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان با حضور در منزل خانواده دانشجوی شهید یعقوب مهدی زاده یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در محکومیت عملیات تروریستی اهواز
عملیات تروریستی علیه مردم غیور خوزستان که همواره با رشادت های خود چه در هشت سال جنگ تحمیلی و چه همراهی و پاسداری از ولایت خاری در در چشم دشمنان اسلام بوده نمونه روشنی از این دشمنی و ستیزه‌جویی های ضد انقلاب است.
تجمع دانشگاهیان شهرستان بیله سوار در محکومیت اقدام تروریستی اهواز+ تصاویر
جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه های بیله سوار با تجمع در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان اقدام تروریستی اخیر در اهواز را محکوم کردند.
تجمع دانشگاهیان شهرستان گرمی در محکومیت اقدام تروریستی در اهواز+ تصاویر
جمعی از دانشجویان و طلاب شهرستان گرمی با تجمع در مقابل مدرسه علمیه این شهرستان اقدام تروریستی اخیر در اهواز را محکوم کردند.
همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه های بیله سوار + تصاویر
مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه های شهرستان بیله سوار همزمان با هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد پارس آباد در محکومیت اقدام تروریستی اهواز
دانشگاهیان دانشگاه آزاد پارس آباد مغان در تجمعی اعتراض آمیز، اقدام تروریستی روز گذشته اهواز را محکوم کردند.
شماره جدید نشریه دانشجویی بیعت+ فایل
بیست و هشتمین شماره نشریه دانشجویی بیعت توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل منتشر شد
مراسم تکریم و معارفه مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل+تصاویر
مراسم تکریم و معرفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل با حضور نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و روسای دانشگاه های اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار