تصویب قانون شفافیت آراء، مهمترین دغدغه جوانان است/ مدیران کارآمد شاه کلید پیشرفت کشور است/ دانشگاه محل سیاسی کاری نیست مسئولین قرارگاه های دانشجویی اردبیل خواستار پیگیری مطالبات مردم توسط نمایندگان استان در مجلس شده و اعلام داشتند؛ اگر قانون شفافیت آراء در مجلس تصویب و اجرا شود، بسیاری از مسائل موجود خودبخود قابل است چراکه عمده مشکلات مردم بخاطر محافظه کاری مسئولان و مدیران است.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل با کمیته امداد
تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل و ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل در زمینه فعالیت های فرهنگی، آموزشی و جهادی درمناطق حاشیه شهر اردبیل امضاء شد.
پیام تسلیت بسیچ دانشجویی اردبیل به مناسبت درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده
بسیج دانشجویی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت برادر بسیجی حسن امیرزاده مسئول سابق بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی را تسلیت گفت.
نماینده مردم اردبیل در مجلس در جمع مسئولین بسیج دانشجویی:
کشور نیازمند مدیریت جنگی است/ دولت از توان لازم برای مدیریت بحران برخوردار نیست
بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه دولت از توان لازم برای مدیریت بحران برخوردار نیست گفت: 80 درصد مشکلات ما مربوط به سوء مدیریت است و لازم است در این خصوص با برقراری مدیریت جنگی، تدابیر ویژه ای برای مقابله با بحران ها در کشور اتخاذ و اجرا شود.
در نشست دانشجویان با نماینده مردم اردبیل در مجلس مطرح شد؛
تصویب قانون شفافیت آراء، مهمترین دغدغه جوانان است/ مدیران کارآمد شاه کلید پیشرفت کشور است/ دانشگاه محل سیاسی کاری نیست
مسئولین قرارگاه های دانشجویی اردبیل خواستار پیگیری مطالبات مردم توسط نمایندگان استان در مجلس شده و اعلام داشتند؛ اگر قانون شفافیت آراء در مجلس تصویب و اجرا شود، بسیاری از مسائل موجود خودبخود قابل است چراکه عمده مشکلات مردم بخاطر محافظه کاری مسئولان و مدیران است.
مسئول هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان اردبیل معرفی شد
سید عباس حسینی دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان نیر به عنوان مسئول هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان اردبیل منصوب شد.
محمد نوری، مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گرمی شد
طی مراسم تکریم و معارفه، محمد نوری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گرمی معرفی شد.
در دیدار مسئولین قرارگاه مطالبه‌گری بسیج دانشجویی اردبیل با امام جمعه شهرستان نیر مطرح شد:
دانشجویان، نهادهای مدنی در جامعه را احیاء کنند/ تصویب طرح عایدی سرمایه منجر به جهش تولید در استان می شود
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر از برنامه ریزی و کار عملیاتی به عنوان رمز موفقیت گروه های جهادی نام برد و از دانشجویان خواست تا با مطالبه گری خود نهاد های مدنی را در جامعه احیاء کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل خبرداد:
راه اندازی پویش نفس در دانشگاه پیام نور اردبیل/ افول دولت آمریکا، سرآغاز جهان چند قطبی است
جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور اردبیل با راه اندازی پویش نفس ضمن اعلام انزجار از رفتار های خشونت آمیز دولت آمریکا با مردم خود، از جنبش نفس ملت ستمدیده آمریکا اعلام حمایت کردند.
در نشست مطالبه گری بسیج دانشجویی اردبیل مطرح شد
معامله کشت و صنعت شرعا باطل است/ سازمان خصوصی سازی مقصر اصلی معامله کشت و صنعت است
علیپور مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی با بیان اینکه سازمان خصوصی سازی مقصر اصلی معامله کشت و صنعت است گفت: ابطال معامله ای که به نفع دولت است اما در کمال ناباوری بر انجام آن پافشاری و تاکید می شود بر ابهامات پرونده می افزاید.
بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
فتح سنگرهای خونین شهر تقارن حماسه سوم خرداد سال جاری با روز جهانی قدس، حکایت از تداوم مقاومت و عدم سازش و صلح با مزدوران غدارو جنایتکار به دولت‌های مرتجع و سرسپرده منطقه دارد و رژیم غاصب صهیونیستی روز به روز به سمت اضمحلال درونی حرکت کرده و به فضل الهی در آینده نزدیک به پایان عمر منحوس خود خواهد رسی
اخبار بیشتر

آخرین اخبار