نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکار عمومی را زنده نگه دارند مهرکش در جمع مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل گفت: نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکارعمومی را زنده نگه دارند تا مردم در بزنگاه های سیاسی که قرار است سرنوشت کشور رقم بخورد بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

اعلام حمایت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل از مواضع نماینده ولی فقیه در استان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل با صدور بیانیه ای از مواضع امام جمعه اردبیل در خصوص صیانت از سد عمارت و قطعه ای از خاک استان اردبیل حمایت کرد.
مسئول مرکز مپتا سازمان فضای مجازی بسیج؛
نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکار عمومی را زنده نگه دارند
مهرکش در جمع مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل گفت: نخبگان دانشگاهی باید حافظه تاریخی افکارعمومی را زنده نگه دارند تا مردم در بزنگاه های سیاسی که قرار است سرنوشت کشور رقم بخورد بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.
رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد؛
تبعیت از ولایت فقیه تنها راه کشور برای عبوراز تنگناها
رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد با تشریح اصل پایبندی به ولایت فقیه، گفت: در طول چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی هر زمان که در تنگنا بوده‌ایم با اتکا و تبعیت از ولایت فقیه پیروز میدان مبارزه با دشمن شده‌ایم.
مسئولین دانشگاه های اردبیل
حفظ نظام و کشور مهمترین اولویت مردم است/ وظیفه بصیرت افزایی جامعه بر عهده نخبگان است
امروزه دشمنان تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بین مردم و رهبری و مراجع و هم‌چنین حوزه و دانشگاه جدایی بیندازند و از همین رو روی افراد خاص و نخبگان کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیر
۹ دی ، تمرین نه گفتن ملت ایران به فتنه گران
یک دانشجوی اردبیلی دوراندیشی و تقوای الهی را از راهکارهای بصیرتی در برابر فتنه ها و توطئه های دشمنان دانست وگفت: در شرایط کنونی باید توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را شناخت و با بصیرت و هوشیاری در برابر آنان مقاومت و ایستادگی کرد
نشست بصیرت افزایی حماسه 9 دی در دانشگاه آزاد بیله سوار+تصاویر
نشست بصیرت افزایی حماسه 9 دی با سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه پارس آباد در دانشگاه آزاد بیله سوار برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل؛
حماسه 9 دی معیاری برای تشخیص افراد انقلابی از غیر انقلابی
در این بیانیه آمده است: مقاومت و استقامت دربرابر تهدیدهای مختلف دشمنان تنها راه سعادت ملت ایران و زمینه ساز ایجاد تمدن بزرگ اسلامی در جهان است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل
فتنه اقتصادی به زودی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه برنامه های گرامیداشت 9 دی این فرصت را در اختیار مردم قرار می دهد تا با افشای اسناد به ماهیت واقعی فتنه گران پی ببرند،گفت: به زودی فتنه اقتصادی نیز به زباله دان تاریخ خواهد پیوست
مراسم یادبود دانشجویان درگذشته دانشگاه آزاد تهران در اردبیل + تصاویر
مراسم یادبود دانشجویان درگذشته مربوط به حادثه دانشگاه آزاد اسلامی تهران با حضور رئیس دانشگاه آزاد اردبیل و جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه در محوطه واحد اردبیل برگزار شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیح دانشجویی؛
مردم تحت لوای رهبر باغیرت حسینی ریشه فتنه را به زباله دان تاریخ انداختند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیح دانشجویی گفت:9 دی، تجدید بیعت دوباره مردم و رهبری بود چراکه مردم تحت لوای رهبری و باغیرت حسینی ریشه فتنه را کندند و به زباله‌دان تاریخ سپردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار