دلبستگان به مذاکرات هسته ای، تسلیم شدگان در برابر استعمار مستکبرین هستند مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در نشست بصیرت افزایی "خرمشهرهای پیش رو" به تبیین دستاوردهای حماسه سوم خرداد پرداخت و گفت: دلبستگان به مذاکرات هسته ای، در واقع تسلیم شدگان در برابر استعمار مستکبرین هستند.

به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شد؛
نشست بصیرت افزایی بررسی توانمندی های دفاعی ایران در دانشگاه ازاد بیله سوار
نشست بصیرت افزایی بررسی دستاوردها و توانمندی های دفاعی ایران توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد بیله سوار در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر انجام گرفت؛
غبار روبی مزار شهدا توسط دانشگاهیان اردبیل/ تصاویر
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر دانشگاهیان دانشگاه های اردبیل با حضور در مزار شهدای گمنام با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.
به مناسبت حماسه سوم خرداد برگزار شد؛
نشست روشنگری "جهاد از دیدگاه قرآن کریم" در دانشگاه پیام نور اردبیل
نشست روشنگری "جهاد از دیدگاه قرآن کریم" به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در این دانشگاه برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد
دعوت از استاندار اردبیل جهت بازدید از اردوهای جهادی دانشگاه ازاد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل از آغاز عرصه یابی اردوهای جهادی این دانشگاه خبرداد و گفت: امسال تصمیم گرفتیم تا همزمان با عرصه یابی از مسئولین دستگاه های اجرایی استان نیز جهت همراهی و بازدید از فعالیت های جهادی دانشجویان دعوت بعمل اوریم.
بیانیه بسیج دانشجویی اردبیل به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد
در این بیانیه آمده است: فتح سنگرخونین شهر و آزادسازی خرمشهرکه در سخت ترین شرایط و در سایه ی عنایت ویژه حضرت حق حاصل شد؛ تنها منحصر به آن زمان نبوده و جوانان مومن و انقلابی کشور آماده ی جان فشانی و پاسداری از ارزش های اصیل نظام و انقلاب هستند.
در آستانه سوم خرداد انجام گرفت؛
دیدار دانشگاهیان شهرستان پارس اباد با امام جمعه این شهرستان
جمعی از دانشگاهیان شهرستان پارس آباد در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد پارس آباد با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در خصوص خروج آمریکا از برجام
در این بیانیه با اشاره به بدعهدی های تاریخی آمریکا آمده است:آنچه که باعث عزت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ابران در حهان شده است،تنها وحدت ملی ایستادگی درمقابل مستکبران عالم بوده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار