فعال دانشجویی استان هرمزگان:

شاخه درختان به جای پایه سرم/ مردم هشت‌بندی از نبود مرکز درمانی و بیمارستان رنج می‌برند

فعال دانشجویی استان هرمزگان در خصوص وضعیت شهر هشت بندی در روزهای کرونایی اظهار کرد: با اینکه ویروس کرونا در این شهرستان شیوع گسترده داشته، فقط 2 مطب شخصی در سطح شهر وجود دارد که پذیرای بیماران کرونایی می باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فعال دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ناحیه بسیج دانشجویی، در خصوص وضعیت خدمت رسانی به بیماران کرونایی در شهر هشت بندی گفت: با اینکه ویروس کرونا در این شهرستان شیوع گسترده داشته، فقط 2 مطب شخصی در سطح شهر وجود دارد که پذیرای بیماران کرونایی می باشند.

تقوائی نژاد ادامه داد: در اکثر اوقات این مطب ها، شلوغ می باشند و این مسئله باعث گرفتاری مردم شده به طوری که بیماران مجبور هستند سرم‌های تجویزی خود را به شاخه درختان محوطه این مطب‌ها وصل کنند!

 
وی اضافه کرد: این در حالی است که ساختمان "مرکز بستری درمانی" شهر هشت بندی از سال 1396 آماده راه اندازی است، اما با گذشت چهار سال هنوز تجهیز نشده و نیروی انسانی مرکز نیز تامین نشده است.
 
این فعال دانشجویی استان هرمزگان ابراز کرد: مردم شهر هشت بندی برای معالجه بیماری یا به بیمارستان شهرستان میناب یا بندرعباس رجوع می‌کنند که طولانی بودن مسیر باعث گرفتاری و مشقت مردم شده است.
 
تقوائی نژاد تاکید کرد: خواسته به حق شهروندان هشت بندی از مسئولان مربوطه، راه اندازی مرکز بستری درمانی است که امیدوارند این خواسته با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا به زودی محقق شود.
 
وی خاطرنشان کرد: شهر هشت بندی در ۶۵ کیلومتری شهرستان میناب قرار دارد و دارای ٨ هزار نفر جمعیت است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار