تقدیر بسیج دانشجویی شاهرود از زحمات دانشگاه فنی و حرفه ای دختران در راستای مقابله با کرونا

مراسم تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان دانشکده فنی دختران شاهرود پیرامون کارگاه‌های جهادی تولید ماسک و البسه پزشکی به همت بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان ، مراسم تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان دانشکده فنی دختران شاهرود پیرامون کارگاه‌های جهادی تولید ماسک و البسه پزشکی به همت بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود برگزار شد.
در این مراسم کن با حضور جانشین سپاه ناحیه شاهرود و معاونت تعلیم و تربیت سپاه و مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان در دفتر ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران برگزار شد، با اهدا لوح و هدیه از تلاش‌ها و همکاری‌های ریاست و کارکنان در این دانشگاه در مقابله با کرونا تجلیل گردید.
سرهنگ پاسدار حسینعلی محمدی جانشین سپاه ناحیه شاهرود در این مراسم با تقدیر از زحمات همه جهادگران عرصه سلامت جامعه از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود در تولید ماسک و گان رایگان و در اختیار قرار دادن آن به مراکز درمانی و عموم مردم تجلیل کرد و گفت: این مجاهدت‌ها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب بالایی است و امیدواریم خداوند در این دنیا و آخرت جزای خیر و عاقبت بخیر نصیب همه گرداند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مسئولان سپاه و بسیج دانشجویی گزارشی از اقدامات این دانشگاه در راستای مقابله با کرونا ارائه کرد.
مهیار یونس آبادی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود نیز در این مراسم از زحمات شبانه روزی کارکنان دانشگاه و عوامل کارگاه‌های تولید ماسک و گان تقدیر کرد و زحمات آنان را ستود.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار