در راستای هم افزایی صورت گرفت؛

دیدار رئیس دانشگاه پیام نور کرمان با مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان

دیدار رئیس دانشگاه پیام نور کرمان با مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در جهت هم افزایی بیشتر صورت گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا محدثی  رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان در دیدار با مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان با اشاره به اینکه حضور بسیج در تحقق برنامه های علمی و فرهنگی دانشگاه ها بسیار موثر است گفت: بسیج دانشجویی در کنار سایر تشکل های علمی به خوبی در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و علمی ورود کرده است.


محدثی خاطرنشان کرد: علی رغم مشکلات و تنگناهای موجود با برنامه ریزی صورت گرفته جایگاه بسیج بیش از پیش در این دانشگاه تقویت شده و امور نیز بخوبی در حال پیش رفتن است.


وی با بیان اینکه فعالیت های جهادی به خوبی در دانشگاه های پیام نور استان برگزار می شود ابراز کرد: علیرغم اینکه دانشگاه پیام نور دانشگاه نیم حضوری است اما تعداد زیادی از دانشجویان ما در بخش های مختلف بسیج اعم از عمران، فرهنگی و.. فعالیت دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد کرمان تصریح کرد:انتظار داریم دانشجویان بسیج دانشجویی که ایثارگر و از بدنه نظام و دلسوز نظام هستند، ما را  در پیشبرد برنامه های فرهنگی کمک کنند.


محدثی در پایان بیان کرد: دانشگاه پیام نور و بسیج دانشجویی تعامل و همکاری زیادی داشته اند و ما همانند سال های گذشته آماده همکاری با این تشکل تاثیر گذار هستیم.


در ادامه دکتر رضا اسماعیل کاخ ضمن تشکر از همکاری دانشگاه پیام نور با بسیج دانشجویی استان بیان کرد: جنس کار بسیج تشکیلاتی است و این مهم در دانشگاه پیام نوربه خوبی تعریف و محقق شده است.


وی در پایان گفت: امیدوار هستیم در تابستان امسال همانند سال های گذشته شاهد حضور گروه های جهادی این دانشگاه در مناطق محروم باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار