فرماندار گرمسار تاکید کرد:

از ظرفیت بسیج دانشجویی برای شناسایی مشکلات اساسی شهرستان گرمسار و رفع آن‌ها بهره‌گیری می‌شود

فرماندار گرمسار با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بسیج دانشجویی برای شناسایی مشکلات اساسی این شهرستان، گفت: ارائه راهکارهای مفید و کارشناسی در دستور کار این نهاد قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان  وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار در دیدار با دانشجویان قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی گرمسار به میزبانی دفتر خود، ضمن بیان اینکه برنامه‌ریزی و ارائه راهکارهای مفید و مطالبه‌گری رمز موفقیت گروه‌های جهادی دررسیدن به اهدافی است که دارند و می‌تواند سطح رضایتمندی را در جامعه بالا ببرد، اظهار داشت: از ظرفیت بسیج دانشجویی برای شناسایی مشکلات اساسی شهرستان گرمسار و رفع آن‌ها بهره‌گیری می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم ارائه راهکارهای مفید و کارشناسی برای رفع این مشکلات بیان کرد: برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور نخبگان علمی شهرستان در دستور کار این قرارگاه قرار گیرد.

گردآوری تخصص و مهارت، ویژگی اصلی کار جهادی

فرماندار گرمسار بابیان اینکه تقویت روحیه انتقادپذیری از مهم‌ترین شاخصه‌های یک مسئول محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: تنها با مطالبه گری، تفکر و آینده‌نگری می‌توان در رفع مشکلات جامعه ایفای نقش کرد.

رجایی گردآوری تخصص و مهارت را ازجمله ویژگی‌های کار جهادی دانست و گفت: اگر دانشجویان با مهارت‌های مختلف گرد هم بیایند می‌توانند با همفکری کارهای بزرگی انجام داده و در عرصه‌های اشتغال‌زایی، کارآفرینی، کسب‌وکارهای اجتماعی تحول‌آفرین نیز باشند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم اساس کار و هدف دانشجویان بسیجی است، یادآور شد: تقویت فعالیت‌های این قرارگاه نقش مؤثری در پیشبرد اهداف توسعه‌ای شهرستان ایفا می‌کند.

مطالبه‌گری از مسئولان استانی و شهرستانی

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان‌های گرمسار و آرادان نیز در این دیدار اظهار داشت: قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی در راستای مطالبه گری از مسئولان استانی و شهرستانی به‌منظور حل مشکلات و دغدغه‌های مردم فعالیت می‌کند تا به پیشبرد اهداف نظام برسد.

سرهنگ حمیدرضا مجیدی بیان کرد: بدنه این قرارگاه فعالیت داوطلبانه دانشجویی است و معتقدیم در جامعه و دولت اسلامی، دنبال کردن مسائل توسط آحاد مردم یکی از ارکان حاکمیت اسلام ناب است.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار