مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

جشنواره فرهنگی هنری ققنوس محلی برای شناسایی و تقویت دانشجویان هنرمند است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: در جشنواره ققنوس دانشجویان هنرمند شناسایی میشوند و در صورت نیاز اقداماتی برای تقویت این هنرمندان پیش بینی شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در مراسم داوری جشنواره ققنوس حضور پیدا کرد و با داوران و اعضای دبیرخانه این جشنواره دیدار و گفت و گو کرد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در امسال یکی از بهترین جشنواره ها در دوره های گذشته هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی بوده است.

محمد امین بخشیان گفت: هدف ما از برگزاری چنین جشنواره هایی شناسایی دانشجویان هنرمند و تقویت آنها برای تولید آثار ارزشمند میباشد که در این جشنواره تا حد زیادی به اهداف خود دست یافته ایم.

بخشیان گفت: یکی از مزیت های بسیج دانشجویی دارا بودن جامعه هدف دانشجو و جوان می باشد  و همچنین شبکه ای بودن بسیج دانشجویی باعث میشود که هنرمندان و علاقه مندان به هنر را شناسایی کند و ما میتوانیم با همکاری ارگان های مربوطه با این موضوع این هنرمندان را تقویت کرده و با کمک آنها در رسیدن به اهداف جشنواره تلاش کنیم.

همچنین در این دیدار سعید خجسته فر رئیس انجمن سینمای جوان استان سمنان ضمن تقدیر از برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره فرهنگی هنری ققنوس که توسط بسیج دانشجویی استان سمنان در حال برگزاری است یکی از جشنواره های فرهنگی و هنری خوب در سطح استان می باشد که ما میتوانیم با همکاری یکدیگر برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره تلاش کنیم  تا بتوانیم هنرمندان بیشتری را شناسایی و تقویت کنیم.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار