پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش بمناسبت هفته قوه قضائیه

دکتر یوسف پور: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، در گام دوم انقلاب مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر محمدحسین یوسف پور، مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 
بسمه تعالی
 
قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌ها و ارشادات مقام عظمای ولایت به عنوان رکن اساسی نظام، در گام دوم انقلاب مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.
 
این ایام فرصت مغتنمی برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجتهد متفکر شهید مظلوم آیت الله بهشتی(ره) و سایر شهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر آیت الله بهشتی (ره) و یاران باوفایش، هفته قوه قضاییه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه، حضرت آیت الله رئیسی ، معاونین قضایی و همکاران بزرگوارشان در امر قضا تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای همه این عزیزان آرزومندم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار