بیانیه؛

نفس اقدام در جهت شفافیت آراء حرکتی ارزشمند و می تواند جریان ساز باشد

هسته‌ی آتش‌ به‌ اختیار بسیج دانشجویی ایلام با صدور بیانیه ای از اقدام مثبت و سازنده نماینده محترم استان سرکار خانم دکتر سارا فلاحی در اعلام رسمی و شفاف رای خود در انتخاب هیئت رئیسه مجلس تقدیر و تشکرکرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / هسته آتش به اختیار بسیج دانشجویی استان ایلام  با صدور بیانیه ای از اقدام مثبت و سازنده نماینده محترم استان سرکار خانم دکتر سارا فلاحی در اعلام رسمی و شفاف رای خود در انتخاب هیئت رئیسه مجلس تقدیر و تشکرکردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

  «...أن لاأحْتجز دونکم سِرّاً إلّا فیٖ حَرْب»
 «...من هیچ چیز به جز اسرار نظامی را پنهان نمی دارم»
نهج البلاغه،نامه به مالک اشتر، پیرامون شفافیت امور

در آن زمان‌ها که حکام و والیان هریک به میل‌نفس خود، حُکم‌ رانده و حق و جایگاهی برای رعیت‌شان قائل نبودند، امیرمومنان(ع) از شفافیتی در امور برای مردم، سخن گفته که ما اکنون پس از ۱۴۰۰سال این نسخه مولایمان را دوای بسیاری از دردهای عمیق جامعه می‌دانیم.

در همین راستا هسته‌ی آتش‌به‌اختیار بسیج دانشجویی استان ایلام لازم می داند از اقدام مثبت و سازنده نماینده محترم استان سرکار خانم دکتر سارا فلاحی در اعلام رسمی و شفاف رای خود در انتخاب هیئت رئیسه مجلس که جزء اولین گام ها در جهت حرکت به سمت شفافیت ساختاری دراین مجلس جدید بود، تقدیر و تشکر نماید و از خداوند منان برای ایشان در این آزمون سخت توفیق روزافزون مسئلت مینمائیم.

بدیهی است که نفس اقدام در جهت شفافیت، فارغ از اینکه به چه کسی رای داده شده ،حرکتی ارزشمند بوده و می تواند جریان ساز باشد.

در همین راستا از سایر نمایندگان مجلس علی الخصوص دیگر نماینده محترم استان انتظار می‌رود که تا زمان تصویب و ساختاری شدن شفافیت، با اعلام رسمی آراء خود در کمک به این حرکت سهیم گردیده و غبار ابهام و شبهه پنهان کاری را از دامن خود پاک گردانند و رضای خداوند را کسب نمایند.


والسلام علی من التبع الهدیٰ

انتهای پیام/م

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار