دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی:

فرایند مزایده‌های بنیاد مستضعفان در خراسان جنوبی منجر به گرانی مسکن شده است

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی خطاب به مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی نسبت به اثرگذاری مزایده‌های این بنیاد بر قیمت مسکن واکنش نشان داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییدبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی در واکنش به مزایده‌های این بنیاد در خراسان جنوبی که منجر به گرانی زمین و مسکن در این استان شده، اعلام کرد که بنیاد مستضعفان باید نسبت به اصلاح فرایند مزایده‌های خود اقدام کند.


در این نامه آمده است: 

با توجه به شرایط بد معیشتی مردم و فرمان صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر در اولویت قرار گرفتن معیشت مردم چند نکته‌ای کوتاه عرض می‌کنم.

افزایش لجام گسیخته قیمت مسکن در امسال و نقش بسیار بالای مسکن در سبد خانوار لزوم وجود طرح‌های اصلاحی قیمت و کمک‌های معیشتی مسکن را بیش از بیش لازم الوجود و لازم الاجرا می‌داند.

اما در خراسان جنوبی که خود نیز از افزایش شدید قیمت کشوری مسکن و تورم در امان نبوده، مزایده‌های بنیاد مستضعفان نیز در گرانی زمین و به تبع آن مسکن مزید بر علت شده است.

لزوم اصلاح در فراید مزایده و نحوه پرداخت در این مزایده‌ها ضروری است؛ لذا از شما انتظار میرود نسبت به اصلاح فرایند مزایده و نحوه پرداخت تجدید نظر جدی صورت گیرد تا باعث افزایش قیمت بیش از پیش قیمت زمین و مسکن در سطح بیرجند نباشیم امید است در شرایط سخت و بغرنج فعلی کمکی به وضعیت معیشتی مردم بکنید نه اینکه دردی بر درد هایشان بیافزایید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار