معاون سیاسی سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام؛

فکر جدید، شاخصه یک جوان است

معاون سیاسی سپاه امیرالمومنین(ع) با بیان اینکه، فکر جدید، شاخصه یک جوان است، گفت: جوان، یعنی یک فکر جدید، وارد سیستم دولت اسلامی بشود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حامد شیرخدا، معاونت سیاسی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع پایوران ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام با اشاره به فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص تشکیل دولت جوان حزب اللهی، گفت: جوان حزب اللهی، یک فرد پرتوان، چابک، قابل انعطاف و ریسک پذیر است.

وی در ادامه گفت: جوان بودن، عملکرد ظاهری و حزب اللهی باطن فرد است.

وی شاکله اصلی تشکیل تمدن اسلامی را جوانان و پای کار بودن آنان عنوان کرد و افزود: برای ادامه راه انقلاب و تشکیل تمدن اسلامی باید به نیروهای کارآمد به ویژه جوانان تکیه کرد.

معاون سیاسی سپاه امیرالمومنین(ع) با بیان اینکه، فکر جدید، شاخصه یک جوان است، گفت: جوان، یعنی یک فکر جدید، وارد سیستم دولت اسلامی بشود.

حامد شیرخدا افزود: زمانی که یک دولت تشکیل می شود، با چهار مؤلفه(سیاسی، اقتصادی، حفظ الگوهای فرهنگی و اجتماعی) دخالت مستقیم دارد، دولتی که نتواند از منابع موجود به نفع اهداف کلان نظام در جهت تقویت این چهار مؤلفه حرکت کند، یک سیاست فلج و زمین خورده دارد.

معاون سیاسی سپاه در ادامه به طرح ثامن اشاره کرد و گفت: یکی از خاستگاه های طرح ثامن بسیج دانشجویی است.

وی در پایان به توضیحاتی در باره این طرح پرداخت و گفت: اجرای این طرح، به صورت مجازی و در پیامرسان های داخلی صورت خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار