مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان

اردو های جهادی زمینه ساز روحیه جهادی و انقلابی در جوانان است

دکتر رضا اسماعیل کاخ گفت: اردو های جهادی یک فرصت مناسب برای تقویت روحیه جهادی جوانان است تا از نزدیک با مشکلات و معضلات جامعه آشنا شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در نشست هم اندیشی با مسئولین و اعضای شورای بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان ضمن تقدیر از روحیه جهادی آنان عنوان کرد: داشتن روحیه جهادی یکی از سرمایه های بسیج به حساب می آید و ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست کشور را به سامان برسانیم.

وی اردو های جهادی را یک فرصت خوب برای تقویت روحیه جهادی جوانان دانست و گفت: اردو ها ی جهادی جوانان را با متن مردم و با مشکلات و معضلات جامعه که غالباً از چشم مسئولین دور میماند، آشنا میکند.

دکتر رضا اسماعیل کاخ ادامه داد: وظیفه ی بسیج دانشجویی این است که دانشجویان را برای شرکت در اردو های جهادی تشویق و حمایت کنند تا جوانانی که انگیزه و وقت دارند از این فرصت استفاده کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان خاطر  نشان کرد: در هرکجا که بلایای طبیعی رخ می دهد گروه های جهادی اولین کسانی هستند که با تجهیزات کم اما امید به نجات مردم و رفع گرفتاری آنان در صحنه حضور دارند تا زمانی که مشکلات را کامل رفع کنند.

وی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اعزام گروه های جهادی به مناطق کم برخوردار مطرح کرد: گروه هایی که به مناطق محروم فرستاده می شوند و در جهت عمران و آبادانی کار انجام می دهند باید از افراد بومی هم مشارکت بگیرند تا این روحیه در آنان هم به وجود آید.

دکتر رضا اسماعیل کاخ در پایان از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان قدردانی و برای مسئول جدید آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار