تصویب قانون مالیات بر عایدی، سرمایه ای که نیازمند توجه نمایندگان است

دانشجویان بسیجی قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان کردستان از نمایندگان گرامی کردستان خواستار تصویب قانون مالیات بر عایدی سرمایه ای به چشم انداز سال1399 شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در این نامه که به نام تمامی نمایندگان کردستان صادر شده است؛ به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نماینده ی محترم در مجلس شورای اسلامی.
سلام علیکم
والسلام علی من اتبع الهدی
با تشکر
یحیی مردوخیان
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان کردستان
با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام نظر به اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تحریم های ظالمانه ی خود قصد به زانو در آوردن ایران اسلامی و فشار بر آحاد جامعه و شکستن مقاومت مردم با ایمان و والیت مدار ایران اسلامی را دارند ولی ملت با بصیرت ایران اسلامی در خنثی کردن نقشه های شوم آنها مشت محکمی بر دهان آنها علی الخصوص آمریکای جنایت کار خواهند زد.

 

حال بر نمایندگان شورای مجلس یازدهم استان کردستان فرض است که با وضع قوانین مالیات های تنظیمی در مجلس شورای اسالمی مسیر پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی را فراهم نمایند.

 

همان طورکه اطلاع دارید مالیات ها با اهداف های مختلفی وضع خواهند شد مانند ایجاد عدالت اجتماعی، کاهش فاصله طبقاتی و افزایش منافع عمومی می توان یاد کرد حال یکی از مهم ترین نوع مالیات، مالیات بر عایدی سرمایه ای است که این مالیات یک نوع مالیات تنظیمی است که فعالیت های سفته بازی و انگیزه های 
سوداگرانه را در بخش های غیر مولد، را کم رنگ یا از بین می برد که اهم این فعالیت های سوداگرانه در بازار های مسکن، خودرو، ارز و طلا می توان یاد کرد.

 

مجلس با تصویب قانون مالیات بر عایدی سرمایه ای از ورود بی رویه ی 

نقدینگی به بخش های که تاثیر مستقیمی بر معیشت مردم دارد جلوگیری می کند با توجه به ماهیت این قانون مالیاتی این میزان از نقدینگی به سمت فعالیت های بخش مولد سوق داده می شود که باعث ایجاد جهش تولید ملی و ایجاد اشتغال و ثبات اقتصادی پایداری خواهیم شد، که هم بر نفع ملت هست و هم بر نفع دولت.


حال ما دانشجویان بسیجی قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان کردستان از شما نماینده ی گرامی خواستاریم که با تصویب قانون مالیات بر عایدی سرمایه ای به چشم انداز سال1399 که توسط مقام معظم رهبری)مدظله العالی( ترسیم شده جامه ی عمل بپوشانیم.

 


ودرآخر از شما نماینده ی گرامی دعوت به عمل می آید که در خصوص این قانون، نقطه نظرات خود را از طریق رسانه ملی و فضای مجازی نشر دهید تا در انظار عموم قرارگیرد، یا با ارسال به دبیر خانه ی قرارگاه مطالبه گری استان کردستان از طریق شماره همراه 09185144426اقدام فرمایید.

 

گفتنی است، این نامه ها که با عنوان مطالبه گری از طرف قرارگاه شهید احمدی روشن به نمایندگان مجلس استان کردستان جهت تصویب قوانین مالیات بر عایدی سرمایه ای هست که برای پنج نماینده استان صادر و ارسال شده است.

 

همچنین لازم به ذکر است که طبق گفته ی دبیر قرارگاه اگر نمایندگان به این نامه های مطالبه گری پاسخی ندهند دانشجویان بسیجی  استان کردستان مطالبات خود را در قالب های دیگری و با قدرت بیشتری  انجام خواهند داد که پشتوانه اصلی ما دانشجویان مردم فهیم استان کردستان هستند.

 

یحیی مردوخیان دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کردستان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار