امام خمینی (ره) بیداری اسلامی را در جهان طنین‌انداز کرد

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه این انقلاب بدون نام امام راحل در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) توانست بیداری اسلامی را در سراسر جهان طنین انداز کند و با همراهی مردم طاغوت را از بین ببرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، در پیامی فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.

 
متن پیام به شرح ذیل می باشد؛
 
خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است، مردی که قیامش را از پانزده خرداد ۴۲ آغاز کرد و در بهمن ۵۷ با به ثمر نشستن آن، گل لبخند را درسرتاسرعالم بر لبان تمامی مستضعفان و محرومان نشاند و نور امید را به قلوب افسرده شان ارزانی نمود.
 
امام خمینی، یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب، و راه او راه این انقلاب، و اهداف او اهداف این انقلاب است.
 
قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد که به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت نه تنها زمینه سست شدن پایه های حکومت ستم شاهی را فراهم کرد بلکه زمینه احیا تمدن بزرگ اسلام در جهان را هموار ساخت.
 
به یقین خط امام و آرمان ‌های والای آن رهبر و راهنمای بزرگ پس از رحلت جانسوزش با زعامت رهبری عالمانه، آگاهانه و شجاعانه ‌جانشین خلف و شایسته او حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تداوم یافته و ملت همیشه بیدار و در صحنه ایران که اطاعت از ولی امر مسلمین را اطاعت از امام می‌دانند.
 
امت امام و شاگردان او که از سرچشمه‌ی فیاض آن موجود ملکوتی سیراب شده و عزت و کرامت اسلامی و انسانی خود را در آن جسته‌اند، اکنون شاهد آنند که ملتهای دیگر، حتی ملتهای غیرمسلمان، نسخه‌ی تعالیم انقلابی آن قائد عظیم را مایه‌ی نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن یافته‌اند.
 
در وصف امام راحل، بیانات مقام معظم رهبری جامع و کامل است که فرمودند: این انقلاب بدون نام امام خمینی ( ره ) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست. زیرا امام ( ره ) توانست بیداری اسلامی را در سرتاسر جهان طنین انداز کند و با همراهی مردم طاغوت را از بین ببرد.
 
امروز در حالی سی و یکمین  سال ارتحال آن ابرمرد تاریخ معاصر را گرامی می‌داریم که در سایه هدایت‌ها و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) هویت اسلامی و مردمی انقلاب، حفظ و تحکیم شده و نظام مقدس جمهوری اسلامی به بالندگی و اقتدار در منطقه و جهان رسیده است.
 
اینجانب سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار کردستان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.
 
سرتیپ دوم پاسدارسید صادق حسینی
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان
 
انتهای پیام

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار