بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن کردستان به مناسبت روز جهانی قدس

قرارگاه شهید احمدی روشن کردستان به مناسبت روز جهانی قدس و در اعتراض به رژیم غاصب و منفور اسرائیل بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً

و خداوند تا ابد اجازه نداده که کافران کمترین سلطه‌ای بر مؤمنان داشته باشند (نساء ۱۴۱)

 

روز قدس ، از جمله یادگاری های گران بهای حضرت امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) است که با گذر زمان ، شکوه و برکاتش نه تنها برای اسلام و مسلمانان ، بلکه برای بشریت و خصوصا مستضعفان جهان بیش از بیش آشکار می شود . گرچه امام راحل  و عظیم الشان در ابتدا ، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان ((روز قدس)) ، و با هدف اعلام همبستگی بین المللی مسلمانان در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان و به ویژه فلسطینی ها اعلام نمود ، لکن در ادامه تصریح فرمودند : ((روز قدس یک روز جهانی است . روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد . روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است . روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار رژیم صهیونیستی و آمریکای خونخوار بودند ، در مقابل ابر قدرتهاست . روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین ، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند)

 

از ابتدای شکل گیری رژیم غاصب اسرائیل همواره به حقوق مسلّم مردم مظلوم و مقاوم فلسطین تعدی و تجاوز شده، برخی حکومت‌های به ظاهر مسلمان و غربی و در رأس آنها آمریکا، از آن حمایت کرده اند. در حقیقت، سلاح‌های کشتار جمعی که در مقیاسی گسترده در زرّادخانه های رژیم صهیونیستی ذخیره شده است، نه به جهت مقابله با مردم بی دفاع فلسطین بلکه در راستای سلطه بر جهان اسلام و منطقه خاورمیانه است.

 

متأسفانه در شرایطی که اکثر ملت‌ها و به تبع آن دولت‌ها بر لزوم بازنگری در رفتار خود چه در قبال انسان و حقوق اساسی آن و چه در خصوص روابط سیاسی و اقتصادی و بین المللی تاکید دارند، رژیم کودک کش اسرائیل نه تنها دست از محاصره و تجاوز بر نداشته بلکه با همکاری آمریکای خون خوار همچنان در صدد مبارزه با اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

 

از زمان اشغال سرزمین مقدس فلسطین تا کنون بسیاری این واقعیت را گوشزد کرده‌اند که مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت و دولت یا یک قوم و قبیله خاصی نیست بلکه شراره‌های شری آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره‌ی یک جغرافیای خاص محدود نخواهد شد.

 

جهان اسلام در سایه بیداری اسلامی که مرهون میراث گرانسنگ معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه محقق شده است، باید نشان دهند که مصمّم به بازگشت به سنّت های شکوهمند اسلام و در رأس آن، وحدت مسلمانان هستند. اگر تنها بخشی از امکانات جهان اسلام در این مسیر به کار گرفته شود، قطعاً شاهد زوال و نابودی رژیم منفور صهیونیستی خواهیم بود. دفاع از ملت مظلوم فلسطین و قیام شجاعانه و مظلومانه آنان، وظیفه اسلامی همه ماست.

 

رژیم جعلی صهیونیستی و حامی اصلی آن یعنی دولت آمریکا که جبهه مقاومت را عامل اصلی ناکامی‌های خود می‌دیدند با روش همیشگی خود، ناجوانمردانه نماد مقاومت در منطقه یعنی سردار پرافتخار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ترور کردند و به برکت خون این شهید بزرگوار و دیگر شهیدان جبهه مقاومت نابودی این غده سرطانی، تسریع خواهد شد.

 

امسال به دلیل شیوع ویروس کذایی کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده امکان برگزاری راهپیمایی سراسری در جهان و کشور ایران اسلامی وجود ندارد، اما با تدابیر اتخاذ شده برنامه‌های روز جهانی قدس به نحو احسن برگزار خواهد شد.


 
 ما دانشجویان بسیجی قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان کردستان بار دیگر حمایت خود را از مردم فلسطین مظلوم اعلام میداریم و همچنان با شعار های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در فضایی مجازی تنفر و غضب خود را نصبت به رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا اعلام میداریم.

 

دبیرخانه ی قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان کردستان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار