توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی توسط دانشجویان و کارکنان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد+عکس

مراسم افتتاحیه رزمایش کمک مومنانه دانشگاه آزاد اسلامی که با کمک دانشگاه،اساتید،نهاد رهبری ،بنیاد برکت امام خمینی ره و بسبج دانشجویی انجام گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /تعداد 500 بسته معیشتی توسط دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و به همت بسیج دانشجویی و بنیاد برکت حضرت امام خمینی (ره) در بین نیازمندان توزیع شد.

 

این بسته های معیشتی که هر کدام به ارزش 300 هزار تومان بود به نیت کمک به نیازمندان در روزهای که بازار به دلیل شیوع کرونا تحت تاثیر قرار گرفته بود و به دلیل نزدیکی عید سعید فطر تهیه و در نهایت بین نیازمندان کردستانی توزیع شد.

 

 مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید همت دانشگاه ازاد اسلامی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کمک به همنوع از واجبات دین اسلام است که در این روزهای کرونایی که بازار متاثر از شیوع این ویروس منحوس است، دانشجویان بسیجی اقدام به تهیه این بسته ها کردند.

 

قاسمی بیان کرد: ارزش این کار بسیجی دانشجویان بسیار بالا است که می تواند دل خانواده ای را روشن کند.

 

وی گفت: ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان است که هم اقلام معیشتی و هم بسته بهداشتی را دارد.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کردستان هم در ادامه عنوان کرد: تعداد۵۰۰بسته معیشتی که هرکدام به ارزش ۳۰۰هزارتومان بود با تلاش زیاد دانشجویان بسیجی تهیه شد.

 

توحید رستمی عنوان کرد: دانشجویان بسیجی ما از چند هفته قبل تر دغدغه تهیه این بسته ها را داشتند و اینکه این بسته در زمان مناسب و قبل از عید به دست صاحبان خود برسد.

 

وی گفت: علاوه بر بسته معیشتی که با هزینه دانشجویان و اساتید بسیجی دانشگاه آزاد تهیه شد، بسته بهداشتی خاصتا تولید شده به دست بسیجیان انقلابی تهیه شد.

 

رستمی عنوان کرد: از روزهای اول شیوع کرونا دانشجویان بسیجی در تکاپوی کمک به رفع این بحران بودند و توانستند از همان ابتدای کار اقدامات ارزشمند کارگاه تهیه و تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، لباس و شیلد محافظتی کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: این اقذم ارزشمند دانشجویان بسیجی سزاوار پاداش از سوی خداست که در این روزهای سخت با دل و جان و ایمان راسخ فقط به دنبال شاد کردن دل همشهریانمان هستند.

 

گفتنی است کار تهیه و  توزیع این بسته ها با همت پایگاه بسیج دانشجویی شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج انجام شد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار