تهیه و توزیع بسته های حمایت معیشتی توسط دانشجویان جهادگر

اقدامات جهادی بسیج دانشجویی و جامعهٔ اسلامی دانشجویان و دیگر نیروهای انقلابی در راستای مبارزه با بیماری #کرونا و #خدمت‌رسانی به مردم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی):

«ماه رمضان، ماه کمک به مستمندان است؛ چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا.»

 

بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همراه بسته‌های بهداشتی توسط  دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های کردستان و با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان و حمایت دانشگاه کردستان در قالب طرح #هم‌عهد_سلیمانی با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی از دانشگاهیان، اساتید و سایر خیرین تهیه گردید و در سطح شهرستان سنندج در حال توزیع است.

 

این اقدام در لبیک به فرمان رزمایش #کمک_مؤمنانه #امام_خامنه‌ای(حفظه‌الله) و با تأسی به مکتب ایثار و خدمت شهدا و به یاد پاسدار انسان و انسانیت شهید حاج قاسم سلیمانی در ماه مبارک رمضان صورت گرفت و در راستای خدمت‌رسانی و در ادامهٔ خدمات و کمک‌های دانشجویان انقلابی و بسیجی به مردم کردستان و مناطق محروم می‌باشد.

 

در این مرحله، بسته‌های معیشتی شامل بسته‌های افطاری که ریاست محترم دانشگاه کردستان و برنج که خیرین محترم کمک کردند، می‌باشد که تاکنون ٧٥٠ بسته آن همراه با ٧٥٠ بسته بهداشتی  در میان اقشار کم درآمد و بی‌بضاعت مناطق نایسر، فرجه، عباس‌آباد، دوشان، قرادیان، روستای شویشه، روستای هانیس و ... با رعایت حفظ شان و منزلت این عزیزان توسط دانشجویان بسیجی و دیگر نیروهای انقلابی توزیع گردید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار