پیام تسلیت شورای تبیین بسیج دانشجویی در پی شهادت سه تن از شهدای پاسدار در درگیری با ضدانقلاب

بار دیگر دشمنان پلید اسلام و انقلاب اسلامی، خباثتی دیگر را رقم زد و سه نفر از پاسداران جان برکف که مأمور صیانت از امنیت این آب و خاک بودند را به شهادت رساند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در همین خصوص شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کردستان پیام تسلیتی را صادر کرد که به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ.

سلام بر ارواح مطهر شهدا و درود بی کران بر ایمان و اراده بلند و اندیشه بزرگ و پاک آنان 

 

بار دیگر جمعی از بندگان مخلص خداوند، سربازان سبز پوش وطن به دست دشمنان اسلام، ایادی استکبار ومزدوران آن ها درراه دفاع ازحریم ایران اسلامی در سرزمین مجاهدت های خاموش کردستان قهرمان به شهادت رسیدند.

 

در پی درگیری نیروهای جان بر کف و سبز پوش سپاه بیت المقدس استان کردستان با گروهک ضد انقلاب در منطقه عمومی شهرستان دیواندره، سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی از فرماندهان سپاه بیت المقدس به همراه دو تن دیگر از رزمندگان اسلام به شهادت رسیدند. و همه ی این عزیزان اجر مجاهدت های خود را از خداوند متعال دریافت نمودند، و همانطور که امام شهیدان و مستضعفان جهان فرمودند: " شهادت هنر مردان خداست".

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان شهادت این عزیزان را به محضر امام زمان (عج) و نائب بر حق ایشان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و ملت شهید پرور و قدر شناس استان کردستان خانواده معظم شهدا در کردستان و خانوداه های این عزیزان تبریک و تسلیت عرض می نمایید. 

شهادت گورای وجودتان باد . 

 


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار