دیدار بانیان طرح «هم‌عهد سلیمانی» با رئیس دانشگاه کردستان

قول مساعدت دکتر صادقی در به کارگیری حداکثری ظرفیت‌های دانشگاه برای کمک به طرح «هم‌عهد سلیمانی»


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بانیان طرح هم‌عهد سلیمانی روز سه‌شنبه مورخ 2 اردیبهشت 1399 با رئیس دانشگاه، دکتر صادقی دیدار داشتند و در خصوص اقدامات بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان با حمایت و همکاری دانشگاه در راستای مبارزه با بیماری کرونا و خدمت‌رسانی به مردم به صحبت و گفتگو پرداختند.

 

در ابتدای جلسه سید عنایت‌الله جویبار، مسئول اعتلای بسیج دانشجویی استان کردستان پیرامون اقدامات دانشجویان انقلابی و بسیجی در مبارزه با بیماری کرونا توضیحاتی ارائه دادند و از کمک‌ها و نهایت‌ همکاری رئیس دانشگاه تقدیر و تشکر به عمل آوردند و آمادگی دانشجویان انقلابی و جهادگر پیرامون کمک و همکاری در هر اقدام و عملی را به رئیس دانشگاه اعلام نمودند.

 

همچنین از ایشان، درخواست کمک و همراهی‌شان در اقداماتی که برنامه‌ریزی شده است را داشتند.


مرتضی زلب، دبیر هیئت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان، به عنوان مقدمه بیان کرد که تفکر انقلابی و بسیجی است که هر اتفاق و بحرانی را تبدیل به فرصت خدمت به مردم می‌کند، خلاف برخی جریانات دیگر که هر مسئله کوچک و دروغینی را متمسک هجمه و ضربه به نظام و مردم می‌نماید.

 

و در اقدامات اخیر از جمله تامین و توزیع مایع آب ژاول، بسته‌های بهداشتی و ...، جهادگران، با الگو قرار دادن راه و سیره سید شهدای مقاومت، شهید سلیمانی، این اقدامات را در قالب طرحی به نام «هم‌عهد سلیمانی» مزین کردند.

 

در ادامه مرتضی زلب، به تشریح کمک مؤمنانه که در طرح هم‌عهد سلیمانی برنامه‌ریزی شده است، پرداخت و گفت که با توجه به تعطیلات اخیر و در پی آن اختلال کسب‌وکارها و در تنگنا قرار گرفتن بیشتر خانواده‌ها و همچنین نزدیکی حلول ماه مبارک رمضان، ان‌شالله در نظر است در میان خانواده‌های نیازمندی که در سطح شهر سنندج و حومه شناسایی شده‌اند، بسته‌های غذایی و بهداشتی توزیع ‌کنیم و انتظار است و درخواست می‌شود به مانند اقدامات اخیرتان، انقلابی‌وار مجموعه دانشگاه و دانشگاهیان پای کار بیایند.


در پایان دکتر صادقی، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و مجاهدت‌های دانشجویان انقلابی و بسیجی و تشکل‌های انقلابی دانشگاه، بیان کردند که تمامی ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه در جهت اهداف و دغدغه های مقدس شما است و با تمام توان، شما را حمایت می‌کنیم و همچنین مجموعه دانشگاه نیز در این بحران تاکنون قصد داشته‌است از تمامی ظرفیت‌هایش استفاده کند.


رئیس دانشگاه کردستان پیرامون کمک مؤمنانه طرح هم‌عهد سلیمانی، قول مساعدت 1000 بسته معیشتی را به این طرح دادند و وی به عنوان اولین نفر، علاوه بر ظرفیت‌های دانشگاه، شخصا نیز مبلغ قابل توجهی را مشخص نمودند.


والسلام علیکم

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار