به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد؛

مراسم سی و یکمین سالگرد امام خمینی (ره) در لامرد

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) باحضور رهروان راه امام در جوار شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی لامرد برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به همت حوزه مقاومت شهید مصطفی خمینی، بسیج اساتید و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد، مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) باحضور رهروان راه امام در جوار شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی لامرد برگزار شد.


حجت الاسلام نعیمی با اشاره به جایگاه علمی فقهی، عرفانی و مبارزاتی امام خمینی (ره) گفت: امام زنده است چون مکتب او و راه او زنده و پویاست.

امروز مکتب امام تا قعر بلاد کفر پیش رفته، مسلمانان و مستضعفان جهان با تبعیت ازمرام و مسلک امام مبارزه بی امان خود علیه ظلم و ستم آغاز نموده اند.

نعمیمی استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با توجه به شخصیت بی بدیل ایشان گفت: کسانی درمکتب خمینی تربیت یافته اند که هر یک ازدآنان خوددچشمه های جوشانی برای نجات انسانها هستند که در راس همه آنها مقام معظم رهبری است که همه می بینیم چگونه فریادش استکبار راحقیر و پست کرده است. یکی دیگر از افرادی که توانست با افکاری برگرفته از مکتب امام خواب از چشم داعش و داعشیان دور نماید، حاج قاسم سلیمانی، این مرد خدا بود که خود را سرباز مکتب امام می دانست و بارها با افتخار اعلام میکرد:خدا را شکر سرباز مکتب امام و خلف صالح او هستم.

درادامه این برنامه مداح اهل بیت راهپیما به ذکر مصیبت آل الله پرداخت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار