بسیج دانشجویی قشم دومین رزمایش همدلی و مواسات را برگزار کرد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قشم، در خصوص فعالیت اخیر این تشکل گفت: بسته های معیشتی و نان در قالب رزمایش همدلی، بین نیازمندان توزیع شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علی مظاهری راد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قشم، در گفتگو با خبرنگار ناحیه در خصوص فعالیت اخیر این تشکل گفت: بسته های معیشتی و نان در قالب رزمایش همدلی، بین نیازمندان توزیع شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قشم تصریح کرد: در خردادماه جاری، تعداد پانزده هزار قرص نان و تعدادی بسته های معیشتی، در اختیار ١٦٠ خانوار نیازمند شهرستان قشم و هرمز قرار گرفت. 

وی در رابطه با هدف این اقدام جهادی اضافه کرد: با توجه به افزایش قیمت نان و همچنین آسیب برخی از خانواده ها در شرایط شیوع کرونا، کمک های مومنانه تهیه و توزیع شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قشم اظهار کرد: این حرکت جهادیِ دانشجویی، با همراهی بنیاد علوی در بین محرومین این جزایر رقم خورد.

مظاهری راد تاکید کرد: با توجه به افزایش قیمت نان و تبعاتی که از بیماری کرونا گریبانگیر مردم شده، توجه بیشتری به این اقشار کمتر برخوردار را میطلبد. 

وی خاطر نشان کرد: گروه جهادی دانشجویی شهید غلامشاه ذاکری قشم و شهید موسی درویشی هرمز، بر خود لازم میدانند در جذب هر گونه ظرفیت حمایتی، از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار