مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی هرمزگان: از تولید ماسک و ضدعفونی معابر تا ٧ هزار بسته کمک های مومنانه توسط این قرارگاه انجام شد

امیرحسین ذاکری در خصوص فعالیت های اخیر قرارگاه مبارزه با کرونا گفت: بیش از ۶۳هزار بسته بهداشتی و ٧ هزار بسته موادغذایی دربین نیازمندان استان توسط بسیجیان جهادگر، توزیع شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امیرحسین ذاکری، در گفتگو با خبرنگار ناحیه در خصوص فعالیت های اخیر این قرارگاه گفت: با تلاش شبانه روزی دانشجویان جهادگر توانستیم فعالیت های موثر و مهمی در زمینه های مبارزه با کرونا و رزمایش همدلی انجام دهیم.

وی افزود: در بخش مبارزه با کرونا، فعالیت هایی از قبیل تولید ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده، رفع آلودگی و گندزدایی، غربالگری، تامین نیروی انسانی متخصص در بخش های بهداشتی، درمانی و سامانه ٤٠٣٠ و شبکه های اطلاع رسانی در فضای مجازی انجام شده است.
 
دبیر قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی هرمزگان در خصوص رزمایش همدلی اظهار کرد: در این حوزه نیز اقدامات موثری توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی در سرتاسر استان صورت گرفته است.
 
وی ادامه داد: بیش از ۶۳هزار بسته بهداشتی و ٧ هزار بسته موادغذایی دربین نیازمندان استان توزیع شد که این اقدام همراه با رصد دقیق و تهیه لیست توسط تیم های عرصه یابی گروه های جهادی بسیج دانشجویی همراه بوده است.
 
ذاکری ضمن تشکر از دانشجویان و مسئولین که در زمینه مبارزه با کرونا در حال فعالیت هستند، ابراز کرد: این فعالیت ها بیشتر از گذشته و با کوشش مضاعف دانشجویان جهادگر در سرتاسر استان انجام میشود و با تلاش تمامی جهادگران در تمامی زمینه ها این ویروس منحوس را شکست خواهیم داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار